Şimdi Ara

Sizce eski sevgilime mesaj atmali miyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasil oldugunu merak ediyorum ne yaptigini ama cekiniyorum beni tersler diye,sizce ne yapmaliyim

• Hocam terslerse terslesin ne kaybedersiniz.
  • 5 aydir bu dusuncedeyim geceleri atasim geliyo sabah vazgeciyorum
  • Gururum incinirki üzülürüm pisman olurum günlerce kendime kizarim
  • Kaflip K kullanıcısına yanıt
    Yazip yazip siliyorum ben de tam göndete basacm vazgeciyorum malesef
  • Hayır.
  • Mesaj attim ne olacak bakalim
  • Ben atmadım. Şimdilik yoluma bakıyorum gerekirse ilerleyen günlerde yazabilirim belki.
  • Duruma gore belki olabilir mesela kizla ayrildiktan sonra sosyal medyadan sildi mi seni? Bizde yeni ayrildik ben mutsuzum bayağı sizce ne yapmaliyim bende ama 7.ayriligimiz digerleri gibide degil barismayacagiz gibi.
  • Raporsuzkral R kullanıcısına yanıt
    Şoyleki benm bahsettiim eski baya eski bir kac yil önce yani ve instagramdan takiplesiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raporsuzkral

Duruma gore belki olabilir mesela kizla ayrildiktan sonra sosyal medyadan sildi mi seni? Bizde yeni ayrildik ben mutsuzum bayağı sizce ne yapmaliyim bende ama 7.ayriligimiz digerleri gibide degil barismayacagiz gibi.

Sinyal veriyor mu şeritte
    Seni sildiyse unutmak istiyordur bunu bir kız olarak söylurorm ama silmediyse bir umut var ve bence seviyorsan yaz ne de olsa baya ayrilip barismissiniz neden bu sefer de olmasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezununteki

Seni sildiyse unutmak istiyordur bunu bir kız olarak söylurorm ama silmediyse bir umut var ve bence seviyorsan yaz ne de olsa baya ayrilip barismissiniz neden bu sefer de olmasin
    Geçen gün aynı şeyi yapayım dedim engel yedim
  • Ayin 7 sinde ayrıldık 8 inde 1.yil i dolacakti onceki ayrilmalarda da silmisti heryerden sildide heryerden sildi ne yapmaliyim sizce? Beni unutmak mi istiyor ki?instagramdan farkli bi hesapla stalkliyorum vapurda eglenmek diye kısa bi snap videosu atmış.
    sonuna kadar yaz kaybedecek birşey yok. hatta ona sürpriz yap. hiç beklemediği anda. bunun için yardımcı olabilirim. eski sevgilim tam bir odunduda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackk_

sonuna kadar yaz kaybedecek birşey yok. hatta ona sürpriz yap. hiç beklemediği anda. bunun için yardımcı olabilirim. eski sevgilim tam bir odunduda.

Sonuna kadar yaz derken, sonu ne ki bunun? Engel yemis iste daha nolsun :D
  • yazmak isteyen insan her yerden ulaşır
  • hayatın en hüzünlü anı,
    mevsimine kapıldığın kişinin
    bahçesinde açabilecek bir çiçek olmadığını
    anladığın andır...
    bırak, gitsin...
    bırak, git...

- Mayakovski
  • Blackk_ kullanıcısına yanıt
    Ya bilmiyorum 6 kez o suclu olsa bile barisalim diyen taraf oldum odun da değilim hani supriz vs yaoan bi insanimdir ilk gunden beri iliskinin odun tarafi odur aslında ama bilmiyorum ne yapmaliyim?
    anlıyorum bende 5 senedir bu durumdayım. eğer affedilemeyecek bir suçsa bırak. kendinr yazık etme. sevgilim beni aldattığı halde ben görmezden geldim. o kadar iyi bahaneleri vardı ki.. hep kendini haklı çıkardı. eğer her seferinde aynı hatayı yapıyorsa kendini soğutman gerek. zaten istemesende uzun süre sonra sende soğuyacaksın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.