Şimdi Ara

Gay miyim veya öyle bişey miyim ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
7.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gay değilim sanırım öncelikle belirteyim kızlarla ilişkilerim oldu içine girmesem de onun dışında her şeyi yaptım ve içimden gelerek yaptım yani kızlardan hoşlandığım kesin bi gerçek. Ama mesela yakışıklı bi erkek karakter falan olursa bi film ve dizide ona hayran oluyorum araştırıyorum vs. eskiden de düşünüyordum ama kendi kendime sadece hayranlık bu diyordum. Az önce Al Pacinonun gençlik fotoğraflarına 30 dk falan baktım ne kadar yakışıklı falan diyorum içimden mutlu oluyorum falan :d bu ne şimdi
    wallpapercave.com
    al pacino movies
    https://wallpapercave.com/w/wp1897067

• Yapay Zekanın Yanıtı

Ben Gay Miyim?

Cinsel yönelimini anlamak, herkesin yaşamında önemli bir yolculuktur. Bu yolculukta kendine karşı dürüst olmak ve kim olduğunu kabul etmek önemlidir. Cinsel yönelim söz konusu olduğunda, kendinize sorabileceğiniz en önemli sorulardan biri "Ben gay miyim?" sorusudur.

Cinsel Yönelim Nedir?

Cinsel yönelim, bir kişinin romantik, duygusal ve cinsel olarak hangi cinsiyetlere yöneldiğini ifade eder. İnsanların cinsel yönelimleri çeşitlilik gösterir ve hepsi benzer derecede geçerlidir.

Gay Olmak Ne Demektir?

Gay olmak, bir kişinin aynı cinsiyetten insanlara romantik, duygusal ve cinsel olarak ilgi duyduğu anlamına gelir. Erkekler için bu, diğer erkeklere ilgi duymak anlamına gelirken, kadınlar için bu, diğer kadınlara ilgi duymak anlamına gelir.

Cinsel Yönelimini Anlamak

Cinsel yöneliminizi anlamak zaman ve araştırma gerektirebilir. Kendinize aşağıdaki soruları sorabilirsiniz:

• Kimlere ilgi duyuyorum?
    • Hangi cinsiyetlerden insanlar beni çekiyor?
    • Geçtiğim ilişkilerden neler öğrendim?
    • Duygusal ve cinsel ihtiyaçlarım nelerdir?

Destek Almak

Cinsel yönelimini anlamaya çalışırken destek almak önemlidir. Güvendiğiniz arkadaşlar, aile üyeleri veya bir terapistten destek alabilirsiniz. Güvenli ve yargısız bir alan sağlayabilecek insanlarla konuşmak yardımcı olabilir.

Sonuç

Cinsel yönelimini anlamak kişisel bir yolculuktur. "Ben gay miyim?" sorusunun cevabı yalnızca kendinizin verebileceği bir sorudur. Sabırlı, kendinize karşı dürüst olun ve yolculuğunuz boyunca destek alın. Herkesin cinsel yönelimi ne olursa olsun saygı ve kabul görmeyi hak ettiğini unutmayın.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Ilıksın
  • Balkanlardan soğuk hava gelmeyince ortam böyle ılıyor işte

Şaka bir yana, bir erkeği yakışıklı veya çekici bulabilirsin ama oturup yarım saat fotolarına bakmak... Bu düşündürüyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Balkanlardan soğuk hava gelmeyince ortam böyle ılıyor işte

Şaka bir yana, bir erkeği yakışıklı veya çekici bulabilirsin ama oturup yarım saat fotolarına bakmak... Bu düşündürüyor işte.

yakışıklı bulunabilir ama sınır çekici bulmakta. Eğer çekici buluyorsan dostum, havalar ılımaya başlamış
  • Bisexuel olabilirsin
  • Birşeyler var sende kesin
  • cinsel bi dürtü yok ama az önce kendimi iç çekerken yakaladım neyse baskılıyım bu durumu bişiler yapıyım ilerde **** olmayayım korktum şimdi
  • Buradan çekiciliğin ne demek olduğunu uzunca açıklamayacağım ama herkesin "bu adam kadınlara çekici geliyordur" dediği birisi mutlaka vardır.
  • Ulan ben kendi fotoğrafıma bile yarım saat bakmadım

Tekerlek olma yolunda ilerliyorsun.
  • erkeksi bayansın
  • kulak memesi kıvamındasın
  • Lezbiyen olmayasın hocam
  • Gaysın
  • GENELKURMAY CUMHURBAŞKANI BAŞBAKANIMIZ OLABİLİRSİN HOCAM
  • Omega erkekler kulübüne hoşgeldin.
  • öyleyse bana bayılacaksın
  • Hayran olduğun kişiyi kıskanıyor olabilirsin, onun gibi olmak vardı diyor musun içinden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cotillard -- 27 Şubat 2018; 13:33:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Buradan çekiciliğin ne demek olduğunu uzunca açıklamayacağım ama herkesin "bu adam kadınlara çekici geliyordur" dediği birisi mutlaka vardır.

Bu adam konu sahibine cekici geliyirmus hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCA

GENELKURMAY CUMHURBAŞKANI BAŞBAKANIMIZ OLABİLİRSİN HOCAM

çok güldüm hoşlandım senden :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Gay miyim veya öyle bişey miyim ???

çekme oğul bizi beğenmezler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.