Şimdi Ara

Sizce ekran problemli mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonum Mi Max 2, telefonu alalı 3 gün oldu parlaklığı açınca gri ekran da daha çok belli oluyor ekranın alt kısmında tuşlara yakın olan yerde
    Sizce ekran problemli mi sıralı şekilde çok az parlaklıklar görünüyor bu ips ekranlarda normal birşey mi. Daha önce Samsung kullandığımdan bilemiyorum. Eğer donanımsal birşey ise çok geçmeden iade edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• Ekran bana soluk geldi.Sorun olabilir fakat ölü pixel görünmüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük Amiral

Ekran bana soluk geldi.Sorun olabilir fakat ölü pixel görünmüyor

Hocam ekran soluk değil başka bir cihazla çektiğim için biraz farklı çıktı dediğim gibi sadece ekranın en altında çok az parlaklıklar var. Aldığım yere sordum servise gidecekmiş 4 günlük cihazıda göndermem sanırım. İade işlemi olur mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memry -- 31 Temmuz 2017; 0:39:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memry

quote:

Orijinalden alıntı: Büyük Amiral

Ekran bana soluk geldi.Sorun olabilir fakat ölü pixel görünmüyor

Hocam ekran soluk değil başka bir cihazla çektiğim için biraz farklı çıktı dediğim gibi sadece ekranın en altında çok az parlaklıklar var. Aldığım yere sordum servise gidecekmiş 4 günlük cihazıda göndermem sanırım. İade işlemi olur mu acaba

Ekranın altında benimde hafif bir parlaklık var herkesde olan bir sorun olabilir.İade işlemi olur fakat biraz uzun sürer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.