Şimdi Ara

Sizce Dünya´da Gerçekten Özel Güçleri Olan Insanlar Var Mıdır ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
22.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Star tvde verildi bir çocuk ev dükkan camı vs. dikkatlı baktığında gözlerinden çıkan gizemli bir şua ile camları kırıyordu hatta ailesi cam parası ödemekten muzdaripdiler.Bu olay gerçektir.
  • Ajdar var
  • Kaşık bükenler-zihin gücüyle bardak kıranlar-hatta bulutların yerlerini değiştiren adamlar var
  • quote:

Orjinalden alıntı: enl600

Star tvde verildi bir çocuk ev dükkan camı vs. dikkatlı baktığında gözlerinden çıkan gizemli bir şua ile camları kırıyordu hatta ailesi cam parası ödemekten muzdaripdiler.Bu olay gerçektir.

Videosu falan varmı?Varsa izleyelim.
  • Levitasyon olayı ile uçuyorlar nekadar doğru meçhul.
  • duyduklarımı söylüyorum sadece
    america'da 1 ada varmiş böyle özel gücleri olan insanları oraya koyup orda eğitiyorlarmiş felan
    özel güc derken mesela söyle örnek verim
    adam kagit parayı eliyle kıvırıp masanın üstüne atiyor ve masanın üstündeki o kagidi beyin gücüyle hareket ettirir bu tarz adamlar galiba
    duyduklarim bunlar
  • gelecekte olcagindan supem yok
  • peygamber mucizilerini biliyormusun
    onlarda bir insandı düşün bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: __koleksiyoncu__

gelecekte olcagindan supem yok

Sen başlı başına bir mucizesin zaten.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OldNightDisco

Heroes´u cok izleyip gelmissin demeyin ciddi bir sey konusmak istiyorum , böyle dünyada özel yetenekleri olup saklayanlar ya da saklamayip bizim duymadigimiz var midir ? Acaba kendimizi mi kandiriyoruz sadece filmlerde olur bu diyerek , yoksa gercekten bu filmlerde mi olur , ne düsünüyorsunuz ? Özel güc derken , resim cizme yetenegi ya da asiri zekadan bahsetmiyorum , bildigimiz süper kahramanlarin yapabildikleri cinsten ?

Sizce Dünya´da Gerçekten Özel Güçleri Olan Insanlar Var Mıdır ?

Charles Manson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yander -- 17 Kasım 2008; 22:10:49 >

• quote:

Orjinalden alıntı: THESİMPSON

Ajdar var

Yıh Yıh Yıh
  • Bundan bir kaç sene önce ailemle ormanda bir araziye gitmiştik. Annemin bir akrabası götürmüştü bizi oraya. Ben daha önceleri böyle şeylere inanmazdım. Ama adam gözlerimin önünde bardakları filan oynatıyordu. Çok ürpermiştim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oeste

Kaşık bükenler-zihin gücüyle bardak kıranlar-hatta bulutların yerlerini değiştiren adamlar var

kaşıgı bnde büküorm ne war onad özel yetenek değil sadece hilesi war

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sproob -- 17 Kasım 2008; 23:34:49 >
  • keşke olsa özel güç falan ne güzel olurdu
  • özel güç diye birşey yok. ilizyon var.
  • rocco var ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: __koleksiyoncu__

gelecekte olcagindan supem yok

Peki ya geleceğin olucağından şüphen varmı
  • Ben ossuruğumu istediğim şekilde ayarlayabiliyorum. Mesela istersem ses çıkarmamasını istersem kokmamasını istersem ikisini birden yapmamasını sağlayabiliyorum.
  • benim babam herşeyi biliyo. mesela; senin okul(üniverste) bitmez dedi. 6 yıldır bitmiyo.
    korktuğum konu ise şu "senden bi b*k olmaz" diyo. YA ONUDA BİLİRSE :S
  • Ben olduğunu düşünüyorum. Ben şöyle bir bakış açısı sunayım size. Bildiğimiz gibi bir çok film var bu tür özel güçlere sahip karakterler içeren. Örnek olarak Spider-man,Hulk, Wolwerine, (sadece aklıma gelenler)vb. Sürekli bu tarz filmler izletiyorlar bize ve bizde filmleri izledikten sonra keşke böyle şeyleri bende yapabilsem tarzında düşünüyoruz. (Düşünmeyen de olabilir tabi ben düşünürdüm açıkçası) Ben bunu yapmalarındaki amacın bize böyle şeylerin olmadığını sürekli beynimize tekrarlatmak olduğudur bence. Sürekli bize bu tarz filmleri izletiyorlar ve sürekli bizde keşke keşke diye düşünmeye ve beynimize gerçekte böyle şeyler olamayacağı düşüncesini sokuyoruz. Bence bu bilinçli yapılan bir durumdur. İnsanların böyle düşünmesini sağlayarak belki de gerçekten özel olan kişileri normal bir insan kılmayı sağlıyorlar. Bu konudaki düşüncem bu benim :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.