DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Sizce Dünya´da Gerçekten Özel Güçleri Olan Insanlar Var Mıdır ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
75
Cevap
2
Favori
20.434
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sizce Dünya´da Gerçekten Özel Güçleri Olan Insanlar Var Mıdır ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      505 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:01:07 Konu Sahibi
      Heroes´u cok izleyip gelmissin demeyin ciddi bir sey konusmak istiyorum , böyle dünyada özel yetenekleri olup saklayanlar ya da saklamayip bizim duymadigimiz var midir ? Acaba kendimizi mi kandiriyoruz sadece filmlerde olur bu diyerek , yoksa gercekten bu filmlerde mi olur , ne düsünüyorsunuz ? Özel güc derken , resim cizme yetenegi ya da asiri zekadan bahsetmiyorum , bildigimiz süper kahramanlarin yapabildikleri cinsten ?

|
      |

• Yüzbaşı
      725 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:02:00
      ben aslında bir uzaylıyım desem

• Emekli Yönetici
      11148 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:03:39
      Babam, Heman'ın amca oğlu.
      |
      |

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
      Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
      Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
      Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

• Binbaşı
      1254 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:03:50
      Özel güçleri olan vardır ama bizim sandığımız gibi bir özel güç değildir bence daha farklıdır. Mesela hisleri daha kuvvetli insanlar gibi ya da daha farklı enerjileri olan insanlar gibi olabilir bence.
      |
      |

• Yarbay
      5296 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:05:19
      İlkokulda bi arkadaşımda bu tür hayalleri çok kurardı hatta büyüyünce avuçlarının içine kablolar döşeyip ellerinden ateş püskürtmeyi bile düşünüyordu..Şimdi napıyordur kim bilir en iyi ark. larımdan biriydi

• Teğmen
      113 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:05:21
      "ben osurmadan s*çabiliyorum" espirisi hala yapılmamış dh formdan düşüyor

• Yarbay
      8827 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:05:27
      Kendi açtığı siteyi hackliyebiliyor.

|
      |

• Teğmen
      205 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:05:36
      Bilim adamlarını şaşırtan 'Buzadam'

Adı Win Hof. Hollandalı. Ona "Buzadam" diyorlar: Çırılçıplak buz dolu küvetin içinde saatlerce kalıyor; üzerine sadece şort giyip çıplak ayakla Kuzey kutbu'nda yarım maraton, yani yaklaşık 21 kilometre koşuyor; kutup buzullarıyla kaplı dondurucu soğukluktaki suda 80 metre yüzerek Guiness Rekorlar Kitabı'na giriyor...

Soğuğa dayanıklı olduğunu 20 yıl kadar önce fark eden 48 yaşındaki Buzadam" Hof, doktorları şaşırtmaya devam ediyor. Hof, son olarak ayağında şort ve üzerinde kısa kollu gömlek olduğu halde Everest'e tırmandı. Olağanüstü şartlarda yaşayabilen insanlarla ilgili araştırma yürüten Dr. Ken Kamler, "Everest'e tırmanan bazı kişiler, ilki başarmak peşinde koşar ve çeşitli olumsuzluklar eşliğinde tırmanır veya yarıda bırakırlar. Ama Hof'un neredeyse çıplak tırmandığını duyunca kulaklarıma inanamadım. Nasıl yapıyor bilmiyorum. Doğrusu Hof akıl almaz biri" diye konuştu.

alıntı.
      |
      |

• Yarbay
      4726 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:05:48
      beyin dalgalarım ile insanların kafalarını patlatıp tekrar yerine dikebiliyorum
      |
      |

• Yüzbaşı
      367 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:07:12
      Bu konu bu dizinin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor
      |
      |

Atletico Madrid
    • Yarbay
      7182 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:08:50
      discovery de vardı böyle program..hata bir türkde vardı eşref miydi neydi..gözleri doğuştan kör ama o çevrede olan her şeyi çizebiliyor...

Eşref Armağan (d. 1953, İstanbul) doğuştan görme engelli Türk ressam. Yaşamı boyunca görmediği nesnelerin maket modellerine parmak uçlarıyla dokunarak onları başarıyla resmedebilmiştir. 'The Colors of Darkness' isimli ödüllü belgesele konu olmuştur. Ayrıca Real Super Humans isimli belgeselde de aynı şekilde kendisinden ayrıntılı bir biçimde bahsedilmektedir. Hiç görmediği nesneleri dokunduktan sonra resmedebilme yeteneği nedeniyle Harward Üniversitesi nöroloji bilim dalından profesörler kendisinin beyin fonksiyonlarını incelemiş,bunun sonucunda Eşref Armağan'ın bir nesneye dokunduğunda beynindeki görülen cisimlerin algılanması ie ilgili bölümün harekete geçtiğine şahit olmuşlardır. Hakkında ünlü İngiliz bilim dergisi 'New Scientist'te makale yayınlanan Armağan yaşamını İstanbul'da kendisi gibi görme engelli eşiyle beraber sürdürmektedir. 1994 senesinde senesinde Joan Eröncel isimli otuz sene evvel Türkiye'de evlenmiş Amerikalı bir hanım ile tanışır. Joan, onun eserlerinin mükemmelliği karşısında hayran olur ve ona yardım etmeye karar verir. Hatta onun adına bir internet sitesi açar (tıklayınız) Şu an yenilenmiş bir sitesi daha bulunmaktadır

edit sylar yawww adamım beaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 17 Kasım 2008; 21:08:54 >
      |
      |

• Binbaşı
      1625 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:12:18
      quote:

Orjinalden alıntı: AppendiX

Kendi açtığı siteyi hackliyebiliyor.

|
      |

• Yüzbaşı
      888 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:12:23
      öyle bişey olsa sen peygamber misin diye sorarlar adama bazı duyuları daha duyarlı ya da güçlü olabilir ancak daha fazlası olabileceğine inanmıyorum
      |
      |

Go Long, Go Deep, Go State!
    • Teğmen
      128 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:17:10
      frodo ve onun seçilmiş aşmış yürümüş gidip gelmiş kainatın gö......ne parmak atmış hocaefendi hazretleri varya daha ne olsun ama tabi adamlar evrensen kafa kağıtlarında dünya yazıyormu onu da bilemicem
      |
      |

!!sosyal mesaj yok!!
    • 17 Kasım 2008 21:19:08
      quote:

Orjinalden alıntı: symbi@n

Özel güçleri olan vardır ama bizim sandığımız gibi bir özel güç değildir bence daha farklıdır. Mesela hisleri daha kuvvetli insanlar gibi ya da daha farklı enerjileri olan insanlar gibi olabilir bence.

+++++++++
      |
      |

• Çavuş
      93 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:24:48
      sanmam
      |
      |

• Teğmen
      159 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:27:03
      olabilir de olmayabilir de
      |
      |

• Yarbay
      3994 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:28:34
      yokturrrrrrrrrrrrrr
      |
      |

Kaybetmek Oyunun Bir Parçasıdır...
    • Yarbay
      6169 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:39:28
      Ben şu Cris Angel'a çok şaşıyorum,aklım ermiyor yaptıklarının numara olabileceğine.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Kasım 2008 21:39:30
      edwird in dedesi çok feci balgam atar eğer özel yetenek sayılırsa
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
ses yalıtımı
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,247
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.