Şimdi Ara

Sizce bu araba nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • s.a arkadaşlar bir araba buldum tecrübeli arkadaşlardan fikir istiyorum aydınlatırsanız sevinirim ...

2016 model reno clio hecbek 1.2 joy benzinli km : 17 binde fiyat 53 TL

bu arabaları tipi duruşu çok hoşuma gidiyor 1.2 motor araba gitmez diyorlar ama aşırı süretli araba kullanan birisi değilim sizce nedir bunun durumu ??

• Birisi çeker demiş birisi dci az yakar demiş otomobil forumu sözde 😀
    Dostum soruna gelirsek ucuz diye bir kere kiraladım bu araçtan ESENBOĞA havalimanında 1 gün kullandım daha da ne alırım ne kiralarım. Bir arkadasında 0.9 turbolusu var aynı aracın 1.2 den daha iyi kaçıyor onlara yönelmeni tavsiye ederim.

Edit : ikisi de aynı kişiymiş 😀
    quote:

Orijinalden alıntı: fakiramaseksi

Kardeşim araba bildiğin gitmiyor, araba aldığında sunu diyeceksin araba yaksın ama gitsin diyeceksin bolu dağını 3. Viteste 5bin devirde çıktığında ne demek istediğimi anlarsın git dizel i20 falan al
    bende zaten şuanda 1.4 dizel araç var çok dik rampaları 2. viteste çıkıyorum ..
    yanlış anlama ama formula yarışlarına katılmayacam babamın bir lafı vardır oğlum hızlı gidip kaz yaparsan alır morga götürürler ama yavş gidip kaza yaparsan hastaneye götürürler der...
  • Clio iyi güzel arabadır. 1.2 motorda onu rahat taşır. Burada küçük b sınıfı araçtan bahsediyoruz , 1-2 tonluk araçtan bahsetmiyoruz . Fiyatı da 2016 model araca göre gayet iyi. Düşünmeden al gitsin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 24 Şubat 2019; 19:41:14 >
  • Bence de çekmez. 0 dan 100 e hızlanması en fazla 11,12 saniye olmalı. Sollamalarda falan sorun çıkarır. Ben olsam 1.4 motor başka bir marka alırdım. 1.4 corsa, 1.4 ibiza, 1.4 fiesta, vb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Clio iyi güzel arabadır. 1.2 motorda onu rahat taşır. Burada küçük b sınıfı araçtan bahsediyoruz , 1-2 tonluk araçtan bahsetmiyoruz . Fiyatı da 2016 model araca göre gayet iyi. Düşünmeden al gitsin!
    eyvallah .. hocam biz zaten 3 kişiyiz fazla kalabalık değiliz bu araba bizçoca yeter aşırı sürat yapan bir adam değilim kesinlikle..bu arabanın tipi duruşu çok hoşuma gidiyor ayrıca 2.eli esnek yedek parçası bol efendime söylim yakıt tüketimi nasıldır tüpe gerek var mı ??
  • Saçını başını yolarsın sakın diyorum
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    DCİ DİZEL demek bu benzinli ....
  • quote:

Saçını başını yolarsın sakın diyorum
    neden ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derman-

DCİ DİZEL demek bu benzinli ....

Alıntıları Göster
    Kusura bakmayın benzinli olduğunu görmemişim . Malesef yorum yapamayacağım bezinlisini kullanmadığım için .
  • Kardeşim araba bildiğin gitmiyor, araba aldığında sunu diyeceksin araba yaksın ama gitsin diyeceksin bolu dağını 3. Viteste 5bin devirde çıktığında ne demek istediğimi anlarsın git dizel i20 falan al
  • Birisi çeker demiş birisi dci az yakar demiş otomobil forumu sözde 😀
    Dostum soruna gelirsek ucuz diye bir kere kiraladım bu araçtan ESENBOĞA havalimanında 1 gün kullandım daha da ne alırım ne kiralarım. Bir arkadasında 0.9 turbolusu var aynı aracın 1.2 den daha iyi kaçıyor onlara yönelmeni tavsiye ederim.

Edit : ikisi de aynı kişiymiş 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitewolf101 -- 24 Şubat 2019; 20:4:49 >
  • quote:

Kusura bakmayın benzinli olduğunu görmemişim . Malesef yorum yapamayacağım bezinlisini kullanmadığım için .

Alıntıları Göster
    estağfrullah canın saolsun....
  • quote:

Kardeşim araba bildiğin gitmiyor, araba aldığında sunu diyeceksin araba yaksın ama gitsin diyeceksin bolu dağını 3. Viteste 5bin devirde çıktığında ne demek istediğimi anlarsın git dizel i20 falan al
    bende zaten şuanda 1.4 dizel araç var çok dik rampaları 2. viteste çıkıyorum ..
    yanlış anlama ama formula yarışlarına katılmayacam babamın bir lafı vardır oğlum hızlı gidip kaz yaparsan alır morga götürürler ama yavş gidip kaza yaparsan hastaneye götürürler der...
  • Otomatikse EDC balata masrafınıda koyup bir araç bakın. 2 sene içerisinde dizel+8.000 liralık bir araçla yapacağınız masrafı kıyaslarsanız belkide 61'e alacağınız dizel başka bir araç daha az masraf çıkartacaktır.
  • Amcaoğlumda 2006 model Corsa 1.2 var, 2008de aldı lpg ile hâlâ kullanıyor.
    50 bin km.de aldı şuan 230 bin km.de araç.
    İstanbul- Antalya- Malatya arası kullanır daha hiç bu araba gitmiyor dediğini duymadım.
    Tamamen araçtan ne beklediğine bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Amcaoğlumda 2006 model Corsa 1.2 var, 2008de aldı lpg ile hâlâ kullanıyor.
    50 bin km.de aldı şuan 230 bin km.de araç.
    İstanbul- Antalya- Malatya arası kullanır daha hiç bu araba gitmiyor dediğini duymadım.
    Tamamen araçtan ne beklediğine bağlı.
    Hay ağzına sağlık sonunda benim kafadan birisi çıktı ..
    aynen usta arabadan herkesin beklentisi farklı ...

• 1.2 tsi seat ibiza filan da bakabilirsin o fiyatlara
  • Şirketteki clio3 ler de 1.2 8 valf ve gerçekten gitmiyorlar. Sakin kullanırım benim maksadım ekonomi diyorsanız şehiriçi Şişli Osmanbey trafiğinde bile 7-8 litre aralığında tüketiyor. Tasarımı oldukça şık bence performans handikapı hesaba katılırsa alınabilir.
  • Araç gayet de gidiyor. Yokuş çıkmıyor etmiyor gibi bir durum da yok. İllaki bir sıkıntı çekilecekse sollamada sıkıntı çekersiniz o kadar. Burada 1.4-1.6 dizel öneren arkadaşları trafikte de görüyoruz, torku yiyince uçuyoruz sanıyorlar. Performans beklemeyen birisini 1.2 Clio üzmeyecektir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.