Şimdi Ara

Bu sistem sizce nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ASUS P5Q PRO INTEL P45
    CORSAIR 4 Gb (2Gb*2) XMS2 1066Mhz DDR2
    ZOTAC GTX275
    COOLER MASTER RC - 690
    HIGH POWER ABSOLUTE POWER 750W
    SEAGATE 320GB 16MB SATA2
    SAMSUNG SH - S223 22X ± DOUBLE LAYER LIGHTSCRIBE SATA
    SAMSUNG 20" T200

Bilgilerinize sunuyorum...

• Gayet güzelFakat anakarta o kadar para vermeye gerek yok,P45 çipsetli ve size kullanım açısından birşey kaybettirmeyecek olan;

Gigabyte EP45-DS3L---http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2422 .Asus'un o modelinin yazdığım modelden tek fazlası 8x-8x CF özellği.Bu özelliğe de ihtiyacınız olacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForeverMetal -- 1 Haziran 2009; 17:00:01 >
  • Gayet güzel sistem.Fiyatı ne kadar.

Birde powerı aynı modelin 650 w olanın alabilrsiniz.harddiski 500 gb 32 mb olanı alın.Bana kalsa ramide OCZ Reaper yapardım.
  • Oldukça güzel sistem,anakartın oto overclock özelliğide mevcut yanılmıyorsam,bu anakarttan bende alcaktm :/.
    Aynı performansı verebilecek daha düşük fiyatlı sistem toplanabilir amd bazında.
    T200 fiyatına,full hd monitörler alınabilir 22' lik,2233Sn-Sw qibi,yada acer ın bazı modelleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 1 Haziran 2009; 17:07:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ForeverMetal

Gayet güzelFakat anakarta o kadar para vermeye gerek yok,P45 çipsetli ve size kullanım açısından birşey kaybettirmeyecek olan;

Gigabyte EP45-DS3L---http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=2422 .Asus'un o modelinin yazdığım modelden tek fazlası 8x-8x CF özellği.Bu özelliğe de ihtiyacınız olacağını düşünmüyorum.

Asus da ekstra voltaj düzenleyici soğutucusu var ve oc ye gelen bir anakartmış forumlar da okuduğuma göre...Tabii bu fiyat farkına değer mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZbetK

Gayet güzel sistem.Fiyatı ne kadar.

Birde powerı aynı modelin 650 w olanın alabilrsiniz.harddiski 500 gb 32 mb olanı alın.Bana kalsa ramide OCZ Reaper yapardım.

Fiyat yaklaşık 2500TL.Aslında psu 650w düşünüyodum , ilerisi için 750 yaptım i7 işlemci ya da sli yaparım diye.Harddisk SEAGATE 500GB 16MB SATA2 Barracuda 7200 . 12 olabilir mi?
    Ayrıca bu sisteme ocz bellek koyucaktım ama asus anakartla olan uyumsuzluğu yüzünden corsair yaptım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HiqhWoltage

Oldukça güzel sistem,anakartın oto overclock özelliğide mevcut yanılmıyorsam,bu anakarttan bende alcaktm :/.
    Aynı performansı verebilecek daha düşük fiyatlı sistem toplanabilir amd bazında.
    T200 fiyatına,full hd monitörler alınabilir 22' lik,2233Sn-Sw qibi,yada acer ın bazı modelleri

Bu monitörü almamdaki amaç 16:10 formatında , 22' göre nokta aralığı daha küçük , ekran kartına binen yük açısından doğal çözünürlüğündeki piksel sayısı 22' e göre daha az.
  • Önerileriniz için teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: night_fire

quote:

Fiyat yaklaşık 2500TL.Aslında psu 650w düşünüyodum , ilerisi için 750 yaptım i7 işlemci ya da sli yaparım diye.Harddisk SEAGATE 500GB 16MB SATA2 Barracuda 7200 . 12 olabilir mi?
    Ayrıca bu sisteme ocz bellek koyucaktım ama asus anakartla olan uyumsuzluğu yüzünden corsair yaptım.

650W yeter merak etme.SLI için zaten x16 x16 anakart almak lazım ki o da çok pahalı.Bundan dolayı gereksiz olarak görüyorum.Ama illada ısrar ederseniz, fiyat açısından bi sıkıntı yoksa olabilir.Harddisk olarak;

http://www.sanalmarketim.com/urun/615b91f328c880374ffb35837e63a195/WESTERN-DIGITAL-WD5001AALS-Caviar-Black-SATA2-500GB-32MB

Bu olabilir.

Ram olarak OCZ Alın derim.Anakarttıda Gigabyte EP45 DS3R yapabilrisiniz.Gayet güzel karttır.Fiyatları dawww.teknofiyat.com dan teker teker bakıp alırsanız.Daha uygun olacaktır.

Son olarak ekran kartını Palit Gtx 275 alabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

650W yeter merak etme.SLI için zaten x16 x16 anakart almak lazım ki o da çok pahalı.Bundan dolayı gereksiz olarak görüyorum.Ama illada ısrar ederseniz, fiyat açısından bi sıkıntı yoksa olabilir.Harddisk olarak;

http://www.sanalmarketim.com/urun/615b91f328c880374ffb35837e63a195/WESTERN-DIGITAL-WD5001AALS-Caviar-Black-SATA2-500GB-32MB

Bu olabilir.

Ram olarak OCZ Alın derim.Anakarttıda Gigabyte EP45 DS3R yapabilrisiniz.Gayet güzel karttır.Fiyatları dawww.teknofiyat.com dan teker teker bakıp alırsanız.Daha uygun olacaktır.

Eyw.
  • quote:

quote:

quote:

Bu olabilir.

Palit Gtx-275 oc ye gelen , çift fanlı bir ekran kartı.Buda fazla ses demek oluyor.Ben zaten ekran kartını oc yapmicam.Ayrıca zotac kutu içeriği olarak daha zenginmiş.[simage][/simage]
  • Fan devrini ayarlayabiliyorsun,dolayısıyla seside öyle %30 fan devri olrsa hiçbirşey duymazsın.2 fan demek daha cok ses değil daha iyi soğutmadır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HiqhWoltage

Fan devrini ayarlayabiliyorsun,dolayısıyla seside öyle %30 fan devri olrsa hiçbirşey duymazsın.2 fan demek daha cok ses değil daha iyi soğutmadır.

İnsan aslında görünüşten çok etkileniyor.İlk baktığımda zotac ın duruşu beni cezbetti.Palit se nedense güven vermedi.Aslında Palit zotac dan çok daha eski ve tecrübeli bir firma , zotac ın 3 yıllık bir geçmişi var.Palit f/p olarak daha ii.Kararsız kaldım doğrusu : /
  • Fazla kasmaya gerek yok ancak elden para cıkcağı için sıkıntılı olan sensin en iyisini almaya calısıyosun sonucta Palit kullandığım için palitide övecek değilim belki alırsın bir sorun çıkar beğenmezsin,kararsızsan önce zotac al ilk icinden o qecti sanrm ve tipide hoşuna gidio :)
  • Eyw.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.