Şimdi Ara

Sizce alınır mı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çok samimi bir arkadaşımda 1998 Model Opel Vectra 2.5 V6 CDX var.
    Değişen sadece sol çamurluk, onu da beraber yaptırdık.
    170.000 KM kadar benzinde servis bakımlı kullanıldı. Şu an tüplü 230.000 KM'de.
    Geçen hafta; Su soğutucu rekorları, triger seti, bütün sıvıları, fren balataları, debriyaj seti, buji kablaları, contalar, termostat, devirdaim, eksantrik keçelerini değiştirdi.
    Kendisi 0 Leon aldığı için bunu fazlalıktan satıyor.
    Bende uygun fiyatlı uzun süre binecek bir araç arıyordum. 22.000 TL sizce almalımıyım.

Teşekkürler.
    İyi günler.

Edit : 21.500 TL araç alınmıştır. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrEvo -- 18 Ocak 2017; 9:27:50 >

• 18 e versin dostluğunuz pekişir.
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    Çok dedim ama vermiyor, hele son zamanlarda yaptığı masraflarla hiç vermez.
  • JrEvo kullanıcısına yanıt
    çekebildiğin kadar aşağı çek bence.vermiyorsa satsın başkasına kaç model araba.oda satabilirse.satamayınca sana gelir sende 15 verirsin bu sefer
  • cadillaccts C kullanıcısına yanıt
    18 verdim geçen sene haziran ayında yine vermedi şimdi hiç vermez.
  • Yakıt tüketiminden haberiniz var sanırım.

Ancak eklemeliyim ki: o aracın rezalet bir piyasası var. Alacak karşılığı alan arkadaşım ( 18.000 tl karşılığında almıştı ) 1 aylık ilan süresinden sonra 13.000 e galeriye vermek zorunda kaldı. Ciddi söylüyorum, o kadar eski, Elektronik arızları ile ünlü bir model, 2.5 motor... Kimse yanaşmıyor.

araç bakımlı olabilir, geçmişini biliyor olabilirsin, boya durumu çok iyi olabilir, ama piyasası rezalet. Arkadaşınız size uygun fiyattan vermeli.
  • O aracı 22ye zor satar.
    Eğer gönlün varsa 20 ver al.
    boşver vermesse alma.büyük motor eski model zaten o da o fiyalara satamaz.yerinde olsam 2001 2002 laguna 2.0 rxt lere bakardım.veya vectra c lere bakardım bütçeni arttırırsın fakat bunlara rağmen daha güncel ve sorunsuz bir arabaya binersin.
  • 20 yıllık araç, aylık 90 tl den yıllık 1080 tl 20x1080=21.600 tl, araç 1500 kilo, kilosu 144 tl eder,,,
    hocam kilosunu 125'ten yaparsa al. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thormentor -- 13 Ocak 2017; 10:59:39 >
  • arkadaşınızdan alacağınız, bildiğiniz bir araç olduğu için en az 5 yıl kullanmayı ve masraflarını karşılamayı göze alıyorsanız alınabilir. ve satarken ucuza verebileceğinizi de şimdiden kabul etmiş olun çünkü en az 24 yaşında araba olacak , ikinci el piyasasındaki durum gözönüne alındığında 5 sene sonda çok az müşteri bulunabilir 24 yaşında araba için.bugün arabaya yaklaşık 6000 dolar ödeyeceksiniz 5 sene sonra belki 1000 dolara satacaksınız.
  • Masrafı bildiğine saysın. Piyasası olmayan araç son sahibi olabilirsiniz
  • beyazakbil B kullanıcısına yanıt
    Hangi aracı alırsak alalım o şekilde bir zarar söz konusu olacak sanki.
    yine de 24 yaşında bir araç ile 10 yaşında bir araç dolar bazında aynı kaybı yaşatmaz .
  • 20 veriyorsa al vermezse 2 ay sonra zaten geri arar bu arada 2.5 V6 motora 170 bin km iyi binmiş benzin de
  • bütçene fazla gelebilir hocam o araç. maşallah.
  • Araç alınmıştır. Yorumlarınız için teşekkür ederim hepinize.
  • Hayırlı olsun şaka makineniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam Allah tekerini düz bastırsın.
  • Hayirli olsun kazasiz belasiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun...Fotoğraf koyarsanız bakarız...Nazar değer derseniz o yaştaki araca değeceğini sanmam,ama "maşallah" deriz biz yine de...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.