Şimdi Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN (261. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.812
Cevap
98
Favori
292.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Türk telekom tarafından verilen kampanyalı TP-Link marka modem kullanıyorsanız ve aramış olduğunuz 0850 209 40 40 nolu numara ise numara TP-Link firmasına ait değildir. TD-W9970v3 Model ürün Kuralkan-Sentim Bilişim aracılığı ile Türk Telekoma üretilen kampanyalı model ürünüdür. Kuralkan-Sentim Bilişim bu modemleri özel olarak TP-Link'e yaptırmaktadır satış öncesi, satış sonrası hizmetler, Modemin kullanım hakkı ve servis işlemleri SENTİM BİLİŞİM firmasına aittir. 0850 209 40 40 numarasından veya modemdestek@sitetelekom.com.tr mail adresi üzerinden yazılı olarak irtibata geçebilirsiniz

Saygılarımızla
  • uefacup U kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Türk telekom tarafından verilen kampanyalı TP-Link marka modem kullanıyorsanız ve aramış olduğunuz 0850 209 40 40 nolu numara ise numara TP-Link firmasına ait değildir. Archer C5v Model ürün Kuralkan-Sentim Bilişim aracılığı ile Türk Telekoma üretilen kampanyalı model ürünüdür. Kuralkan-Sentim Bilişim bu modemleri özel olarak TP-Link'e yaptırmaktadır satış öncesi, satış sonrası hizmetler, Modemin kullanım hakkı ve servis işlemleri SENTİM BİLİŞİM firmasına aittir. 0850 209 40 40 numarasından veya modemdestek@sitetelekom.com.tr mail adresi üzerinden yazılı olarak irtibata geçebilirsiniz

Saygılarımızla
  • Merhaba.
    Archer VR2600 modem ayarlarında Adres rezervasyonu diye bölüm var. Burada modeme sürekli bağlanan cihazlara ip adresi rezerve ediyoruz. Cihaz modeme bağlandığında rezerve ettiğimiz ip adresini alıyor. hep aynı ip adresini alıyor.

Sorum şu: rezevede çok cihaz tanımlayıp. Bu cihazlar modeme
    bağlı olmasa bile modemi kasarmı? Yani modeme fazladan yük biner mi?

Diğer bir sorum: modeme yüklediğim AU yazılımdan kurtulmam için yeni bir yazılım çıkmasını bekleyin demiştiniz. Bu modeme yeni yazılım ne zaman çıkar. Yetkililere iletseniz bu işe bir el atsalar. Uzun zamandır bu cihaza yazılım verilmedi. Saygılarımla.
  • remtur R kullanıcısına yanıt
    Kasmaz.
  • Tp-Link TL-WN8200ND model cihazınızı hala piyasada sıfır olarak satıyorsunuz ama windows 10 sürücüleri yok ve windows 10'da bu yüzden sağlıksız, sürekli koparak çalışıyor.

Bu modele ne zaman sürücü çıkaracaksınız?
  • JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.Peki internette bir yavaşlama yapar mı?.(Kaynakların bir kısmını sabit tutarak.)
  • remtur R kullanıcısına yanıt
    Yapmaz. İnternet tarafıyla ilgisi yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • JUNE8O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Sağ olun.
  • Merhaba,

Evde kablonet ile beraber Archer VR2600 ve Powerline WPA4220KIT kullanıyorum, Archer ile bir sorunum yok, kablolu ve kablosuz olarak problemsiz, ancak Powerline her gün en az 2-3 kere düşüyor, ip alamıyor, internete bağlı gözüküp herhangi bir bağlantı sağlayamıyor, konu ile ilgili yurt dışı forumları okudum, (birçok insan aynı konudan şikayetçi) firmware upgradelerini yaptım, powersave modu kapattım vs. ancak hiçbir şekilde düzelmiyor. Ne yapmamı önerirsiniz?
  • Tekrar merhaba.
    Daha önce belirttiğim gibi Archer C9 router var. 100 mbit fiber internet ile kullanıyorum. Playstation ve televizyonumu ethernet ile bağlıyorum.
    MU-MIMO özellikli, örneğin Archer C2300 veya C3150 router alsam, ethernet üzerinden bağlayacağım bu 2 cihazda film ve oyun performansında bir değişiklik olur mu?
    Yoksa daha çok kablosuz üzerinden bağlanan mobil cihazların performansı mı etkilenir?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emirism -- 12 Ocak 2019; 11:26:21 >
  • Merhaba. Powerbank almayı düşünüyorum. 5V/1A çıkışlı lityum polimer pilli bir ürününüz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ;

TL-WN8200ND piyasada şu anda satılan versiyonda Windows 10 desteği bulunmaktadır. Gerekli güncelleme dosyasına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://static.tp-link.com/2017/201711/20171117/TL-WN8200ND(UN)_V2_170627_Wins.zip

Saygılarımızla
  • biloumba kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ;

PM yoluyla bilgilendirme yapılmıştır.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ;

https://www.tp-link.com/tr/products/details/cat-5689_TL-PB10000.html#overview

Bu link'te bulunan ürünümüzü tercih edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

Tekrar merhaba.
    Daha önce belirttiğim gibi Archer C9 router var. 100 mbit fiber internet ile kullanıyorum. Playstation ve televizyonumu ethernet ile bağlıyorum.
    MU-MIMO özellikli, örneğin Archer C2300 veya C3150 router alsam, ethernet üzerinden bağlayacağım bu 2 cihazda film ve oyun performansında bir değişiklik olur mu?
    Yoksa daha çok kablosuz üzerinden bağlanan mobil cihazların performansı mı etkilenir?
    Teşekkürler
    Cevabınızı bekliyorum, teşekkürler
  • Merhaba,

Archer AC1200 Router'ına tivibu yu bir türlü bağlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz ?
  • Merhaba Tp-Link TL-SF1005D cihazını alıp modeminin ethernet giriş sayısını arttırmak istiyorum.

Bu ürün benim modemden aldığım hızı düşürür mü? Direk modeme bağlı olan ethernet kablolu cihazlarımın internet hızı düşer mi
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ;

Archer C9 cihazınızın önüne Archer C3150 yada Archer C2300 cihazlarından herhangi birini bağladığınızda kabloluda ve kablosuzda tabikide bir değişim olacaktır. Fakat bir not eklemek gerekirse kullandığınız routerın kablosuz hızını destekleyecek kablosuz alıcıda önemli siz eğer Archer C3150 3*3 mimo destekli bir kablosuz performansa bağlı ürüne 300 mbps hıza sahip bir basit alıcı ile bağlanacaksanız buda performanslı bir şekilde bağlantıyı engelleyecektir .

Saygılarımızla
  • Zeebani kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ;

PM yoluyla mail adresinizi belirtebilirseniz . Sizlere kurulum ile ilgili olarak döküman iletilecektir.

Saygılarımızla
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ;

Ana modeminizin ethernet portları gigabit ise TL-SG1005D almanızda fayda var herhangi bir performans kaybı yaşamazsınız.

Saygılarımızla
  • 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.