Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: özgür1285 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
5.314
Cevap
85
Favori
169.575
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      102 Mesaj
      14 Aralık 2018 12:39:21
      quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

Merhabalar ;

Bu tip bir paylaşım yapmak yerine Powerline ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Gerekli tanıtım videosuna aşağıdaki link üzerinden erişebilirsiniz.

Tanıtım Videosu

Powerline Adaptör

Saygılarımızla
      Powerline serisi aynı ev içindeki elektrik tesisatı üzerinden çalışıyor gibi gözüküyor.
      Benim istediğim bağlantı iki farklı bina arasında yapılacak.

Hyundai Accent Blue 1.4 Mode OV* Xiaomi Mi A2 64 GB * Playstation 4 Pro (SSD-1TB:)* ASUS ROG G20CB-TR002T * Asus ROG STRIX PG27VQ * Rayban 4177 Black Metal Polarize * DemirDöküm CF-6795 * Premium Air Hammer Yatak Pompası * Camel(Gürcü) Koli * Kütahya Porselen 92 Parça Yemek Takımı (Limited Edition) * Solo 32 li Tuvalet kağıdı (1.st Day Edition) * Belkin Üçlü Priz (Işıklı Akım Korumalı Europe Special Series)

• Yarbay
      3632 Mesaj
      17 Aralık 2018 10:41:08 Konu Sahibi

Merhabalar ;

PM yoluyla iletişim bilgilerinizi iletebilirseniz Projeniz ile ilgili olarak detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
      |
      |
      nemesis53 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      223 Mesaj
      17 Aralık 2018 21:58:37

İyi günler, windows 7 64 bit işletim sistemli bilgisayarımda tp-link TL-WN722N model wi fi adaptörünüz var. Bilgisayar açılır açılmaz arada sırada mavi ekran veriyor. Ne yapsam çözemedim? denemediğim driver kalmadı. bilgisayar esprimo q9000
      |
      |
      TP-Link Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3632 Mesaj
      18 Aralık 2018 11:12:12 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Güncel bir firmware ve kurulum bilgisi için PM yoluyla bizlere mail adresinizi iletebilirseniz Sizlere gerekli kurulum bilgisi mail yoluyla iletilecektir.

Saygılarımızla
      |
      |
      quarez999 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      155 Mesaj
      19 Aralık 2018 02:17:53
      Merhaba. Bir mağazadan yeni TD-W9970(TR)v2 almış bulunmaktayım. Bu modemin sayfasına baktığımda EU firmware güncellemesi görünüyor fakat TR için eski sürüm var hala. EU firmware güncellemesini yapayım mı? Sadece arayüzün dili değişecek ise sorun yok, İngilizce daha iyi. Ama TR v2 ile EU v2 W9970'ler arası donanım farkı var mı? Brick eder miyim?

Bir önceki modemim W8961n idi. Onu çıkardığım aynı hat üzerinden yine aynı ADSL bağlantıyı kullanıyorum. W9970 Kablo takılı bağlantıda da kablosuzda da bir makine bağlıyken diğer makinadan yeni siteler açılırken arada 4-5 saniye beklediği, router'ın kararsızlaştığı oluyor. Mesela modemin dibinde full çekerken dahi bir telefondan youtube videoları arasında geçiş yaparken 5-6 saniye mutlaka bekletiyor. DHCP kapatıp elle ip girmek, dns 'i silmek ya da değiştirmek hiçbir şeyi değiştirmiyor, eski modemi taktığımda bunu yapmıyor ve youtube videolarını anında açıyor. (Alakası var mı bilmiyorum ama eski modeme zamanında firmware güncellemesi yapmıştım. İngilizcesini atmıştım üstüne) Ayrıca w9970 kablosuz çekimi kötü (802.11n ve 20mhz ch13 yaptığımda içerdeki odada anca çekiyor, ona rağmen önceki modeme göre bariz kötü ve bazen bağlı telefonları kendiliğinden atıyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Distortion -- 19 Aralık 2018; 2:19:54 >

• Onbaşı
      34 Mesaj
      19 Aralık 2018 12:56:01
      Merhaba istanbul erenkoy de oturuyorum turkcell superonline 50mbit internet hizim var salonda duruyor modem arka odalarda internet az cektigi icin wa860re router modelini aldim ancak hiz testlerinde max aldigim hiz 10 17 mbit arasi bu durum router a kablo ile baglandigim zamanda degismiyor problemim nasil cozulur yardimci olurmusunuz lutfen tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3632 Mesaj
      20 Aralık 2018 09:28:39 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Kablosuz sinyal aktarımında bu tip kayıplar ortamın şartlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu durumun çözümü ile ilgili olarak kablosuz sinyale etki edebilecek ( Telsiz Telefon , Ev Izolasyon ) gibi etkenler bulunmaktadır. Çözüm ile ilgili olarak Ana modeminizin kanal ayarlarını değiştirerek farklı kablosuz kanallarda hız testleri yapınız.
      |
      |
      can | aky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3632 Mesaj
      20 Aralık 2018 09:29:34 Konu Sahibi

Merhabalar ;

PM yoluyla bizlere iletişim bilginizi aktarabilir misiniz ? Sizlere dönüş sağlanarak yardımcı olunacaktır.
      |
      |
      Distortion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      167 Mesaj
      20 Aralık 2018 18:06:27
      tp link TD-W8961N modemim var online oyunlarda loss sıkıntısı yaşıyorum.yaşadığım sıkıntı anlık birşey her 2-3 dk da bir %20 loss alıyorum saniyelik.hattımda sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.firmware de güncelledim fayda etmedi.önerebileceğiniz birşey var mı ?

• Teğmen
      195 Mesaj
      22 Aralık 2018 00:57:51
      Merhabalar,asus marka laptopumda windows 10 kullanmaktayım.Çıldırtacak düzeyde anlık wifi kopması yaşıyorum sürekli olarak.telefonlar nete kesintisiz bağlanıyor bu sorunu sadece windows 10 da yaşıyorum.çok araştırdım asusu aradım microsofttan yardım istedim yapılabilecek herşeyi yaptım.sonuç olarak sıkıntının modemde olduğu kanısı ortaya çıktı.Modemimi güncellemek istiyorum ancak hangi versiyonu nereden indirip modemi nasıl güncelleyeceğim hakkımda bilgi verirmisiniz?Aşağıya modem bilgilerimi yazıyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

Modem Marka : Türk Telekom'un vermiş olduğu, TP- LINK TD-W9970v3

Firmware Versiyonu: 17.12.27.01005

Donanım Versiyonu: TD-W9970 v3 00000001

• Yarbay
      3632 Mesaj
      24 Aralık 2018 00:17:02 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Ping sorunun birden çok nedenleri var kesin olarak şundan yapar diyemeyiz. Oynanılan online oyunun serverlarından kaynaklanabilir. İnternet bağlantısının yapıldığı santraldeki sunucularında yoğunluk olabilir modeme kablosuz bağlıysanız ve uzak bir yerden bağlantı yapıyorsanız bu durumdan kaynaklanabilir

Saygılarımızla
      |
      |
      waziley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3632 Mesaj
      24 Aralık 2018 00:17:55 Konu Sahibi

Merhaba,

Türk telekom tarafından verilen kampanyalı TP-Link marka modem kullanıyorsanız ve aramış olduğunuz 0850 209 40 40 nolu numara ise numara TP-Link firmasına ait değildir. TD-W9970v3 Model ürün Kuralkan-Sentim Bilişim aracılığı ile Türk Telekoma üretilen kampanyalı model ürünüdür. Kuralkan-Sentim Bilişim bu modemleri özel olarak TP-Link'e yaptırmaktadır satış öncesi, satış sonrası hizmetler, Modemin kullanım hakkı ve servis işlemleri SENTİM BİLİŞİM firmasına aittir. 0850 209 40 40 numarasından veya modemdestek@sitetelekom.com.tr mail adresi üzerinden yazılı olarak irtibata geçebilirsiniz

Saygılarımızla
      |
      |
      must@fa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      34 Mesaj
      24 Aralık 2018 17:36:43

Hepsini denedim butun kanallara baktim ancak sonuc degismiyor pm den size ulasamiyorum bana mesaj atarmisiniz.

|
      |

• Yarbay
      3632 Mesaj
      25 Aralık 2018 10:25:04 Konu Sahibi

Merhabalar ;

PM yoluyla bilgilendirme sağlanmıştır.
      |
      |
      can | aky kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      27 Aralık 2018 22:50:53
      Wr841hp v5 ürünü satın aldım.Roter modunda çalıştırıyorum.Wireless ayarlarından ne kadar ugrassamda sıkıntı yaşıyorum.

Ürünün yanında hız sorunu yok gayet güzel.Fakat 6-7 metre uzaklaşınca hız aşırı yavaşlıyor .3 dış çekmesine rağmen internet kopuyor.Bir süre sonra performans aşırı düşüyor.

Sanki yazılımda sorun var.Yardimci olursanız sevinirim.

• Yarbay
      2304 Mesaj
      27 Aralık 2018 23:56:52
      Merhaba
      Uzun zaman önce Archer C9 V1 modem almıştım fakat servis sağlayıcı modemimşi değiştirdiği için kullanmamıştım.
      Yeni çıkan versionlarda ne gibi farklar var?
      Mevcut V1 in yenilenmesi için bir takas/destek vs uygulamanız var mıdır?

Teşekkürler

• Yarbay
      3632 Mesaj
      28 Aralık 2018 11:18:17 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Cihazınızın arayüzüne giriş yaparak yazılım bilgisini bizlerle paylaşabilir misiniz ? Cihazınızı güncellediniz mi ?

Saygılarımızla
      |
      |
      ATTN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3632 Mesaj
      28 Aralık 2018 11:21:34 Konu Sahibi

Merhabalar ;

Cihazlar arasındaki Versiyon farklılıklarında herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Cihazınızın yenilenmesi ile ilgili olarak herhangi bir uygulamamız bulunmamaktadır.

Saygılarımızla
      |
      |
      Emirism kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      502 Mesaj
      28 Aralık 2018 11:34:56

Evet guncelledim.180402

Antensiz Zyxel TTNet modemin wifi performansı WR841Hp den çok daha iyi şu an.

|
      |

• Binbaşı
      1731 Mesaj
      31 Aralık 2018 18:01:02
      merhaba,

2 senedir 16mbit hız ile archer vr900 v1 kullanıyorum.
      modem ayarlarından bandwidth control'ü etkinleştirip,
      Current Upstream Rate:
      Current Downstream Rate:
      Total Upstream Bandwidth:
      Total Downstream Bandwidth:
      karşılıklarını doğru bir biçimde doldurduktan sonra genel olarak hız düşmesi yaşıyorum.

yani yaptığım şu; bir ana ve bir misafir wifi ağım var. ana ağımda her zaman tam hız olmasını istiyorum ancak misafir ağımda hızı 8 mbit'e sabitliyorum. misafir ağımda belirttiğim hız doğru bir biçimde çalışırken, ana ağımda 1.5 ile 2 mbit arasındaki bağlantı hızım buhar oluyor.

bandwith control açmadan önce;

açtıktan sonra;

bu sorunu ilk ben belirtmiş olamam, neden bu cihaz 2 senedir yazılım güncellemesi almıyor?

ek:
      evime gelebilen hız(Max Rate(kbps)) 18 mbit(18280 kbps) gözüküyor, modemimin bağlantı hızı da(Current Rate(kbps)) her zaman 16mbit(16383 kbps) ancak ben internete en fazla 14 mbit hızla çıkabiliyorum. ttneti aradım, hızda herhangi bir sorun olmadığını söylediler ki modemde yazdığına göre gerçekten de yok. e nereye gidiyor buradaki 2 mbit?

özet;
      16 mbit hızım var, hiç bir şey yapmazsam 14 mbit kullanabiliyorum, bandwidth control'ü açarsam 12 mbite düşüyor. tp-link dedik koca modem aldık ama kendi kendine 4 mbit bağlantıyı yok ediyor. normal mi şimdi bu?

ek2:
      diğer evimde de vr600 kullanıyorum. 13 mbit hız geliyor modeme. benim erişebildiğim maksimum hız ise 11 ile 11.5 mbit arasında. ey maaşallah tp-link.

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilkoc -- 2 Ocak 2019; 14:36:22 >

Samsung Galaxy S9
      2,8 GHz Octa-Core İşlemci | Exynos 9810 Octa - EMEA | 4 GB DDR4x RAM | LTE 1,2 Gbps | Android 8.0.0 Oreo | 3000 mAh Batarya
      QHD+ 2960 x 1440 SUPER AMOLED | 5.8 Inc | 570 PPI | HDR10 | Dual Pixel 12 Mp f/1.5-2.4 | HD 960 fps Ağır Çekim

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.