Şimdi Ara

siyah nokta görmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
45.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar gözümde uçan siyah bişey görüyorum..daha önce göz doktoruna gittim muayne etti bişey yok ayrıca aynısından bende dört tane görüyorum bişey olmaz dedigeçen tvde izledim retina dekolmanı diye bişey varmış..bu siyah nokta görme de onun belirtileri arasında..tedavi edilmezse körlüğe kadar gidebiliyomuş..bu konuda herhangibir bilgisi olan yada daha önce böyle bi durumla karşılaşan var mı aranızda?

• Yaşınız kaç.30 un üzerindeyse yaşa bağlı bir durum.Bendede var.Doktor böyle söyledi.Tavana veya havaya bakınca sinek uçuyormuş gibi üzüm salıkımı gibi şeyler görürsün zararı yokmuş.
  • merhaba

yaşım 21 ve bu sorun bende de var. Gerçekten sinir bozucu bir durum doktora gittim herhangi bir tedavisin olmadığını söyledi. Şimdi bu nokta gözünüzü sağdan sola veya soldan sağa doğru götürünce arkadan biraz gecikmeli olarak mı geliyor? Eğer öyle ise bu leke gözümüzün dışındaki jel kıvamındaki sıvıda oluşmuştur. Benimkisi böyle. Görmeyi engelleyecek duruma geldiğinde bu jel tabaka değiştiriliyormuş.
  • cozumunu bilmiyorum ama gozumuzdeki sıvıda bulunan hucreler imiş bunlar..
  • fazla ışığa güneşe bakmayın!
  • bendede var yasım 17...
  • bnm yasım 15 aynı durum bndede war bn önceleri bir iki tane görüyordum ama artık 40 50 tane görüyorum.doktora gittim 3 gün sonra yine gitcem .
  • En doğrusu bir göz hekimine görünmek ancak kendiliğinden ortaya çıkmışsa, beraberinde fotograf makinesi flaşını andırır ışık çakmaları olmuyorsa, yüksek miyopi ve benzeri ailevi göz hastalıkları yoksa korkacak bir şey yok.
  • ben daha önce doktora gitmiştim.göze renk veren sıvıların göz içine akmasından kaynaklanır gibi bir şey söyledi ve önemli değil dedi ancak pek içime sinmedi neden diye sorarsanız bende bilmiyorum ama bir üniversite hastanesine gidip daha detaylı bir muayne olmak istiyorum.
  • Bence garanti olsun diye başka bir doktora veya doktorlara daha git. Hepsinin dediği ne yazıkki birbirini tutmuyor. İyilerin hakkını yemeyelim tabiki, saygımız var ama vasıfsızları da ne yazık ki fazla.
  • thelostempire,
    merhaba kardeş geçmiş olsun,
    aynı şikayetler bende de var ve iki ayrı doktora gittim bi şeyin yok dedi.sen üniversite hast. gittiysen ya da daha detaylı muayene olduysan bu konuda ne söylediler yardımcı olabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbombacı

merhaba

yaşım 21 ve bu sorun bende de var. Gerçekten sinir bozucu bir durum doktora gittim herhangi bir tedavisin olmadığını söyledi. Şimdi bu nokta gözünüzü sağdan sola veya soldan sağa doğru götürünce arkadan biraz gecikmeli olarak mı geliyor? Eğer öyle ise bu leke gözümüzün dışındaki jel kıvamındaki sıvıda oluşmuştur. Benimkisi böyle. Görmeyi engelleyecek duruma geldiğinde bu jel tabaka değiştiriliyormuş.

Aynısı bende de oluyor yaş 18 bu görmeyi engelleyecek duruma ne zaman gelir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nobran19 -- 5 Kasım 2010; 18:28:28 >
  • bende de wardı aynı sorun 20 yasımdayım ve daha 2 ay önce katarakt ameliyatı oldm. korkulacak bişey sizin acınızdan benım aılevı bı sorunum katarakt. zaten baslarda amelıyata almıyolar görmenız %40 ın altına duserse amelıyat muhtemelen katarakt :SS
  • inanırmısın bn bi düz duvara bakayım 100 lerce onlarca uçuşan sinek gibi şeyler var. Bazen rengi bile göremiyorum.

Çok doktora gittim. Baktılar retinaya falan sonuç psikolojikmiş.
  • ben denizde güneşlenirken çok belli oluyor...bir noktaya bakınca yine başlıyorlar çıkmaya..bide onlara bakmaya çalışınca kaçıyorlar sanki senden...
  • bende de oluyor çook uzun yıllardan beri
    25 yaşındayım
    bu konuyu 2 farklı göz doktoruna sordum ikisinden de birşey olmaz cevabı aldım
  • arkadaşlar aynısı bendede oluştu sol gözümde birisi sperm gibi ve onun diger üst 2 tarafında hafif uzagında 2 tane yuvarlak nokta var . aydınlık ve tek renk ortamlarda belli oluyor.3 gün önce fark ettim. onlara bakmaya calısınca gidiyor. göz bebeginde içindeki sinirlerin ölmesinden süpheleniyorum. ve arkadaşlar aranızda mentollü şampuan kullanan varmı ? fark etmeden önce gözüm mentolle cok kötü şekilde yandı banyoda.
  • extasy kaptagon speed amfetamin benzeri uyusturucu madde hap kullananınız varmı ?
  • bende de var aynı sorun arkadaslar sol gözümde siyah nokta goruyorum . krem ve damla onerısınde bulundu doktor kontrole gittim gecmedıgı ıcın tekrar ınceledi baktı bir sonuca ulasamadı yanı birseyin y ok diyorr nedir bu nasıl bi hastalık çözümü nedir çok sınır bozucu bisseey
  • bendede aynı sorun var fotoğraf makinesiyle profil resmi cekerken birkaç kere kuvvetli flaş tam gözümün önünde patladı aniden, ondan sonra sol gözümde siyah leke görmeye başladım, özellikle sağdan sola doğru gözümü hareket ettirince cok daha belirgin oluyor, bu fotoğraf makinelerinin flaşına bakmayım valla çok kötü, ben doktora gitmedim ama kısa sürede gidicem, tedavisi falan varmıdır bunun, ahh foto makinasıın flasına bakmasaydım yaw mahvetti beni
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.