Şimdi Ara

sixaxis sarj

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaslar,benim merak ettigim birsey var:

bende motorala v3 cep telefonu var,telefonu bilgisayara sixaxis in kablousu ile bagliyorum ayni zamanda sarj da oluyor telefonum.

benim merak ettigim acaba telefonun sarj aleti ile de sixaxis i sarj edebilirimiyiz?

• Bende Sony'nin kamerası var,sixaxis in kablosunu bulamadığımda o kabloyu kullanıyorum.Hiç bir sorun çıkmıyor.Ama sen ne olur ne olmaz kablonun üstünde küçük yazılar olur.Kaç V ,vbvb... Onlara bak aynı olsun
  • Nokia n95 usb kablosu ile Dual shock 3'ü pc ye bağlayıp şarj ediyorum.Hiçbir sorun yaşamadım
  • gilmour bilgisayardan bende sarj ediyorum ama yapmak istedigim motorola v3 cep telefonunumun sarj aleti ile sarj etmek.
  • Korkucak bişey yok, alt tarafı biri dar, diğer geniş Usb bağlantı kablosu. uyuyorsa bir problem olmaz.
  • bendede v3i var bilgisayardan telefonun bahsettiğin şarj kablosu ile sixaxisi şarj ediyorum
  • sixaxis

3,7 v-30 ma -input değerleri

şarj cihazınızın output değerleri ne? acaba
  • arkadaslar bilgisayardan bende sarj ediyorum,benim sordugum cep telefonunun normal elektirik prizine takilan sarj aleti ile sarj edilirmi diye soruyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: saydam330

arkadaslar bilgisayardan bende sarj ediyorum,benim sordugum cep telefonunun normal elektirik prizine takilan sarj aleti ile sarj edilirmi diye soruyorum.

sakın etme
  • genellikle usb çıkışında 500ma olurken priz çıkışında 1000ma oluyor(iphonedan edindiğim bir tecrübe). o yüzden bence öyle fantazilere giripde sixaxisinin pil ömrünü yeme.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.