Şimdi Ara

Six Feet Under (2001-2005) | IMDB: 8.9 (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
560
Cevap
11
Favori
33.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barisarock13

quote:

Orijinalden alıntı: chiefdante

1x7 yi yeni bitirdim de bu dizi gitmiyor yahu. İlk sezondan sonra açılır mı?
    Breaking Bad'de de ilk başlarda sıkılırsın devam et kesinlikle demişlerdi ama onda hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. İlk sezondan beri severek izlemiştim yalnız 4. Ve 5. Sezonları efsaneydi orası ayrı.
    Bunda neden bu kadar sıkıldım anlamadım.

İlk başlarda bende senin gibi hissetmiştim. Çok zor,istemeye istemeye açtığım günleri bilirim. Ama sonradan ne oluyorsa bilmiyorum ama dizi kendine acayip bağlıyor. ( ya da beni bağladı bilemiyorum) Ama dram türünün hakkını veriyor. Müthiş bir finali var, son iki bölümünü itiraf ediyorum ki elimde peçeteyle izledim. Bence bırakma.

Anladım hocam devam edicem teşekkürler ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cast Away kullanıcısına yanıt
    Hocam bu dizi bir nevi kara mizah dizisi. Fisher ailesi ve aile şirketleri etrafında geçiyor konular. Her sezonu bi öncekinden daha güzeldir bana göre.

• bitti be :(((((
  • Son sezondayım biraz değişik geldi bana böyle görüntü kalitesi artmış çekimleri değişmiş oyunculukların doğallığı azalmış gibi

• nate ile kız kardesı bi ceseti almaya lisa nın evıne gidiyorlardı.o bölümde bu çalıyordu

• 3. sezonu bitirmek üzereyim, 3. sezonda farkettim dizi daha bir çekici geliyor artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

3. sezonu bitirmek üzereyim, 3. sezonda farkettim dizi daha bir çekici geliyor artık.

hocam karekterlere baglandınız artık yavas ızlemenızı tavsıye ederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuyuh

quote:

3. sezonu bitirmek üzereyim, 3. sezonda farkettim dizi daha bir çekici geliyor artık.

hocam karekterlere baglandınız artık yavas ızlemenızı tavsıye ederım

Başka bir diziye daha başlayayım o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrsmrc -- 18 Mart 2017; 9:32:17 >
  • çoktandır başlamak istiyordum. bu gece başlayayım dedim. hiçbir sitede bulamadım. hepsi hata veriyor. yardımcı olabilecek var mı?
  • Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    PM attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

PM attım.

çok çok teşekkür ederim fakat attığınız linkte de izleyemiyorum hocam. hata veriyor.
  • Cihathalitt kullanıcısına yanıt
    Ne diye hata veriyor hocam? Şimdi size attığım link dahil 3-4 siteye daha baktım hepsi açılıyor. DNS ayarlarınızda bir problem olabilir belki.
  • Neden izlemeye başladığımı 4x9'dan sonra cidden düşünmeye başladım. Aşırı sıkmaya başladı. İzlediğim güzel bölüm sayısı 2-3'ü geçmez. Rahatsız etmeye başladı iyice. Sıkıcı olsa tamam derim o kadar geldim bitireyim bari ama bölümün bir sahnesinde eşcinsel ilişki tüm açıklığıyla gösterilip hemen ardındaki sahne lezbiyen ikişkisi onun sonrasında nate ile eski sevgilisiyle sevişirken yeni sevgilisinin bunları basması gibi şeylerden artık gına geldi. Bölümde cinsel ilişkiden başka hiçbir şey yok. Herkes direkt finalemi atlamış cidden merak ediyorum ? Özellikle 4 sezonda David sürekli ağlıyor önüne gelenher erkeğe beni bırakma gitme gel sevişelim sana yemek hazırlayayım gibi söylemlerinden artık gına geldi. Ruth'a hiç girmiyorum bile. Skyler'a bugüne kadar haksızlık etmişiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihathalitt

Neden izlemeye başladığımı 4x9'dan sonra cidden düşünmeye başladım. Aşırı sıkmaya başladı. İzlediğim güzel bölüm sayısı 2-3'ü geçmez. Rahatsız etmeye başladı iyice. Sıkıcı olsa tamam derim o kadar geldim bitireyim bari ama bölümün bir sahnesinde eşcinsel ilişki tüm açıklığıyla gösterilip hemen ardındaki sahne lezbiyen ikişkisi onun sonrasında nate ile eski sevgilisiyle sevişirken yeni sevgilisinin bunları basması gibi şeylerden artık gına geldi. Bölümde cinsel ilişkiden başka hiçbir şey yok. Herkes direkt finalemi atlamış cidden merak ediyorum ? Özellikle 4 sezonda David sürekli ağlıyor önüne gelenher erkeğe beni bırakma gitme gel sevişelim sana yemek hazırlayayım gibi söylemlerinden artık gına geldi. Ruth'a hiç girmiyorum bile. Skyler'a bugüne kadar haksızlık etmişiz.

Meraktan soruyorum izlediğiniz ilk drama dizisi mi?

Edit: 4. sezonun sonuna gelmişsiniz bir de sanırım gerçekten de ilk drama diziniz. 4. sezonda Nate'in o düştüğü durumun işleyişine falan takılmayıp gelmiş geçmiş en iyi dramalardan birisine cinsellikten ibaret damgasını yapıştırmanız bunu getirdi aklıma sadece. Ya da fazla dikkat harcamadan izliyorsunuz. Şahsen 4. sezonun sırf şu sahnesinde bile hayvan gibi etkilenmiştim

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Neden izlemeye başladığımı 4x9'dan sonra cidden düşünmeye başladım. Aşırı sıkmaya başladı. İzlediğim güzel bölüm sayısı 2-3'ü geçmez. Rahatsız etmeye başladı iyice. Sıkıcı olsa tamam derim o kadar geldim bitireyim bari ama bölümün bir sahnesinde eşcinsel ilişki tüm açıklığıyla gösterilip hemen ardındaki sahne lezbiyen ikişkisi onun sonrasında nate ile eski sevgilisiyle sevişirken yeni sevgilisinin bunları basması gibi şeylerden artık gına geldi. Bölümde cinsel ilişkiden başka hiçbir şey yok. Herkes direkt finalemi atlamış cidden merak ediyorum ? Özellikle 4 sezonda David sürekli ağlıyor önüne gelenher erkeğe beni bırakma gitme gel sevişelim sana yemek hazırlayayım gibi söylemlerinden artık gına geldi. Ruth'a hiç girmiyorum bile. Skyler'a bugüne kadar haksızlık etmişiz.

İzlemeyin hocam zorla değil ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Quirah

quote:

Meraktan soruyorum izlediğiniz ilk drama dizisi mi?

Edit: 4. sezonun sonuna gelmişsiniz bir de sanırım gerçekten de ilk drama diziniz. 4. sezonda Nate'in o düştüğü durumun işleyişine falan takılmayıp gelmiş geçmiş en iyi dramalardan birisine cinsellikten ibaret damgasını yapıştırmanız bunu getirdi aklıma sadece. Ya da fazla dikkat harcamadan izliyorsunuz. Şahsen 4. sezonun sırf şu sahnesinde bile hayvan gibi etkilenmiştim

İzlediğim ilk drama dizisi değil.

Spoiler olmasından korktuğum için fotoğrafa bakmadım ama eğer 4 sezonun ilk bölümüyse çok güzel bir bölümdü. Hatta en beğendiğim 2-3 bölüm arasında. Dizi ilk başlarda iyiydi güzeldi ama 4.sezondan itibaren aşırı baydı ve üst üste gelen cinsellik sahneleri biraz soğuttu diyebilirim. Tabii ki diziden aksiyon vs bekleyecek değilim. Öyle bir dizi olmadığının farkındayım da. Sadece bu kadar fazla cinsellik olmasını beklemiyordum. Tek şikayetim bu. Her bölüm 3-4 kişinin cinselliğini izleyip geri kalan zamanlarda da cinsellik üzerine konuşmalarına anlam veremedim. dizinin ismi s*x feet under olsa daha daha anlamlı olurdu.

Bakalım neler olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 28 Nisan 2017; 1:12:43 >

• İzlemeye başladım ilk 7 bölüm gayet güzeldi

Ama bu kadar fazla cinsellikte insanı soğutuyor değil

• Etkileyici bir finaldi
  • quote:

Etkileyici bir finaldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.