Şimdi Ara

Sivrisinekler mutasyona uğramış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 aydır bu haysiyetsiz hayvanlardan çekmediğim kalmadı.

Şu an Ankara'nın 2 derece havasında bile yaşamaya devam edebiliyorlar, sinek ilaçları hiç bir işe yaramıyor. Her gece en az 2-3 sinek ısırığıyla uyanıyorum. Ayrıca normalde sinek ısırığı 1 hafta sonra falan geçerdi , ben ısırıkları kaşıyıp kanatmadığım halde kırmızı şekilde izleri kalıyor ve 1 aydır geçmeyen izler var.

Artık son çare yatağımın etrafını tül gibi bir şeyle kapatacağım. Yoksa böyle yaşamaya devam edemem.

• belediyeyi ara ilaçlamları lazım.
  • Mutasyon konusunda katılıyorum. Yalnız benim yatağımın etrafında cibinlik var yinede giriyor bir şekilde, düşün öyle evrimleşmiş bu meretler
  • Hocam pirelenmiş olmayasınız 1 aylık sinek ısırığı mı olur o neymiş
  • Yenimahalle temiz hocam belediye ekipleri ilaçlıyor aylardır yazın bile yoktu
  • Beni pek ısırmaz sivrisinek ama sesinden rahatsız olduğum için şu elektrik verip cız bız yapan raketlerden aldım. Çata çuta pata küte sınra sessiz sakin uykular. Zzzzzz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Yenimahalle temiz hocam belediye ekipleri ilaçlıyor aylardır yazın bile yoktu
    Zaten yazın sinek yoktu eylül gibi ısırmalar başladı. Bir kaç gündür de sıkıntı yok bakalım öldüler galiba :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.