Şimdi Ara

SİVİLCE LEKELERİ İÇİN (KIRMIZI İZLER) CONTRACTUBEX KULLANMIŞ OLAN ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
41.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SİVİLCE LEKELERİ İÇİN (KIRMIZI İZLER) CONTRACTUBEX KULLANMIŞ OLAN ????
    FAYDASINI GÖRDÜNÜZ MÜ ??

SABAH:CONTRACTUBEX AKŞAM: TRETİN 1 SAAT SONRA CONTRACTUBEX KULLANMAYA BAŞLIYCAM. BİRAZ ÇUKUR VAR BİRDE YANAKLARDA KIRMIZI SİVİLCE LEKELERİM VAR. KULLANMIŞ OLANLAR Bİ YORUMLASALAR ŞU İLACI.

• upp1!
  • aynı lekeler bendede var bu ilaç kaç para reçetesiz veriyolarmı
  • Ciddem ya şu izleri nasıl yokedicez harita gibi yüzüm
  • Cildiye Doktor Burası Değil
  • sana en iyi cozumu doktor veriri gitmeden once doktora 5 tane ilac denedim hic biri bi ise yaramadi ama doktora gititm 2 haftta once cildine gore ilac veriyor ve su anda acayip bi azalma oldu korkma doktordan sadece sana bakio cildini ibraz ellio okdr doktorunun bayan olmasina dikkat et
  • quote:

Orjinalden alıntı: semih_efendi

Cildiye Doktor Burası Değil

ÜROLOGMU BURA?
  • Çok komic ha ha ha
  • evet once doktora git,receteye gore banada pm at bendede var
  • Ben kullandım ve hiçbir işe yaramıyor sana açıkcası söyliyeyim..Umarım sende işe yarar..Başka bir doktora gittiğimde asit tedavisi yapmıştı izler için..Biraz maliyetli ancak işe yarar bir çözümdü..
  • ya bende de siyah nokta(biz pislik çukuruda diyoz) sorunu var. ne yapmam lazım. burnumda çıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: MrYzC

ya bende de siyah nokta(biz pislik çukuruda diyoz) sorunu var. ne yapmam lazım. burnumda çıkıyor

Siyah nokta bantları var onlardan kullanabilirsin ancak birazcık acıtıyor Losyonlarıda var Nivea'nın,Clean&Clear'ın fln..Onlar etkili mi bilmiyorum ama..
  • Contractubex 55 lira işe yarayacağını sanmam.2 yıl doktor kolumdaki yara izleri için vermişti hala sürüyorum işe yaramıyor.
  • Hicbi ise yaramaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.