Şimdi Ara

Sivas macında hava yagmurlu tursıyorum :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ben cok maca gittim fakat yagmurda gitmedim hava yagmurluymus acaba ters esen bir rüzgar filan olsa ıslanırmıyım ?

5 kişilik bilet aldık güney tribünü 122 blok

• Benim olduğum yere gelmiyor yağmur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Benim olduğum yere gelmiyor yağmur

k.bakma da amacını anlamadım adam soru soruo sen kendinden bahsediosun ??
  • erimeyesin bana bak
  • o stad yagmur almaz ben güney trubunu 423.blokda olucam ıslanırsan gelin yanımıza sadece ayaklarinizi kalın giyinin acilış macında ayaklarım çok üşüdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: paylasturka

o stad yagmur almaz ben güney trubunu 423.blokda olucam ıslanırsan gelin yanımıza sadece ayaklarinizi kalın giyinin acilış macında ayaklarım çok üşüdü

Aynen katılıyorum neden tribünlere ısıtıcılar yerleştirmemişler anlamadım Soğuk dışında sorun olacağını sanmam ve inşallah yönetim tribünlere ısıtıcı koyma olayını aklına getirir...

• quote:

Orijinalden alıntı: esenlik

quote:

o stad yagmur almaz ben güney trubunu 423.blokda olucam ıslanırsan gelin yanımıza sadece ayaklarinizi kalın giyinin acilış macında ayaklarım çok üşüdü

Aynen katılıyorum neden tribünlere ısıtıcılar yerleştirmemişler anlamadım Soğuk dışında sorun olacağını sanmam ve inşallah yönetim tribünlere ısıtıcı koyma olayını aklına getirir...

yani insallah olmaz kız kardesim falanda gelecek bide uc taraf oldugu icin biraz tedirginim

• ısıtma işini bende dusundum ama bizim stadin catisi çok yukarda fenerbahce stadinda ufularla ısıtma sistemi kurmuslar onlarin catisi trubunlere cok yakın hatta ust katlardan maç izlerken göruş açısını kapatacak kadar..
  • Yok üstadım müsterih ol çok sağanak ve üstüne ters bir fırtına yoksa ıslanmazsınız.. Ama az öncede belirttiğim gibi tribünlere kadıköydeki gibi ısıtcı şart
  • quote:

ısıtma işini bende dusundum ama bizim stadin catisi çok yukarda fenerbahce stadinda ufularla ısıtma sistemi kurmuslar onlarin catisi trubunlere cok yakın hatta ust katlardan maç izlerken göruş açısını kapatacak kadar..

Yok dostum ben onların telekom tribününde birkaç maça gittim onların kale arkası üst kat çatılarıda yüksek ve yinede ufolar iyi bir ısı sağlıyor.. Gerçi yine ayaklar üşüyor ama bizim staddaki kadar değil malum seyrantepe hem rakım olarak yüksek ve etrafı açık arazi iyice soğuk işliyor insana
  • quote:

Yok üstadım müsterih ol çok sağanak ve üstüne ters bir fırtına yoksa ıslanmazsınız.. Ama az öncede belirttiğim gibi tribünlere kadıköydeki gibi ısıtcı şart

sağolasın hocam bilgiler için birde otopark a araba almıyorlarmıs nereye bırakacagız arabamızı bu konuda bilginiz varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MiDNiGhTKiSs

quote:

Yok üstadım müsterih ol çok sağanak ve üstüne ters bir fırtına yoksa ıslanmazsınız.. Ama az öncede belirttiğim gibi tribünlere kadıköydeki gibi ısıtcı şart

sağolasın hocam bilgiler için birde otopark a araba almıyorlarmıs nereye bırakacagız arabamızı bu konuda bilginiz varmı ?

Aynı dert bendede var açılışta yönetimi dinledim dönüşte rezil oldum yollarda bu sefer arabamla gideceğim.. Staddan 4. levente doğru yürürken sanayi sitesi içinde par yapılabilecek yerler gördüm ama otopark görmedim otopark olmadanda yola park etmek içime sinmez malum stad etraflarında otofareleri kol gezmekte, aslında stada yakın oturan arkadaşlar bize sanayi veya cendere yolunda otopark bilgileri verirse çok yararlı olabilirler...

• hocam benim sanayi mahallesinde arkadasımın iş yeri var gelin buraya bir yere bıakın gidin dedi ama yinede dikkat edin dedi oralarada sahipleniyormus cakal cingeneler o bile biraz sorun olabilir dedi ordan yürüme yolu 20 dakika filan sürer ama tabi yagmur olursa giderken ve geri gelirken sorun olacak yani bende ne yapsam karar veremedim resmen rezillik bu maca geleceğiz oto park yok yemek verip kaşık vermemek gibi birsey bu nasıl olurda böyle bir rezalet olabilir aklım aklmıyor.
  • cendere yolunda otopark oldugunu pek sanmam oralarda hep fabrikalar var hepsininde içinde kendi otoparkı var cenderede yol kenerina araba park edilmez gece zifiri karanlık oralar birakın arabayı adam gecse soyarlar kımsede görmez sanayi mahallesine gelecek olursak orasida o kadar kalabalıkkı yurumekte zorlanıyor insan ordada bırakın arabayi insan kendine duracak yer bulamıyor..
  • adam şeker beyler dağılın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

adam şeker beyler dağılın

birader senin işin gücün yok mu adamın asabını bozma adam gibi yardımcı olabileceksen ol konuyuda oku olmayacaksan burada geyik yapma
  • Kesinlikle bir otopark bulmalıyız, yoksa metroya binmek için millet ilk yarı sonu çıkıyor zaten 4. levente kadar yürümekte yarım saat... TEM'de otobüsleri durdurmuyor polisler aslında drdursalar en azından 522'lerle c.bağa direkt gidilebilir... O şansda kalmayınca araba dışında şans kalmıyor
  • quote:

Kesinlikle bir otopark bulmalıyız, yoksa metroya binmek için millet ilk yarı sonu çıkıyor zaten 4. levente kadar yürümekte yarım saat... TEM'de otobüsleri durdurmuyor polisler aslında drdursalar en azından 522'lerle c.bağa direkt gidilebilir... O şansda kalmayınca araba dışında şans kalmıyor

yani gerçekten ciddi bir sorun yani ben arabamı ortalıkta sagda solda bir yere neden bırakayım kız arkadasım gelecek kardesleri gelecek v.s. o insanlarla gece gece sokakta otobüste orda burda gitmek olmaz aslında belki arabayı levent e bırakıp ordan meterobüs ile gidilse nasıl olur metrobüsten stada ne kadar yol var anadolu yakasından tepeüstünden direk stada otobüs olacakmıs bu arada.

• arabanizla gelecekseniz arabanizi levetteki bir otoparka birakıp metroyla gideceksiniz yada sanayi mahallesine gelip bir otopark arayacaksınız arabanizi park edip 15-20 dakıka stada yuruyeceksınız oralari cok iyi bilirim aklıma gelen bir otopark yok sanayi mahallesinde 5 kişi gelecekseniz 10 tl otopark parasi 20 tl metro parasinida göz ardi etmeyin birde aç gelmeyin sakın bir sosili 7TL
  • Metrobüs değil metro, ancak zaten sorun orada çıkışta metroya binmek 1 saatden az değil hatta daha fazla çünkü metro tek ray üzerinde gidip geliyor, evet otobüsler var ama o otobüslere binmekte başka bir eziyet...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.