Şimdi Ara

Sitede Ciddi Bir Açık Var (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
6.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-CC8BE145A

Beni de site sık sık boş bir hesaba atıyor profile girmeye çalıştığımda giriş yapmamış gözüküyorum hatta bazen kendi hesabımla girsem bile yine aynı boş hesaba girmiş gözüküyorum. Bir iki kere değil uzun süredir ara ara başıma gelen bir olay. Site gerçekten sorunlu.
    Bu sorunu ben de sürekli yaşıyorum. Aktif olarak normal masaüstü pc sürümünü kullanıyorum forumun bu da bilinsin. 1 keresinde de bu olaylar ilk patlak verdiğinde ben de kendimi başkasının hesabında bulmuştum. Sonrasında da dediğim gibi sürekli boş hesaba atıp duruyor beni de üstteki arkadaş gibi.

Forum yönetiminin umrunda bile değil bence. Çünkü bu sorun ilk duyrulalı sene oldu sene... 1 ya da 2 sene olmuştur. Belki daha fazla, tek hatırladığım epey bir zaman önceydi bu olayın ilk yaşandığı zaman aralığı. Ondan sonra da dönem dönem forumda yaşandı yine konular açılmıştı çok net hatırlıyorum.

Bu çok ciddi bir sorun. Ama şunu da söyleyeyim biri sizin hesabınızdan hakaret etse de o hakaret edilen mesaja ait o saat ve tarihteki ip adresi yasal işleme tabii tutulur diye biliyorum. Hakaretten ziyade dolandırıcılık işi çok sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 21 Aralık 2018; 4:47:25 >

• forum yönetiminden biri bu konuyu okudu mu acaba? bir açıklama yaptılar mı ? en azından sorunu biliyoruz ve çözmek için çalışıyoruz desinler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçenlerde giriş yapamadım hemde çıkış yapmadığım halde çıkış yapmış gibi olmuştu...

• quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

forum yönetiminden biri bu konuyu okudu mu acaba? bir açıklama yaptılar mı ? en azından sorunu biliyoruz ve çözmek için çalışıyoruz desinler.
    SiZe katılıyorum. Yetkili birinden açıklama bekliyoruz. Şuraya bi açıklama yapmak çokmu zor. Yoksa yemiyormu .....

• O değilde yanlışlıkla gün veya citizen in hesabına filan girsek hani olur da diyelim. O zaman tüm forumu çaktırmadan yavaş yavaş silsek konuları.
  • Arkadaşlar bu sorunla halen karşılaşan üyemiz var mı?

Bahsettiğim başka birinin yerine login olma durumu. Ip değişikliği nedeniyle logout olduğunuzda sizi yönlendirdiği boş profilden bahsetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

Arkadaşlar bu sorunla halen karşılaşan üyemiz var mı?

Bahsettiğim başka birinin yerine login olma durumu. Ip değişikliği nedeniyle logout olduğunuzda sizi yönlendirdiği boş profilden bahsetmiyorum.
    Ben de az önce kendimi -1 adlı hesaba girmiş gördüm ama boş profil dediğiniz şey bu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serenas -- 6 Ocak 2019; 5:20:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serenas

Ben de az önce kendimi -1 adlı hesaba girmiş gördüm ama boş profil dediğiniz şey bu mu?

Alıntıları Göster
    Yok hayır o değil. Gerçek bir hesaba giriş yapan var mı diye sordum. Bu sorun düzeltildi ancak halen problem yaşayan varsa araştıralım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

forum yönetiminden biri bu konuyu okudu mu acaba? bir açıklama yaptılar mı ? en azından sorunu biliyoruz ve çözmek için çalışıyoruz desinler.
    Olayın yaşandığı günden bir sonraki gün, destek kaydı açtım ve aynı gün içerisinde ilgilenecekleri yanıtı geldi.

Sorun çözüldü mü? Ne durumda? bilmiyorum. Sorunun çözülüp çözülmediği hakkında bir bilgilendirme yapmadılar. En önemlisi de en azından bir yönetici, bu konuya mesaj atmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Foley -- 10 Kasım 2021; 4:22:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerstorm

Yok hayır o değil. Gerçek bir hesaba giriş yapan var mı diye sordum. Bu sorun düzeltildi ancak halen problem yaşayan varsa araştıralım.

Alıntıları Göster
    mobil sürümde mail adresim ve şifremle giriş yapamıyorum. Şifre yanlış diyor halbuki şifre doğru. dhgiris.com'a gidiyorum oradan giriyorum sonra normal foruma gidiyiroum o şekilde giriş yapmış oluyor.

foruma giriş komple sıkıntılı lütfen ilgilenir misiniz?
  • CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    Mail adresi yerine kullanıcı adınızı kullanmanız gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sorma nedenim buydu zaten. Arkadaşlar problemi çözdüler ancak halen yaşayan var mı diye öğrenmek istedim.

• powerstorm kullanıcısına yanıt
    Ben mail adresini de kullanıcı adını da deniyorum arkadaşın da dediği gibi bazen doğru olduğu halde hatalı diyor
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    Mail adresiyle giriş kapatıldı. Hata vermesi normal.

• powerstorm kullanıcısına yanıt
    giremeyince her ikisini de deniyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.