Şimdi Ara

Sitede Ciddi Bir Açık Var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
6.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zebanisi arkadaş
  • Bende de olmuştu ama profille ilgili ayrıntılara ulaşmaya çalışınca site otomatik çıkış yaptı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de mesaj bildirimine tıkladığımızda bilinmeyen bir hata meydana geldi diyor her seferinde.(Mobilde öyle masaüstü denemedim) Ona da bir çözüm bulsalar keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: Veronicaa

Bir de mesaj bildirimine tıkladığımızda bilinmeyen bir hata meydana geldi diyor her seferinde.(Mobilde öyle masaüstü denemedim) Ona da bir çözüm bulsalar keşke.
    O yine de bir nebze anlaşılabilir bir durum fakat benim yaşadığım olay gerçekten de ciddi bir problem. Düşünsene, bir gün hiç tanımadığın birisinin profilinde buluyorsun kendini. İstesen tüm mesajlara erişebilir, silebilir ya da onun adına yazabilirsin. Çok sıkıntılı bir durum. Acilen önlem almaları gerekiyor.
  • Bu olay daha önce de yaşandı.

• Konuyu sabah açtım, akşam oldu ve böylesine önemli bir konuyla ilgilenecek bir tane yetkili dahi gelmedi. En azından bir bilgi verilebilir. Neyse, kime ne anlatıyoruz ki.
  • ben de de masaüstü sürümden girişlerde çoğunlukla hata gösteriyor
    Sitede Ciddi Bir Açık Var
  • Masaüstünden girerken bazen kendimi bir admin hesabında buluyorum bi bakıyorum 30 40 tane bildirim :D

Hesapla ilgili bir işlem yapamıyorum sadece profilini görüntüleyebiliyorum, birde bildirimleri görüntülüyorum bildirime tıklayınca hata veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A2C4E36DE

Masaüstünden girerken bazen kendimi bir admin hesabında buluyorum bi bakıyorum 30 40 tane bildirim :D

Hesapla ilgili bir işlem yapamıyorum sadece profilini görüntüleyebiliyorum, birde bildirimleri görüntülüyorum bildirime tıklayınca hata veriyor.
    Benim karşılaştığım olayda hesapla ilgili işlem de yapılabiliyordu fakat direkt çıkış yaptım. Bu arada durumu forum desteğe bildirdim. Bugün ilgileneceklermiş. Bakalım ne olacak.

• ayni sey 2 yil once benimde basima geldi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vartolu Saadettin

ayni sey 2 yil once benimde basima geldi hocam.
    Durum vahim desene. O halde forum hesabımız konusunda bundan sonra şüpheci yaklaşmalıyız.

• aynen hocam o yuzden bi key alisverisi, hesap alisverisi falan yapiyorsaniz wpden ya da baska bi platformdan yapin

• bu sürekli olan bir durum siz ilk defa rastlamışsınız :)

ya asıl bugün benim mesajlar kırmızı olarak görülüyor ,cia beni mi takip ediyor acaba :)
  • Oda olabilir bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu açığı dolandırıcılar kullanıyor her gün sicak firsatlarda 1111tllik kupon 800 tl 777 tllik kupon 500 tl gibi dolandırıcı konuları açılıyor her seferinde açan kişinin kullanıcı adı farklı ama açan kişi aynı forum yönetimi açık olduğunu kabul etmiyor bir de

Ben siz bu konuyu açmadan önce de açık var istedikleri kişinin hesabına girebiliyor lar demiştim inanmamıştılar bana

O konulardan dolandirilan varsa suçu üstlenecek mi dh tabiiki hayır hesap, sahibinin başı ağrıyacak

Arada açtığınız konulara bakın ne var ne yok diye

Ayrıca forum yönetime bu hatayı duzeltmiyecek belki yıllardır böyledir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

Arkadaşlar bu açığı dolandırıcılar kullanıyor her gün sicak firsatlarda 1111tllik kupon 800 tl 777 tllik kupon 500 tl gibi dolandırıcı konuları açılıyor her seferinde açan kişinin kullanıcı adı farklı ama açan kişi aynı forum yönetimi açık olduğunu kabul etmiyor bir de

Ben siz bu konuyu açmadan önce de açık var istedikleri kişinin hesabına girebiliyor lar demiştim inanmamıştılar bana

O konulardan dolandirilan varsa suçu üstlenecek mi dh tabiiki hayır hesap, sahibinin başı ağrıyacak

Arada açtığınız konulara bakın ne var ne yok diye

Ayrıca forum yönetime bu hatayı duzeltmiyecek belki yıllardır böyledir
    O zaman en mantıklısı forum hesabımızı temizleyip, hesabı uykuya almak.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.