Şimdi Ara

SİSTEMİME OLABİLECEK EN İYİ PERFORMANSLI KART ARIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    RAM 2 GB
    PSU gerçek 400W aopen
    G31M-ES2L gıgabyte

23'' samsung 2233sw var ekran kartı 1 gb olmalı haliyle
    kullandığım hıs 4670 var fakat pek memnun değilim bu sistemin kaldırabileceği en performanslı kart hangisidir diğer parçaları değiştirmeden fiyat önemli değil fan sesi vs önemli değil

overclock bu anakarta uygun değilmiş işlemciyi arttıramıyorum ona göre tavsiyeler arkadaşlar

• HD 4770 bence çok uygun olur Arada bariz şekilde fark olur ve her şekilde hissedersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: selim321

E5200 2.5 O.C YOK
    RAM 2 GB
    PSU gerçek 400W aopen
    G31M-ES2L gıgabyte

23'' samsung 2233sw var ekran kartı 1 gb olmalı haliyle
    kullandığım hıs 4670 var fakat pek memnun değilim bu sistemin kaldırabileceği en performanslı kart hangisidir diğer parçaları değiştirmeden fiyat önemli değil fan sesi vs önemli değil

overclock bu anakarta uygun değilmiş işlemciyi arttıramıyorum ona göre tavsiyeler arkadaşlar

gereksiz yere paranı harcama bu sisteme hiç elleme anakart ve işlemciyi aynı anda 1 yıl sonra değiştir
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetcan44

HD 4770 bence çok uygun olur Arada bariz şekilde fark olur ve her şekilde hissedersin

+1

İşlemciyi 3.0ghz yaparsın yeterli olur en az 2 sene götürür
  • senin yerinde olsam hd4670 i 100 lira civarı satmaya çalışır, 100 lira daha ekler hd4770 alırdım

kullandığın anakartı bilmiyorum ama en aşşa 266 ya çıkarabilmesi gerek işlemcini
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.