Şimdi Ara

Sisteme göre Ekran Kartı Upgrade Tavsiyesi (!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, belki hatırlarsınız, son ekran kartımın gözümğn önunde "yanması"ndan ve eVGA ile papaz olmamdan sonra uzun süredir savaş verdikten sonra artık pes ettim ve yeni bir kart almaya karar verdim.

Sistem:
    Anakart: Asus P6T-Deluxe
    CPU: Intel i7 920
    HDD: 2xSeagate 1TB
    Kasa: CM HAF-932
    En Önemlisi
    PSU: 750W ThermalTake ToughPower

Şimdi arkadaşlar bu sisteme, sağlam bir oyun amaçlı ekran kartı takmak istiyorum, ama PSU'mun kaldırabileceği ve bütçeme uygun bir model seçmekte zorlandım, ve tavsiye almak istedim.

Güç Kaynağım 750W
    Bütçem yaklaşık 250$ (Çok zorlanırsam 300$, fakat o zaman alacağım ses sisteminden düşer :D)

Cevaplarınız ve Tavsiteleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperSpace -- 2 Mayıs 2010; 18:24:29 >

• GTX 470 Bulabilirsen özellikle evga alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

GTX 470 Bulabilirsen özellikle evga alın

Evga ile işim halen bitmiş değil, üstlerine saldırmaya devam ediyorum, bir şekilde bana düzgün bir kart borçları var. Ama birdaha da o heriflerle mümkünse iş yapmam...

Anakartlarına sonsuz güven duyduğum ASUS'a ekran kartı konusunda da mı bir şans versem diye geçiyor aklımdan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

GTX 470 Bulabilirsen özellikle evga alın

yapma ama piyasada een ucuz 600 tl şu anda ki onua daha kimse almadı bekliyolar dorumu diye en iyisi şimdilik 5850 olucaktır senin için ama 1-2 hafta beklerim diyosan işte o zaman gtx 470 tavsiye ederim.
  • ses sistemleri uzun omurludur ikide birde dx11 12 diye icat cikarmaz ben hala audigy2 kullaniyorum hoparlor daha da kalicidir.ekran kartina ise her zaman cok para baglanmaz ozellikle yenilerinin gelme suresi yakin gorunuyorsa.o yuzden idare eder bir sey alin butceyi zorlamayin hem evga ile is bitmedi diyorsunuz belki yeni kart gelir.asus 5770 filan alin bu sene onunla gecsin seneye 28nm bir kart alin.simdi ses sistemini daha da iyi alin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

ses sistemleri uzun omurludur ikide birde dx11 12 diye icat cikarmaz ben hala audigy2 kullaniyorum hoparlor daha da kalicidir.ekran kartina ise her zaman cok para baglanmaz ozellikle yenilerinin gelme suresi yakin gorunuyorsa.o yuzden idare eder bir sey alin butceyi zorlamayin hem evga ile is bitmedi diyorsunuz belki yeni kart gelir.asus 5770 filan alin bu sene onunla gecsin seneye 28nm bir kart alin.simdi ses sistemini daha da iyi alin.

Şu anda elimdeki kart 8800GT, ve enteresan bir şekilde şaşırtıcı performanslar sergiliyor, BattleFiled: Bad Compay 2 de kasması için çok uğraşmam gerekti mesela ki butun oyunları FullHD çözünürlükte oynarım.

Yani aslında bekleme sürem var, ama eVGA olayına sinirlendikçe ve karşımda yanarak kararmış GTX260ım durdukça insan yeni kart istiyor...

• 5850
  • quote:

ses sistemleri uzun omurludur ikide birde dx11 12 diye icat cikarmaz ben hala audigy2 kullaniyorum hoparlor daha da kalicidir.ekran kartina ise her zaman cok para baglanmaz ozellikle yenilerinin gelme suresi yakin gorunuyorsa.o yuzden idare eder bir sey alin butceyi zorlamayin hem evga ile is bitmedi diyorsunuz belki yeni kart gelir.asus 5770 filan alin bu sene onunla gecsin seneye 28nm bir kart alin.simdi ses sistemini daha da iyi alin.

• 8800gt varsa bence gerek yok yenisini almana su sorunu bir cozume kavustur sonra yazin 6000 serisi cikacak zaten hybrid mybrid simdiki kartlarin belki de hepsinden guzel olacak oyle bir sey alirsin elindeki kart da rahat yeter o zamana.
  • quote:

8800gt varsa bence gerek yok yenisini almana su sorunu bir cozume kavustur sonra yazin 6000 serisi cikacak zaten hybrid mybrid simdiki kartlarin belki de hepsinden guzel olacak oyle bir sey alirsin elindeki kart da rahat yeter o zamana.

Benimde aklıma yatmaya başladı, tek derdim aslında şu anda ilkine aşık olarak oynadığım MassEffect in yenisini full+full detay oynayabilmek, birazda assassin's creed 2 yi merak ediyorum, ama 8800gt full ayar çalıştıramayacağı için daha oyunları bile edinmedim...
  • Madem 8800gt ile idare edebiliyorsunuz ; yeni nesil kartları bekleyin bence de
  • bencede bekle 2. revizton dx11 ler cıksın yok bekleyemem diyosan 5850 alıcaksın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.