Şimdi Ara

sistem tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    dizüstü pc im param parça oldu. masa üstü sistem toplamayı düşünüyorum.
    oyun odaklı olacak
    elimde
    sabit disk ve ssd var.
    monitorde dahil olacak şekilde 2500-3000 arası bir sisteme ihtiyacım var.
    intel-nvidia tercihimdir. aynı tutara daha çok performans oluyorsa amd de olabilir.
    iyi günler.

bir teknoloji sitesinde böyle bir sistem buldum nasıldır acaba uygunsa bu sistemi toplamayı düşünüyorum.
    Orta Seviye Oyun – Fiyat/Performans
    Anakart ASUS B150M-K
    İşlemci Intel Core i5-6400
    Ekran Kartı ASUS GTX 960 STRIX 2GB
    Bellek HyperX FURY Black 8GB Kit 2666MHz CL15
    Depolama Seagate 3.5″ 1TB Barracuda 7200 RPM
    Kasa Cooler Master Elite 431 Plus
    Güç Kaynağı Kasaya dahil 600W
    Monitör ASUS 21.5″ VS229NA-W
    Fiyat (KDV Dahil) 3.031 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceyhυn -- 17 Mart 2016; 16:15:32 >

• Elinde hdd varsa şöyle daha iyi olur 380x 960 dan iyidir.

Anakartı da yapabilirsinhttp://www.sinerji.gen.tr/msi-b150m-bazooka-d4-2133mhz-matx-1151-pmu66888
    Bu mesaja eklenen görseller:

sistem tavsiye
  • Sistem tavsiyesi için teşekkür ederim. İncelemelere baktımda gerçekten 380x nitro %15-20 oranında daha performanslı.
    Peki kasa için ne düşünüyorsunuz o kasanın türkçe incelemesini veya kullanıcı yorumlarını bulamadım. Güç ve yalıtım olarak kaliteli mıdır?

Başka sistem yorumları var mıdır pazartesi gününe kadar netleştirelim elbirligi ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site technopattır 100% değilmi
    Technopat ise o sistemi al adamlar uzman

• -HacKeD- kullanıcısına yanıt
    Doğrudur o site reklam olmasın diye yazmakta çekindim.
    Eklenecek veya degistirilmesi uygun olan varsa ona göre sipariş vereceğim

• Aero 800 iyi bir kasa içindeki güç kaynağı da gayet iyi vx750 var derli toplu duruyor kablolar psu yuvası mevcut büyük radyatör destekli iyi bir kasa.

aslında dark n10 da öneriyorum Stokta yoktu buda güç kaynağıyla iyi bir fırsat.
  • 80+ sertifikalı bir psu ile şöyle bir sistem nasıl olur acaba.

4-5 yıl sonra oyunlarda yetersiz olduğunda ekleme yapılabilir mi acaba .

Bu mesaja eklenen görseller:

sistem tavsiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceyhυn -- 18 Mart 2016; 11:18:57 >
  • 6400 ile 6500 arasinda hissedilir derece fark var fp bakimdan 6500 almanda fayda var

Teknoloji de 4 5 sene sonrasi ici butcen o kadar saglam degil. Sandigindan daha hizli ileri gidiyor teknoloji senede 2 islemci ailesi her sene yeni nesil ekran kartlari cikiyor.

Senin sistem yetmedigi zaman geldiginde islemcinin yettigi olcude yeni bir ekran kartina gecebilmen mumkun olur.Ama 4 sene sonra cikacak bir islemci sistemine zaten uymayacaktir.

Ram hdd takmak bunlari zaten yapabilirsin saymiyorum zaten.

• Nerd Miner kullanıcısına yanıt
    Sistemi i5 6500 yapalım. 50 TL fark var. Sistemin geri kalanı için ne düşünüyorsunuz. Bu sistemi sinerji den toplamayı düşünüyorum. Kurulumu onlar yapsa benim pek tecrübem yok. Önerir misiniz. Teşekkürler

• Firmada montaj bedeli var Kadikoy exaya montajlatiyorlardi en son bilgim dahilinde Tecrube yoksa montaj bedeli ekletip kurdurmak bir sorun oldugunda muhattap bulmak acisindan onemlidir. ha kurmak zormu dersen elinde tornavidayi tutan birazda montaj rehberi okuyan izleyen kurabilir diye dusunuyorum.

Her firmada isini iyi yapmadigi sikayeti olur bu gun vatan gibi koskoca magaza kutusu acilmis urun ittirmeye calisirken kime guvenecegimizi bilemez haldeyiz.Sektorde cok bilinen firmalarin yaptiklari da ortada

Daha once sinerjiden alanlar memnun gorunuyor.Bence alinabilir.

Bir sey daha kcas psudan sikayet eden bir kac kisiye rastladim daha cok ses odakli sikayetler .hgipower 600w bronze psu daha iyi olabilir.fani golf topu yuzeyli ses konusunda iyi olacaktir..Zaten higpower kaliteli psu firmasidir.

• Hocam ağırlıkla oynadığınız oyunlar nedir ona göre pc önereyim(toplama)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.