Şimdi Ara

Sistem nasıl olmuş? [ALINDI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu arada Samsung 850 Evo 250 GB SSD ve Hyper 212 Evo işlemci soğutucu var eski bilgisayarımdan kalma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mlaket -- 24 Nisan 2017; 10:40:52 >

• Kullanacagın monitör full hd ise 1070 e ihtiyacın yok bence 1060 6gb yada rx 580 8gb tercih edilebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monitörü ilerde 2k yapabilirim fiyatlar falan düşerse, şimdilik full hd alıcam ve amd'ye işlerine falan hiç bulaşmak istemiyorum, daha önceden çok dilim yandı.

Göze çarpan bi sorun yoksa bu sistemi bugün saat 4 gibi sipariş edicem.
  • Arkadaşlar indirimi kaçırmamak adına sistemi aldım, hadi hayırlısı, umarım sıkıntı yaşamam.

• keşke ssd alsaydın yanına
  • O anakart vatanda 529 tl suan

• Gayet iyi almışsın 1070 fazla falan değil. Tam tadında olmuş sistem. Anakart için bios update gerekli sen kuracaksan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fangoso -- 24 Nisan 2017; 11:16:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouLofDiego

keşke ssd alsaydın yanına

SSD ve işlemci soğutucusu vardı zaten önceden.

• Mlaket M kullanıcısına yanıt
    nerden aldın hocam eksenbilgisayara baktınız mı ?
  • Eksen'e bakmadım ancak İtopya, Sinerji, Inventus ve HepsiBurada Vatan'dan daha pahalıydı.

• Duzelttim. Yanlış bilgi verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scerit -- 24 Nisan 2017; 11:51:28 >
  • Hayırlı olsun ekran kartı pahallı gibi geldi bana sanki 1080 kovalayabilirdin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Hayırlı olsun ekran kartı pahallı gibi geldi bana sanki 1080 kovalayabilirdin bence

Sağolun, bütçeyi zorladım bayağı zaten.

Bu arada PSU yeterli olur değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mlaket -- 24 Nisan 2017; 13:43:4 >
  • Bu arada GPU'yu 1080 ile değiştirdim, sistemin son hali bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mlaket -- 25 Nisan 2017; 16:34:3 >
  • O sisteme o PSU o kadar sırıtmış ki... Zaten peak değerlerde 1080'i besleyemez, inanılmaz yanlış bir seçim.

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-1080-pascal,4572-10.html
  • Bir kaç eksik var sistemde, farkındayım, zamanla halledicem hepsini.
  • Şu an değiştirme imkanınız varsa sipariş kalemlerini kasayı beğendiyseniz boş alıp düzgün bir PSU alın
  • Bu sistem için iyi bir F/P monitörü tavsiye edebilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.