Şimdi Ara

Sistem guncelleme tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    FX8350 , 16gb 2400mhz , rx 580 8gb . 3 monitor le 5760*1080 eyefinity olarak kullaniyorum. (Corsair vengeance kasa+ h110i sogutucu + corsair 1100w psu)

Genel kullanimim, unreal engine development, maya, wow, pes 2019, europa universalis arasinda diyelim ve bu da pek degismeyecek gibi duruyor. Ozellikle anakart,cpu,ram olarak 2012 yilindan kaldigi icin sistemi bir guncelleme niyetine girdim. Aslinda sistemin genel performansindan memnunum.

Guncellemeye yaklasik 1000EU civari ayirabilirim. Sizce 2019 da cikacak yeni teknolojileri mi beklemeliyim yoksa bu butceye nasil bir guncelleme onerirsiniz?

Guncellemeyi dusunduklerim.

CPU, RAM , Anakart, m2ssd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniztns -- 9 Kasım 2018; 17:52:42 >

• .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkhandemirci -- 13 Ocak 2020; 20:20:31 >
  • Mevcut sistem bence iyi durumda, ssd yoksa ekleyin yeterli, yeni platformlar gelene kadar bence dokunmayın sisteminize.
  • Cevaplar icin tesekkur ederim. Dedigim gibi performanstan memnunum. 256GB Samsung evo ssd + 2tb wd black seklinde kullaniyorum. Hazir biraz para birikmisken guncelleyeyim diye dusunmustum. 2019 u bekleyeyim o zaman. Tavsiyeler icin tesekkurler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.