Şimdi Ara

Sistem geri yükleme ekranında kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayar açıldıktan 1 dk sonra kitleniyordu. 5dk sonra açılıyordu fakat yeniden başlatmaya çalıştığımda yada usb taktığımda görmüyordu.
    Ben de güvenli modda açıp sistem geri yükleme yapmaya karar verdim. Bu seferde sistem geri yükelem başlatılıyor yazısında bilgisayar kalıyor.
    Donma yok ama o ekranı da geçmiyor. Laptopu yeniden başlatmama rağmen hep bu ekran geliyor. Nasıl iptal edip bilgsayarı başlatabilirim?
    sistemim win8

• Pcyi o kadar cok başlattım ki bu sefer de otomatik onarım açılıyor yazıyor boş bir siyah ekran geliyor tekrar donuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afflatum

Pcyi o kadar cok başlattım ki bu sefer de otomatik onarım açılıyor yazıyor boş bir siyah ekran geliyor tekrar donuyor.

yapman gereken buydu ama sistemi çökertmişsin herhalde bir şekilde açabilirsen

~~ 24) Windows 8 Anlam Verilemeyen Sistem Dengesizlikleri ve Stabilite Sorunu Çözümü ~~

ÇÖZÜM: Format attığınız Windows DVD veya USB sini bilgisayara takınız. Ardından Mouse sağ üste götürerek Charm Bar ı açınız. Ayarlar sekmesine tıklayınız. Genel Ayarlardan sağda Windows Yenileme seçenekleri var onlardan eğer komple sistem yenilensin diyorsanız o seçeneği istemiyorum diyorsanız Dosyalarımda ve Programlarımda Değişiklik Olmadan Windowsu yenile seçeneğini seçin evet deyin restart atıp işlem başlayacak bitince bilgisayar açılacak zaten.

bunu yapacaksın açılmazsa kaçınılmaz format.

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: Afflatum

Pcyi o kadar cok başlattım ki bu sefer de otomatik onarım açılıyor yazıyor boş bir siyah ekran geliyor tekrar donuyor.

yapman gereken buydu ama sistemi çökertmişsin herhalde bir şekilde açabilirsen

~~ 24) Windows 8 Anlam Verilemeyen Sistem Dengesizlikleri ve Stabilite Sorunu Çözümü ~~

ÇÖZÜM: Format attığınız Windows DVD veya USB sini bilgisayara takınız. Ardından Mouse sağ üste götürerek Charm Bar ı açınız. Ayarlar sekmesine tıklayınız. Genel Ayarlardan sağda Windows Yenileme seçenekleri var onlardan eğer komple sistem yenilensin diyorsanız o seçeneği istemiyorum diyorsanız Dosyalarımda ve Programlarımda Değişiklik Olmadan Windowsu yenile seçeneğini seçin evet deyin restart atıp işlem başlayacak bitince bilgisayar açılacak zaten.

bunu yapacaksın açılmazsa kaçınılmaz format.

dediğinizi yaptım fakat işe yaramadı onekey recovery ile format attım son çare.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.