Şimdi Ara

Sırt Çantası Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
7
Favori
6.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversite öğrencisiyim ona göre önerirseniz sevinirim. Hello kitty atcak olan hiç yorum atmasın daha iyi. Hem ünide hem de spor'da kullanacağım için biraz dayanıklı olması tercihimdir.

Fazla büyük olmayan ve sportif duran çanta önerilerinizi bekliyorum

• Takip
  • aynen beyler bana da lazım tavsiye lütfen
  • takip
  • Nike BA4379-080
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye
    Şuan kullandığım bu memnunum su geçirmiyor ve sağlam!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Berkehan -- 6 Eylül 2014; 22:50:28 >

• Okumayin zebani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nike max air. Okulda, sporda, seyahatlerde, her yerde kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Sırt Çantası Tavsiye

• Hoşunuza giderse bunu alın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thesis Statement -- 6 Eylül 2014; 22:53:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.Berkehan

Nike BA4379-080
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye

Nike max air'ler büyük gibi. Bu resimdeki çantanın linki var mı hocam? Gayet hoş duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Inextricable

quote:

Nike BA4379-080
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye

Nike max air'ler büyük gibi. Bu resimdeki çantanın linki var mı hocam? Gayet hoş duruyor.

Air Max ı şimdi gördüm gerçektende hoşuma gitti bu Air Max kadar büyük değil günlük kullanım için.
    Ben bunu geçen sene N11 den almıştımda şimdi baktım ''Satış kapalı'' yazıyor bitmiş heralde fiyatı normalde 80-90 civarı indirimde 60-70 civarıydı fln dı ama Air Max ı almanızdan yanayım!
    Malum Üniversitedesiniz fazladan birton yere ihtiyacınız olacak bu çantaya sığmaz!
    (Üniversite de olduğunuzu yeni gördüm)

• quote:

quote:

quote:

Nike BA4379-080
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye
     Sırt Çantası Tavsiye

Air Max ı şimdi gördüm gerçektende hoşuma gitti bu Air Max kadar büyük değil günlük kullanım için.
    Ben bunu geçen sene N11 den almıştımda şimdi baktım ''Satış kapalı'' yazıyor bitmiş heralde fiyatı normalde 80-90 civarı indirimde 60-70 civarıydı fln dı ama Air Max ı almanızdan yanayım!
    Malum Üniversitedesiniz fazladan birton yere ihtiyacınız olacak bu çantaya sığmaz!
    (Üniversite de olduğunuzu yeni gördüm)

Air max'leri bir de yakından incelemeyi düşünüyorum ama uzaktan izlenimim çok büyük olduğu yönünde.

Bu çanta da hoşuma gitti ama nasıldır, sağlam mıdır hiçbi fikrim yok

http://www.hm.com/tr/product/26809?article=26809-C

• Newfeel Backenger modellerine aşığım hem postacı hem sırt çantası oluyor bakın derim. Ayrıca donanımhaber in iyi bir markayla ortak yaptığı yine hem sırt hem postacı çantası olan modeli vardı bakın derim.
  • SwissGear
  • quote:

Orijinalden alıntı: Discombobulated

Newfeel Backenger modellerine aşığım hem postacı hem sırt çantası oluyor bakın derim. Ayrıca donanımhaber in iyi bir markayla ortak yaptığı yine hem sırt hem postacı çantası olan modeli vardı bakın derim.

Nb'ler omuz kullanımı için çok hoş hocam ama sırt için o kadar da güzel değil gibi. Kaba bi görüntüsü var sırttayken
  • Perşembe günü a101'e laptop bölmeli sırt çantası gelecek 20 liraya. Bi bak istersen.
  • quote:

quote:

Newfeel Backenger modellerine aşığım hem postacı hem sırt çantası oluyor bakın derim. Ayrıca donanımhaber in iyi bir markayla ortak yaptığı yine hem sırt hem postacı çantası olan modeli vardı bakın derim.

Nb'ler omuz kullanımı için çok hoş hocam ama sırt için o kadar da güzel değil gibi. Kaba bi görüntüsü var sırttayken

Evet sırt çantası olarak tasarlanmamış gibiler. Ama ben postacı istediğim için yazdım yinedee >-D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeiStill

SwissGear

Daha ucuz ve daha sportif bi çanta arıyorum usta.

A101'dekine baktım, çok kaba duruyo gibi
  • quote:

quote:

quote:

Evet sırt çantası olarak tasarlanmamış gibiler. Ama ben postacı istediğim için yazdım yinedee >-D

İlgin için yine de sağolasın, sırt için de önerilerini bekliyoruz

• Bu sırt çantası işi önemli bence. Sağlığın söz konusu zamanında 190 liraya kıyıp aldım bir tane. 2 yılı geçti hala kullanıyorum. Ama fiyatları şimdi daha pahalı. Malum dolar arttı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.