Şimdi Ara

Sırt Çantası Tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
7
Favori
6.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://www.morhipo.com/nike-ba4321-ultimatum-max-air-compa/668751/detay

2009'da almıştım, max air da tam hangi modeli bilmiyorum o kadar fotoğraf baktım bulamadım da genel olarak bununla aynı malum sezon sezon oynuyorlar dışıyla. Çantadan çok memnunun, hiçbir zaman da pişman olmadım. Niye mi?

20kg'ı geçgin malzeme koydum içine bir tane dikişi açılmadı daha hem de birçok kere.
    Hor kullandım, ki bu malzemeleri hor kullanırım biraz fıtratında var hor kullanılmak çantanın neyse anladın sen onu. Herhangi bir yerinde aşınma belirtisi bile yok.
    Acayip geniş bir çanta, zibilyon tane göz var fermuarlı fermuarsız.
    Ayakkabı koyma bölmesi var çok iş görüyor, yalıtımlı bölmesi var içerisine üç tane yarım lt su sığıyor sabahtan akşama kadar güneşte gez soğuk suyu koyup akşam yine soğuk içersin.
    Fermuar ki çantanın en önemli aksamı, çok kaliteli. O kadar zorladım kapatırken, içine laptop soktum hala da laptop taşırım sık sık, böyle fermuarı zorlaya zorlaya kapattığım çok oldu daha bozulmadı.
    Kullanımı, ayarlaması çok rahat. rahatsız etmiyor çok ağır olsa da. Sık sık motosiklet seyahati yaparım ve bu çantayla çıkarım yolculuğa, bu şartlarda dahi ne sırtımı ağrıttı ne de bana yük oldu sırtımda. Ergonomisi çok iyi. Fermuarları açıkta değil, cep fermuar bu da önemli bir ayrıntı. Kısacası al hiç arkana bakma. Kumaşı da çok iyi ve sağlam. Kir tutmuyor. Alt kısmı naylonumsu zaten yere konur kolay temizlensin diye onu bile düşünmüşler. Adamlar işi çözmüş yani, hiç bakma kıytırık çantalara al geç.

• Eastpak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum, aldı mı kaliteli almak lazım. O yüzden sizlerin fikrini sordum :)

Air max'ları baya kişi tavsiye ediyor, ilk fırsatta gidip incelicem. Beğenirsem alırım ki büyük ihtimalle de beğenirim :D Açıklama için ayrıca teşekkür ederim hocam
  • up
  • up
  • eastpak al ömür boyu kullanırsın
  • her çanta konusu gördüğümde atasım geliyor ya kusura bakma

Sırt Çantası Tavsiye
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: OceanMaster

http://www.morhipo.com/nike-ba4321-ultimatum-max-air-compa/668751/detay

2009'da almıştım, max air da tam hangi modeli bilmiyorum o kadar fotoğraf baktım bulamadım da genel olarak bununla aynı malum sezon sezon oynuyorlar dışıyla. Çantadan çok memnunun, hiçbir zaman da pişman olmadım. Niye mi?

20kg'ı geçgin malzeme koydum içine bir tane dikişi açılmadı daha hem de birçok kere.
    Hor kullandım, ki bu malzemeleri hor kullanırım biraz fıtratında var hor kullanılmak çantanın neyse anladın sen onu. Herhangi bir yerinde aşınma belirtisi bile yok.
    Acayip geniş bir çanta, zibilyon tane göz var fermuarlı fermuarsız.
    Ayakkabı koyma bölmesi var çok iş görüyor, yalıtımlı bölmesi var içerisine üç tane yarım lt su sığıyor sabahtan akşama kadar güneşte gez soğuk suyu koyup akşam yine soğuk içersin.
    Fermuar ki çantanın en önemli aksamı, çok kaliteli. O kadar zorladım kapatırken, içine laptop soktum hala da laptop taşırım sık sık, böyle fermuarı zorlaya zorlaya kapattığım çok oldu daha bozulmadı.
    Kullanımı, ayarlaması çok rahat. rahatsız etmiyor çok ağır olsa da. Sık sık motosiklet seyahati yaparım ve bu çantayla çıkarım yolculuğa, bu şartlarda dahi ne sırtımı ağrıttı ne de bana yük oldu sırtımda. Ergonomisi çok iyi. Fermuarları açıkta değil, cep fermuar bu da önemli bir ayrıntı. Kısacası al hiç arkana bakma. Kumaşı da çok iyi ve sağlam. Kir tutmuyor. Alt kısmı naylonumsu zaten yere konur kolay temizlensin diye onu bile düşünmüşler. Adamlar işi çözmüş yani, hiç bakma kıytırık çantalara al geç.

Hocam bunun laptop koyma kısmı hangi boy laptoplar için? Bir de sırtınızda terleme yapıyor mu?

Arkadaşlar bana da OceanMaster arkadaşın bahsettiği gibi bir çanta lazım. gerektiğinde laptopumu koyabileceğim, gerektiğibde hafta sonu mesela içini doldurup gezmeye gidebileceğim, terletmeyen ve rahat orta boy bir sırt çantası.

Tavsiyede bulunursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalladam -- 16 Eylül 2014; 15:10:35 >

• Dont 2000
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.