Şimdi Ara

SIRBİSTAN ÇİFTE VATANDAŞLIK(NOVİ PAZAR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
14
Favori
59.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler dedem orada doğmuş.Novi Pazar'lıyız.Sanırım dedemin doğum belgesiyle vatandaşlık alabiliyoruz.İşlemler ne kadar sürüyor? Bir de babam dedemin doğum kağıdıyla kendine kimlik alacak sonra ben de babam üzerinden alacağım.Babam ne gibi kağıtlar imzalayacak, dolduracak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napoleon Bonapartee -- 29 Haziran 2013; 0:32:55 >

• 4 avrupa ülkesi gördüm 2 yıl da bulgaristanda yaşadım, diğer şeyler için bi şey demicem çünkü benim dediğim herhangi bi şeye cevap olarak söylememişsin. kabul etmeyeceğimi düşünürekten ortaya sıyırmışsın. ki kabul ediyorum helal olsun sana bu ülkelerin başka kötü yanları varsa söyle ama asla türkiyeye gelme tamam mı? oralar kötü türkiyeden ama sen oralarda kal. neden acaba? para, eğlence, modernlik? bir kemik de ben atayım dur. bulgaristanda arkadaşımla nüfus dairesine gitmiştik kadına rüşvet vermedik diye başkasının hesabından yapmış işlemi adam 2 hafta daha git gel yaptı kendini anlatmak için, az kalsın kimliğini alamıcaktı. e işte türkiyede de mini etek giyenleri dövüyolardı en son. tarafını dene seçimini yap:)
  • up
  • bende viyana da dogdum sence bende alabilir miyim yoksa vatandasi miyim oranin ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: watkenaydu

bende viyana da dogdum sence bende alabilir miyim yoksa vatandasi miyim oranin ?

hocam google'da ara avusturya vatandaşlık diye.bilmiyorum orayı.
  • İmkanım olsa bile sırp vatandaşı olmak istemezdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

İmkanım olsa bile sırp vatandaşı olmak istemezdim

Tek avantajı diğer ülkelere giriş çıkış.

Benim kız arkadaşım Sırp, ülkede iş namına bişey yok o yüzden başka ülkeye yerleşicez muhtemelen ama o da Sırp olduğu için bazı ülkeler kabul etmeyebiliyor falan.Sıkıntı yani.
  • ben Bulgaristan vatandaşlığı almak için 8 ay beklemiştim.Sırbistan vatandaşlığı için işlemler ne kadar sürer bilmem de kısa sürede olmayacağı kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

ben Bulgaristan vatandaşlığı almak için 8 ay beklemiştim.Sırbistan vatandaşlığı için işlemler ne kadar sürer bilmem de kısa sürede olmayacağı kesin.

Hocam en kolay Sırbistan veriyormuş kimliği.Çok uzun sürmez inşallah.
  • up
  • up
  • quote:

ben Bulgaristan vatandaşlığı almak için 8 ay beklemiştim.Sırbistan vatandaşlığı için işlemler ne kadar sürer bilmem de kısa sürede olmayacağı kesin.

bg doğumlumusun hocam ?
  •  SIRBİSTAN ÇİFTE VATANDAŞLIK(NOVİ PAZAR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MovieScout -- 29 Haziran 2013; 2:10:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karlito Yalaréz

quote:

bg doğumlumusun hocam ?

hayır Türkiye.Anne baba Bulgaristan doğumlu.
  • quote:

quote:

quote:

bg doğumlumusun hocam ?

onların vatandaşlığı varmıydı bg den ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bg doğumlumusun hocam ?

tam bilmiyorum ama tahminen vardı diyebilirim.onların konsolosluk işlemleri bana göre daha erken bitmişti diye hatırlıyorum.2004 sonlarına doğru başvurmuştum 2005 yaz aylarında almıştım vatandaşlığı ve pasaportu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bg doğumlumusun hocam ?

tam bilmiyorum ama tahminen vardı diyebilirim.onların konsolosluk işlemleri bana göre daha erken bitmişti diye hatırlıyorum.2004 sonlarına doğru başvurmuştum 2005 yaz aylarında almıştım vatandaşlığı ve pasaportu.

eyvallah

• Dedenin dogum belgesi bulunduktan sonra once babani beklemenede gerek ayni anda islemleri baslatabiliyorsunuz. Benimde anane tarafi yugoslavya gocmeni bizde suan islemlerin hallolmasini bekliyoruz. Ab pasaportu alabilmek icin en kolay yol. Baska hicbir balkan ulkesi bildigim kadariyla vatandaslik vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgiler için saolun.başka bu konuda bilgisi olanlar da söylerse iyi olur arkadaşlar.
  • up
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.