Şimdi Ara

SIRALI SİSTEM LPG FİYATLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
5
Favori
524.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adıyaman İpek oto da peşin Romano yu 1650 liraya taktırdım.
    Bedini yi 1350 ye takıyordu.
  • valla merakla bekliyorum montaj fotoğraflarını...

quote:

Orjinalden alıntı: alikemal80

tartarini ile bu işe son ver hocam. başın da ağrımasın performansın da düşmesin.bu hafta vakit bulabilirsem montaj fotolarını ekleyeceğim foruma, bir gör montajı.(gerçi birşey göremeyeceksin ortada görünür birşey yok )

quote:

Orjinalden alıntı: dondurmacı

mantığım prins yada tartarini diyor
    en çok kullanılan brc diyolar
    cüzdanım atiker diyor....

üf beee valla sıkıldım artık..
    kararsızlık ne zor..

bir daha araba mı alırsam : kesinlikle DİZELLL....

• en yakın zamanda ekleyeceğim fotoları. bankadan gec cıkıyorum eve gelince pestilim çıkmış oluyor ilgilenemedim bir türlü. en gec haftasonu koymuş olurum sevgili dostum..

saygı,sevgi...

quote:

valla merakla bekliyorum montaj fotoğraflarını...

quote:

tartarini ile bu işe son ver hocam. başın da ağrımasın performansın da düşmesin.bu hafta vakit bulabilirsem montaj fotolarını ekleyeceğim foruma, bir gör montajı.(gerçi birşey göremeyeceksin ortada görünür birşey yok )

quote:

mantığım prins yada tartarini diyor
    en çok kullanılan brc diyolar
    cüzdanım atiker diyor....

üf beee valla sıkıldım artık..
    kararsızlık ne zor..

bir daha araba mı alırsam : kesinlikle DİZELLL....

• evet kardeşim beraber başladık beraber bitirdik. çok da güzel oldu. hemen hemen aynı gun yaptırdık montajları arada 2 gun falan var sanırım. ben taktırdıktan sonra 3 gunde 550 km yapmışım. benzinle olsam 1 depoyu içmişti alet. sende bilirsin bizim aletler pek severler benzini, vara yoğa bakmadan içerler yaza geldiğinde bi yarıştırırz golfleri, deneriz bakalım. yakıt değerlerini yazmayı unutma kardeş. bakalım bi fark var mı? ben cok basıyorum gaza ve cok yakıyor sakin de kullanılmıyorki bu meret.

quote:

Orjinalden alıntı: thall

Alikemal'le yola beraber çıktık ben daha önceyim ikimizin aracı da GOLF! 2side 2004! onun 4! benim 5.versiyon yani yeni kasa...o tartarini ben ise ekonomiye 1 sıfır önde başlayarak ATİKER taktırdım...
    şuan 2mizin montajı da sorunsuz performans ise antalya da buluştuğumuz da onu da kıyaslarız...yani benimde mükemmel!!!
    aradaki tek fark fiyatı bence (bu demek değil ki tartarini kötü (haddim değil bile) çok ii bi kit, o cepte)!!! ben aradaki fiyat farkını vurguluyorum, farkın miktarı konusuna girmeyeyim kendinizde öğrenebilirsiniz...
    o yüzden ATİKER diyorum

• 2004 albeaya tartarini markayı 1600 yetye taktılar 5 taksit. 5 aydır kullanıyorum çok memnunum. taktırdığım günden beri bir gün olsun bir şikayetim olup da aramadım. aslında teşekkür için gideceğim ama vakit yok...
  • ankarada atikeri 1200 ytlye 10 taksit yapacaklardı. tartarini 1600 ytl. her zaman olmasa da bazen aradaki fiyat farkı da kaliteyi gösterir diye düşünüyorum.
  • YÜRÜ İSMAİL KİM TUTAR SENİ....
    quote:

Orjinalden alıntı: gokismail

ankarada atikeri 1200 ytlye 10 taksit yapacaklardı. tartarini 1600 ytl. her zaman olmasa da bazen aradaki fiyat farkı da kaliteyi gösterir diye düşünüyorum.
  • lpgli araç varken niye yürüyeyim ünal bey... boşuna mı taktırdık...
  • quote:

evet kardeşim beraber başladık beraber bitirdik. çok da güzel oldu. hemen hemen aynı gun yaptırdık montajları arada 2 gun falan var sanırım. ben taktırdıktan sonra 3 gunde 550 km yapmışım. benzinle olsam 1 depoyu içmişti alet. sende bilirsin bizim aletler pek severler benzini, vara yoğa bakmadan içerler yaza geldiğinde bi yarıştırırz golfleri, deneriz bakalım. yakıt değerlerini yazmayı unutma kardeş. bakalım bi fark var mı? ben cok basıyorum gaza ve cok yakıyor sakin de kullanılmıyorki bu meret.

quote:

Orjinalden alıntı: thall

Alikemal'le yola beraber çıktık ben daha önceyim ikimizin aracı da GOLF! 2side 2004! onun 4! benim 5.versiyon yani yeni kasa...o tartarini ben ise ekonomiye 1 sıfır önde başlayarak ATİKER taktırdım...
    şuan 2mizin montajı da sorunsuz performans ise antalya da buluştuğumuz da onu da kıyaslarız...yani benimde mükemmel!!!
    aradaki tek fark fiyatı bence (bu demek değil ki tartarini kötü (haddim değil bile) çok ii bi kit, o cepte)!!! ben aradaki fiyat farkını vurguluyorum, farkın miktarı konusuna girmeyeyim kendinizde öğrenebilirsiniz...
    o yüzden ATİKER diyorum

teşekkürler dostum valla benim sarfiyatı biraz bekleyeceksiniz:) işyeri ev arası 4 km akşamları da ders çalışıyorum hafta sonu sınav var halaa okuyoruz yaa
    bizden sonra sektör canlanacak gibi...
    çevremdekiler bende taktıracağım demeye başladılar bile şimdiden

GAZA GELİCEKSİNİZ

• izmirde taktıran arkadaş yokmudur bu forumda 2000 model focusuma taktıracağım izmirli arkadaşlar sizlerin tecrübelerinide öğrensek nerede taktırdınız fiyatlar nasıl memnunmusunuz herkeze saygılar
  • 2000 model Megane 1,6 16 V RTE model aracıma İzmir'de 3. oto sanayi sitesinde BRC yetkili servisi Pover Otogaz'da BRC Seq 24 taktırdım, 20 gün oldu çok memnunum, 925 km yol yaptım şu ana kadar kullandığım LPG 102 YTL , yani km'de 110 YKR tutarında gaz tüketmişim.10 taksit 1800 YTL takıyorlardı, peşin 1500 YTL'ye taktırdım.Tavsiye ederim, 3. oto sanayi Pover otogaz Selim Usta
  • özcanak arkadaşla aynı yerde taktırdım, onunla da orda tanıştım zaten, bakıma gelmiş. 800 peşin, gerisi 10 taksitle, toplamda 1150 YTL'ye atiker takıldı. sistemin resimlerine göz atmak isterseniz:http://resim.donanimhaber.com/m_13910662/tm.htm

sistemde simit depo yok ama. 28'lik normal tüp var.
  • olursa tartarini
    olmazsa brc taktırıyorum...
  • prins fiatı derken 4 5 6 8 12 silindir olarak degişir önce ne sormak istiyorsunuz
  • Slm. Bende bayadır araştırıyorum bora için. Bu başlıktada okuduğum kadarıyla atiker iyi diyorlar. Fiyatıda en iyi olan o gözüküyor. Neden brc tartarini arasında kaldın anlamadım. Bildiğin bişey varsa bizimle paylaşırsan bizde yanlış yapmayalım.

quote:

olursa tartarini
  • dostum cok araştırma yapmış birisi olarak söylüyorum sana.

tartarini

quote:

olursa tartarini
  • quote:

Orjinalden alıntı: skaan07

Slm. Bende bayadır araştırıyorum bora için. Bu başlıktada okuduğum kadarıyla atiker iyi diyorlar. Fiyatıda en iyi olan o gözüküyor. Neden brc tartarini arasında kaldın anlamadım. Bildiğin bişey varsa bizimle paylaşırsan bizde yanlış yapmayalım.

quote:

olursa tartarini

????
  • Arkadaşlar, ben de kararsız kaldım...

Atiker yalnızca Bonus'a mı 10 taksit yapıyor?

Voltran VSGİ taktıran arkadaş var mı? Memnun mu?

BRC.de neden bu kadar fiyat farkı var? BRC Fast'ın olumsuz tarafları nedir? Neden hep Sequent 24 tavsiye ediliyor?

Doğu'da, kaçak malzemeden montaj yapan küçük firmaların, 800 YTL.ye kadar proje ve faturalı BRC taktığını duydum, şaka mı bu?

KME markası nasıl bir markadır, servis ve yedek parça sorunu yaşar mıyız?

Kullanılan malzemelerin orjinal olup olmadığını nasıl anlarız?

İlgilenen üyelerimize şimdiden teşekkürler...
  • Atiker sadece bonusa farksız 10 taksit yapıyor.
    Voltran a yanaşma diyor ustalar.
    Brc iyi ama sesli çalışan enjektörlere sahip.
    Kaçak brc ye 800 vereceğine peşin 1100 ytlye atiker taktır.
    KME ? hiç duymadım.

quote:

Orjinalden alıntı: anterior1

Arkadaşlar, ben de kararsız kaldım...

BRC.de neden bu kadar fiyat farkı var? BRC Fast'ın olumsuz tarafları nedir? Neden hep Sequent 24 tavsiye ediliyor?

Doğu'da, kaçak malzemeden montaj yapan küçük firmaların, 800 YTL.ye kadar proje ve faturalı BRC taktığını duydum, şaka mı bu?

• ben 2004 golfume tartarini taktırdım. cok araştırdım. VW almanyada touran modeline de fabrika cıkış tartarini takıyor. orijinal bir montaj oldu ve gayet de memnunum. soran arkadaslara da VW Golf kullanıcısı tartarini şiddetle tavsiye ediyorum. atiker de iyi bir marka olabilir, hızlı bir şekilde yatırım yapıyor olabilir ama ürünün gecmişini bilmediğimiz için geleceğini de kestiremiyoruz. 2 sene sonra ne tür sorunlarla karşılaşılacağının bir garantisi yok. bakınız tartarini kuruluş 1943, dünyanın heryerine de çatır çatır satıyorlar. koskoca VW bile tartarini ile calışıyor, tesadüf mü peki bu, elbetteki hayır. adamlar 30-40 bin euro ya sattıkları araclara ucuz olsun diye dandik bir marka taksa ve şikayetlerin ardı arkası kesilmese nolur VW'in hali. ince düşünmek lazım, para kolay kazanılmıyor sonuçta. taktırıp 50 kere sanayiye gittikten sonra ne kıymeti kalırki o zaman LPG nin.

saygı,sevgi...

golf 4 pasific tartarini

quote:

Orjinalden alıntı: anterior1

Arkadaşlar, ben de kararsız kaldım...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.