U

Binbaşı
06 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
SELAMLAR BEN ÜNAL GEDİK VE EKİBİM BUNDAN BÖYLE ZAVOLİ İLE İLGİLİ TÜM SORU VE SORUNLARINIZLA YAKINDAN İLGİLENECEĞİZ HİÇ BİR SORU CEVAPSIZ HİÇBİR SORUN ÇÖZÜMSÜZ KALMAYACAK.HEPİNİZE TASARRUFLU GÜNLER...
BOL TASARRUFLU GÜNLER...
SELAMLAR FORUM SAKİNLERİ STEFANELLİ ARTIK TÜRKİYEDE EMİNELLERDE,DAHA CİDDİ VE HERGEÇEN GÜN YAYILMAKDA OLAN TÜRKİYE ÇAPINDA YETKİLİ SERVİS AĞI VE ÇELİK MOTOR GARANTİSİ İLE AYRICA DÜNYACA ÜNLÜ OMB ŞAMANDIRA FULL ORJİNAL İTALYAN SIRALI SİSTEMLE SİZLERE HİZMET VERECEK.BEN ÜNAL GEDİK ANTALYA ÇELİK MOTOR BAYİSİ OLARAK SİZLERE HİZMET VERMEKDEN ONUR VE GURUR DUYARIM SAYGILARIMLA...
ŞOK !!! ŞOK!!! ŞOK!!!STEFANELLİ'DEN DEV KAMPANYA 1300 YTL KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 10 TAKSİT...
HER TÜRLÜ ENJEKSİYONLU ARAÇTA UYGULANMIŞ LPG MONTAJ FOTOĞRAFLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ .MSN:antalyaokcan@hotmail.com SAYGILARIMIZLA TASARRUFLU GÜNLER
LPG İLGİLİ SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ...
ARKADAŞLAR EĞER SEKTÖRÜN İÇİNDE İSENİZ NEDEN BUNU YAZMIYOSUNUZDA KULLANICI GİBİ DAVRANIP DAHA SONRA TEKNİK BİLGİLER VERİYOSUNUZ BEN KULLANICI OLSAM TAKTIRANA KADAR VEYA SORUNUM VARSA BU FORUMA DEVAM EDERİM YAPMAYIN ALLAHAŞKINA
Hakkında
Forum İmzası:
ÜNLÜ OTOGAZ Akdeniz Sanayi sitesi 5001 sok. no:50
ANTALYA TEL: 0242 221 31 41 Pbx FAX: 0242 221 31 42 GSM:05323737506www.unluotogaz.com
unal-gedik@hotmail.com
Hakkımda:
C676ABAF17E94FF796079BE8317977AB.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.218
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 208.192 (Bu ay: 258)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.