Şimdi Ara

SIRALI SİSTEM LPG FİYATLARI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
5
Favori
524.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim tanıdığım binlerce kilometredir atiker kullanan kullanıcılar var gayet memnunlar. Zaten tartariniyle enjektörleri vs ortak .İkiside aynı marka Valtek. Sence deposumu arıza yapar? Veya yazılımımı?

quote:

Orjinalden alıntı: alikemal80

ben 2004 golfume tartarini taktırdım. cok araştırdım. VW almanyada touran modeline de fabrika cıkış tartarini takıyor. orijinal bir montaj oldu ve gayet de memnunum. soran arkadaslara da VW Golf kullanıcısı tartarini şiddetle tavsiye ediyorum. atiker de iyi bir marka olabilir, hızlı bir şekilde yatırım yapıyor olabilir ama ürünün gecmişini bilmediğimiz için geleceğini de kestiremiyoruz. 2 sene sonra ne tür sorunlarla karşılaşılacağının bir garantisi yok. bakınız tartarini kuruluş 1943, dünyanın heryerine de çatır çatır satıyorlar. koskoca VW bile tartarini ile calışıyor, tesadüf mü peki bu, elbetteki hayır. adamlar 30-40 bin euro ya sattıkları araclara ucuz olsun diye dandik bir marka taksa ve şikayetlerin ardı arkası kesilmese nolur VW'in hali. ince düşünmek lazım, para kolay kazanılmıyor sonuçta. taktırıp 50 kere sanayiye gittikten sonra ne kıymeti kalırki o zaman LPG nin.

saygı,sevgi...

golf 4 pasific tartarini

quote:

Orjinalden alıntı: anterior1

Arkadaşlar, ben de kararsız kaldım...

Atiker yalnızca Bonus'a mı 10 taksit yapıyor?

Voltran VSGİ taktıran arkadaş var mı? Memnun mu?

BRC.de neden bu kadar fiyat farkı var? BRC Fast'ın olumsuz tarafları nedir? Neden hep Sequent 24 tavsiye ediliyor?

Doğu'da, kaçak malzemeden montaj yapan küçük firmaların, 800 YTL.ye kadar proje ve faturalı BRC taktığını duydum, şaka mı bu?

KME markası nasıl bir markadır, servis ve yedek parça sorunu yaşar mıyız?

Kullanılan malzemelerin orjinal olup olmadığını nasıl anlarız?

İlgilenen üyelerimize şimdiden teşekkürler...

• valtek enjektör ucuz diye bir servisten duymuştum.Bu kadar övmeniz ilginç?
  • Ben valtek kaliteli veya değil demiyorum. Tartarini daha üstün diyenlere parçalar ayı nesi üstün diyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: barisdragon

valtek enjektör ucuz diye bir servisten duymuştum.Bu kadar övmeniz ilginç?
  • HERKESE İYİ GÜNLER BEN PALİO S 2000 MODEL 1.2 ARAÇ KULLANICISIYIM.ARACIMA SIRALI SİSTEM TAKTIRMAK İSTİYORUM.SİZCE HANGİSİ UYGUN OLUR.
    VE YAKIT TASARRUFU SAĞLAR MI .
    BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.
    TEŞEKKÜRLER
  • Mehmet Bey bence hiç düşünmeden aşağıdaki adrese uğrayın

ATİKER
    BİÇERLER OTOMOTİV LTD.ŞTİ.
    Tel: 0 318 245 30 68
    Adres: SANAYİ ÇARŞISI DUMLUPINAR CAD. NO:3 Merkez/Kırıkkale

quote:

Orjinalden alıntı: mehmetkırıkkale

HERKESE İYİ GÜNLER BEN PALİO S 2000 MODEL 1.2 ARAÇ KULLANICISIYIM.ARACIMA SIRALI SİSTEM TAKTIRMAK İSTİYORUM.SİZCE HANGİSİ UYGUN OLUR.
    VE YAKIT TASARRUFU SAĞLAR MI .
    BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.
    TEŞEKKÜRLER
  • 2005 vectralara ne taktırmak gerekli atiker brc tartarini hangisini ilk etapta önerirsiniz
  • İlk etap, son etap, finish her zaman Atiker derim. Ekonomiye 1-0 önde başla (thall dan).

quote:

Orjinalden alıntı: desiya

2005 vectralara ne taktırmak gerekli atiker brc tartarini hangisini ilk etapta önerirsiniz
  • bursada en iyi atiker montajcıları nerelerdir bilen varmı ama atikeri uzun dönemde nasıl tepki verecek bilmiyorum kendi testleri falan varmı
  • Atikerin sitesinden bakarsan bölge bayisi kimse onu tercih et bence. Sana şöyle söyleyeyim hp marka pc lerin kalitesi ortadadır. Yerli bir firma mesela exper hp nin kullandığı parçaların aynılarını kullanarak üretim yaptığında aralarında kalite farkı olmaz sadece fiyatı daha uygun olur. Atikerde öyle. Kendini ispatlamış (valtek enjektör gibi) parçaları kullanarak aynı kaliteyi daha ucuza sunuyor.

quote:

bursada en iyi atiker montajcıları nerelerdir bilen varmı ama atikeri uzun dönemde nasıl tepki verecek bilmiyorum kendi testleri falan varmı
  • Güzel yaklaşım
    quote:

Orjinalden alıntı: skaan07

Atikerin sitesinden bakarsan bölge bayisi kimse onu tercih et bence. Sana şöyle söyleyeyim hp marka pc lerin kalitesi ortadadır. Yerli bir firma mesela exper hp nin kullandığı parçaların aynılarını kullanarak üretim yaptığında aralarında kalite farkı olmaz sadece fiyatı daha uygun olur. Atikerde öyle. Kendini ispatlamış (valtek enjektör gibi) parçaları kullanarak aynı kaliteyi daha ucuza sunuyor.

quote:

bursada en iyi atiker montajcıları nerelerdir bilen varmı ama atikeri uzun dönemde nasıl tepki verecek bilmiyorum kendi testleri falan varmı

• brc 1,6 mitsubishi carisma ya 1800 ytl. 12 ay taksit.
  • Süpermiş. Bu arkadaş nerde taktırmış? Bu fiyata başka marka takılabiliyor mu?

quote:

Orjinalden alıntı: ozcanak

Ben bir fiyat yazayım bunun üstüne fiyat/performans benimki bundan daha iyi diyen olursa helal olsun. E200 kompressor e peşin 1050 ytl ye (Simit Depo dahil) Atiker taktırdım. Kimse atiker italyanlardan daha kötü demesin bunun çok tartışması yapıldı. Ben çok araştırma yaptım 2 arabama taktırdım. İddia ediyorum ben en iyiyim diyen herhangi bir italyan markası Atikerden daha iyi değildir. Toledoda 4500 km E200 kompressor da 1000 km dir deniyorum. Maşallahı var.
  • quote:

Süpermiş. Bu arkadaş nerde taktırmış? Bu fiyata başka marka takılabiliyor mu?

quote:

Ben bir fiyat yazayım bunun üstüne fiyat/performans benimki bundan daha iyi diyen olursa helal olsun. E200 kompressor e peşin 1050 ytl ye (Simit Depo dahil) Atiker taktırdım. Kimse atiker italyanlardan daha kötü demesin bunun çok tartışması yapıldı. Ben çok araştırma yaptım 2 arabama taktırdım. İddia ediyorum ben en iyiyim diyen herhangi bir italyan markası Atikerden daha iyi değildir. Toledoda 4500 km E200 kompressor da 1000 km dir deniyorum. Maşallahı var.

geçti o fiyatlar @skaan fabrika mal bulamıyor satmaya
    @ozcanak seni bir kez daha anıyorum "Allah" senden gani gani razı olsun...
    şimdi farkettim 17günün kalmış...

hımm yukarıda da hakkımı vermişsin "thall" dan diyerek sağol kardeşim...
    ATİKER ile ekomomiye 1:0 önde başlarsınız unutmayın

selam ve saygı ile
  • aziz dostum saygı ile selamlarım seni

senden daha fazla kilometre yapmak suretiyle aradaki 1-0 önde başlama farkını 1-1 e getireceğim ::))

o zaman kafa kafaya fit olurmuyuz dersin ?? ( noterdeyim haa bu arada )

saygı,sevgi...

quote:

Orjinalden alıntı: thall

quote:

quote:

selam ve saygı ile

• quote:

aziz dostum saygı ile selamlarım seni

senden daha fazla kilometre yapmak suretiyle aradaki 1-0 önde başlama farkını 1-1 e getireceğim ::))

o zaman kafa kafaya fit olurmuyuz dersin ?? ( noterdeyim haa bu arada )

saygı,sevgi...

quote:

Orjinalden alıntı: thall

quote:

quote:

selam ve saygı ile

aziz dostum bi bankacı olarak bu soruyu sorulmamış kabul edeyim istersen
    söylediğin şey matematiksel olarak imkansız, 500ytl fark herzaman sabittir

durumu 1.1 yapma şansın kalmadı artık!

selam ve saygı ile
    kendine ii bak(bunu unutmuşum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thall -- 6 Haziran 2007; 17:19:25 >
  • multivalf denen bir parca var dostum. ben ciddi araştırmalar yapıp sonrasında aracımı montaja vermiş birisi olarak butun parçaları araştırdım öğrendim.tartarini marka multivalfin bayilere geliş fiyatı 150 ytl. sen de bir araştır bakalım atiker ne marka kullanıyor ne tip garantiler veriyorlar. ben sana kucuk bir tiyo vereyim en pahalı yerli malı multivalf 60 ytlyi gecmez. ortalama fiyatı 45-50 ytldir. multivalf de kitteki en önemli denebilecek parçadır. olası bir kaza anında en buyuk görev multivalfin. bilip bilmeden konuşmamak lazım dostum. ilk amaç güvenlik ikinci amaç ekonomi olmalıdır. gaz kesilmeyip de vatandas cayır cayır yandıktan sonra napayım ben ekonomiyi. saldım çayıra mevlam kayıra demeden önce önlemi almak lazım arkadasım. orijini belli olmayan bir kit ne kadar iyi montajlanırsa montajlansın ilerde biryerden patlayacaktır. bu benim şahsi görüşüm. parçaların kalitesini ve kaynagını bilmeliyim, sonrasında bunu ustalıkla montajlayacak bir firma bulmalıyım. montaj öncesindeki temel prensibim bu idi. planlı ve konu hakkında bilgilendikten sonra gittim ki montaja, kafama takılı bir şey kalmasın. sorarım size o kadar yazı yazdım, bir tane bile serzenişimi gördünüzmü ? ben ki aldıgım mal ve hizmetten memnun olmayacağım ortalıgı yıkan adamım. para veriyorum kardeşim, neden sorun yaşayayımki. anlatabimişimdir umarım dostum. montaj öncesi temel kavramlar bunlar olmalı bence.

en derin saygılarımla...

golf 4 pasific tartarini

quote:

Ben valtek kaliteli veya değil demiyorum. Tartarini daha üstün diyenlere parçalar ayı nesi üstün diyorum.

quote:

• Arkadaşlar bir tank valfi resmi koymaya çalışacagım.Saygılar
     SIRALI SİSTEM LPG FİYATLARI

SIRALI SİSTEM LPG FİYATLARI
  • Türkiye' de TSE denen birşey bar belki bilirsin. Sanırım bu TSE multivalf dediğin parça içinde alınmıştır, sonuçta bütün kit için veriliyor. Bence bayiye geliş fiyatı filan konuları sana o kiti takan bayinin seni ikna etmek için kullandığı bir yöntem. Sana 1200 ytl lik kitle bizimki aynı ama bizimki tartarini dese fazladan 500 ytl yi verirmiydin?
    Aynen sevgi saygı.

quote:

multivalf denen bir parca var dostum. ben ciddi araştırmalar yapıp sonrasında aracımı montaja vermiş birisi olarak butun parçaları araştırdım öğrendim.tartarini marka multivalfin bayilere geliş fiyatı 150 ytl. sen de bir araştır bakalım atiker ne marka kullanıyor ne tip garantiler veriyorlar. ben sana kucuk bir tiyo vereyim en pahalı yerli malı multivalf 60 ytlyi gecmez. ortalama fiyatı 45-50 ytldir. multivalf de kitteki en önemli denebilecek parçadır. olası bir kaza anında en buyuk görev multivalfin. bilip bilmeden konuşmamak lazım dostum. ilk amaç güvenlik ikinci amaç ekonomi olmalıdır. gaz kesilmeyip de vatandas cayır cayır yandıktan sonra napayım ben ekonomiyi. saldım çayıra mevlam kayıra demeden önce önlemi almak lazım arkadasım. orijini belli olmayan bir kit ne kadar iyi montajlanırsa montajlansın ilerde biryerden patlayacaktır. bu benim şahsi görüşüm. parçaların kalitesini ve kaynagını bilmeliyim, sonrasında bunu ustalıkla montajlayacak bir firma bulmalıyım. montaj öncesindeki temel prensibim bu idi. planlı ve konu hakkında bilgilendikten sonra gittim ki montaja, kafama takılı bir şey kalmasın. sorarım size o kadar yazı yazdım, bir tane bile serzenişimi gördünüzmü ? ben ki aldıgım mal ve hizmetten memnun olmayacağım ortalıgı yıkan adamım. para veriyorum kardeşim, neden sorun yaşayayımki. anlatabimişimdir umarım dostum. montaj öncesi temel kavramlar bunlar olmalı bence.

en derin saygılarımla...

golf 4 pasific tartarini

quote:

Ben valtek kaliteli veya değil demiyorum. Tartarini daha üstün diyenlere parçalar ayı nesi üstün diyorum.

quote:

• quote:

Türkiye' de TSE denen birşey bar belki bilirsin. Sanırım bu TSE multivalf dediğin parça içinde alınmıştır, sonuçta bütün kit için veriliyor. Bence bayiye geliş fiyatı filan konuları sana o kiti takan bayinin seni ikna etmek için kullandığı bir yöntem. Sana 1200 ytl lik kitle bizimki aynı ama bizimki tartarini dese fazladan 500 ytl yi verirmiydin?
    Aynen sevgi saygı.

quote:

multivalf denen bir parca var dostum. ben ciddi araştırmalar yapıp sonrasında aracımı montaja vermiş birisi olarak butun parçaları araştırdım öğrendim.tartarini marka multivalfin bayilere geliş fiyatı 150 ytl. sen de bir araştır bakalım atiker ne marka kullanıyor ne tip garantiler veriyorlar. ben sana kucuk bir tiyo vereyim en pahalı yerli malı multivalf 60 ytlyi gecmez. ortalama fiyatı 45-50 ytldir. multivalf de kitteki en önemli denebilecek parçadır. olası bir kaza anında en buyuk görev multivalfin. bilip bilmeden konuşmamak lazım dostum. ilk amaç güvenlik ikinci amaç ekonomi olmalıdır. gaz kesilmeyip de vatandas cayır cayır yandıktan sonra napayım ben ekonomiyi. saldım çayıra mevlam kayıra demeden önce önlemi almak lazım arkadasım. orijini belli olmayan bir kit ne kadar iyi montajlanırsa montajlansın ilerde biryerden patlayacaktır. bu benim şahsi görüşüm. parçaların kalitesini ve kaynagını bilmeliyim, sonrasında bunu ustalıkla montajlayacak bir firma bulmalıyım. montaj öncesindeki temel prensibim bu idi. planlı ve konu hakkında bilgilendikten sonra gittim ki montaja, kafama takılı bir şey kalmasın. sorarım size o kadar yazı yazdım, bir tane bile serzenişimi gördünüzmü ? ben ki aldıgım mal ve hizmetten memnun olmayacağım ortalıgı yıkan adamım. para veriyorum kardeşim, neden sorun yaşayayımki. anlatabimişimdir umarım dostum. montaj öncesi temel kavramlar bunlar olmalı bence.

en derin saygılarımla...

golf 4 pasific tartarini

quote:

quote:

Aziz dostum 2miz arasında böyle şeylerin konuşulması hoşuma gitmez

yalnız sana şunu söyleyeyim insanların en değerli hazineleri soyadlarıdır...

Sn. Ömer ATİKER soyadını verirken senin, benim çocuklarımızın güvenini daha çok düşünerek soyadını vermiştir emin ol

dostum selam ve saygı ile
  • FORD KA 1.3 KLİMALI ARACIM VAR. lpg TAKTIRMAK İSTİYORUM. KİME SÖYLESEM "BU ARACA DA LPG Mİ TAKILIR, NE YAKARKİ BU DİYOR". AMA KM'DE ORT. 200BİN YAKIYOR. SİZCE LPG RANDIMANLI OLUR MU, HANGİ MARKA TAKTIRMALIYIM? ANKARADA BU İŞİ UYGUN FİYATLA YAPAN BİR YER VAR MI?

Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.