Şimdi Ara

Sıralama Kaç Bine Çekerim Mimar Adayı Ablanızdan Tavsiye (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
3
Favori
3.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ygs 3 366k Ts 1 de ilk 20k girme olasılığı yüzde kaç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abladan sonrasını okumadım
    tanıaşlım mı bağyan?
  • Ygs 3 176 bin
    Ygs-4 140 bin

Sözel düşünüyorum ts-2 30 bin olur mu

• YGS-5:500K

OBP:70

Hedefim hukuk temelim sıfır meslek lisesinde okuyorum 4 yıldır matematik görmedim hala polinomlardayım edebiyatta kendime güveniyorum ama matematik olmuyor yani çalışıyorum hep sizce bir sene çalışmak mı mantıklı yoksa bu sene olabildiğince çıkan puanla bir yerlere mi yerleşmeliyim veya hukuk mümkünmüdür ?

• Ygs1 28k
    obp 76
    Kimya biyo tamam matta limit türev integral yok tam olarak ama mezunum hatırlıyor gibiyim geo fizik eksik çok
    hedef 20k
    Mümkün müdür

• ygs 5 115k ilk 10k olur mu? edebiyat +40 mat +30 coğ +18 geo 0
  • ezgi taşpınar?
  • Selam kendine abla görünümü veren abi. Kanalın hayırlı olsun.

• Canım vizelerin yok mu senin ya, arkadaşlar da oyalanıyor sen de boşverin çalışmaya devam edin elinizden geleni yaptığınızda imkansız diye bir şey yoktur bence siz zaten sınırlarınızı biliyorsunuz, inşallah hepiniz istediğiniz yerlere gelirsiniz allah yardımcınız olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: ezgtspnr

yarı yarıya yüksetmek istiyorsun ama önündekiler hep inek :D o yüzden çok kasman lazım olma ihtimali yüksek, 50k dan 25e gelmek 100k dan 25e gelmeye göre daha kolay

Ciddi olamazsın. Yani gerçekten 100k'dan 25'e çekmek 50 k'dan 25 'e çekmekten daha mı zor

• Massibe M kullanıcısına yanıt
    net olarak değil ama yanlış olarak tahminimce 5-6 yanlış çıkartabilirsin matematikte belki biraz daha fazla şansın olabilir ama evet çok çalışmak zorundasın neyse ki tm desin önünde sayısalcı çok yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

quote:

yarı yarıya yüksetmek istiyorsun ama önündekiler hep inek :D o yüzden çok kasman lazım olma ihtimali yüksek, 50k dan 25e gelmek 100k dan 25e gelmeye göre daha kolay

Ciddi olamazsın. Yani gerçekten 100k'dan 25'e çekmek 50 k'dan 25 'e çekmekten daha mı zor

hayır canım o işin şakayla karışık bir örneğiydi önünde daha fazla çalışan var anlamında
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    :) twitterdan bul beni baklaım abla mıyım abi mi :)
  • nenoX kullanıcısına yanıt
    tm olduğun için olabilir güzelce çalışırsan bence mümkün örnekleri var etrafımızda
  • kasova kullanıcısına yanıt
    rm lerde yükselmek daha kolay ama keşke 200 binlere kadar kalmasaydın :) 150 civarında olsan daha kesin söyleyebilirdim girebilirsin diye ama şimdi çok çalışman laızm
  • NeLia4 N kullanıcısına yanıt
    130 bindesin 25 bine girebilirsin ama tm olduğun için iyi çalışman lazım eğer mf olsaydın çok daha zor olurdu bu senin için.
  • Trololo kullanıcısına yanıt
    limit türev integralden soru kaçırmazsan zaten diğerlerini yapabilmen lazım ki olur o zaman
  • halas43 H kullanıcısına yanıt
    170 bin güzel ama lys de nasıl sıfır oluyorsun ki? hiç mi ders görmedin ne bileyim. mf de 90 bine girmek için lys den şu anda yüzde elliyi bilmen lazımdı
  • quote:

:) twitterdan bul beni baklaım abla mıyım abi mi :)

nasıl bulayım abim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

quote:

hayır canım o işin şakayla karışık bir örneğiydi önünde daha fazla çalışan var anlamında

Özür dilerim abla kusura bakma

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.