Şimdi Ara

Sıralama Kaç Bine Çekerim Mimar Adayı Ablanızdan Tavsiye (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
3
Favori
3.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    daha ne istiyorsun :D millet yüzlerce binden ilk yüz bine girmeye çalışıyor. 10 bini hedefle ona göre netlerini hesapla falan geçmiş yıllara göre yoksa 18 e göre girersen 25in üstüne çıkamazsın yani daha çok çalış
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    :) ismim yazıyo nickimde
  • VeniceJacobella V kullanıcısına yanıt
    normalde çok rahat olması lazım. sakın bırakma çalışmayı son konularda özellikle yaz geldi diye falan
  • Lunod Celdoir kullanıcısına yanıt
    fulle yakın yapacağını düşünürsek düzgün çalışırsan çekersin
  • AgelX kullanıcısına yanıt
    olabilir bence önündeki herkes mf ci aslıda ama sınav zor olursa olma ihtimali daha yüksek ben yüzde olarak 80 falan veririm olur diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezgtspnr

:) ismim yazıyo nickimde

valla abi turkiyede ayni isim ve soyismi tasiyan insan varki. benimde adim adele. nereden anlarsin cunku simdi burada yaziyor. buda tivitirim

https://twitter.com/Adele
  • realist olmak istiyorsan yine 15 k yı hedeflemen lazım eğer 25i hedeflersen 25 bile gelmez. ama 15 için çalışırsan zaten anca 25 gelecektir bilmem anlatabildimmi
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    ahahahhahha :D asılacağını bildiğim için direkt link vermiyorum :) alıştım artık
  • Ops. O kullanıcısına yanıt
    biraz düşük yani ama imkansız değil ts istiyorsun çünkü önündekiler mf ci ve tm ci o yüzden olabilir çalışmana bağlı yüzde 60-65 olur derim ortalama çalışacağını düşünürsek iyi çalışırsan tabii değişir belki
  • HeroJaxa H kullanıcısına yanıt
    olma ihtimali yüksek güzel çalış
  • Çare Sneijder kullanıcısına yanıt
    ikinci sene tekrar hazırlan özele gitmek istemiyorsan devlette hukuk.. istanbul ankara izmir falan büyük şehirlerde olmaz kaçtı o tren.
  • DisconnectusErectus35 kullanıcısına yanıt
    28 bindeyim diyorsun zaten 20 bine çekmek için çalışma daha yukarı çekmek için çalış çekemezsen senin hatan bu kadar net. sıralaman çok iyi
  • burtur B kullanıcısına yanıt
    10k biraz zor gerçekçi olmak gerekirse ama 30 civarına çekebilirsin, bilmiyorum netler falan nasıl oynar belki millet yapamaz sınav zor gelir o zaman olma ihtimali yükselir iyi çalışırsan
  • YGS5 82K. Diploma notum 75.
    TM3 hedefim 20-25K.
    20-25 Mat2 / 45 Edb / 15 Coğ ile olur mu? Genel yorumun nedir merak ettim.
  • quote:

ahahahhahha :D asılacağını bildiğim için direkt link vermiyorum :) alıştım artık

gay degilim abi
  • quote:

28 bindeyim diyorsun zaten 20 bine çekmek için çalışma daha yukarı çekmek için çalış çekemezsen senin hatan bu kadar net. sıralaman çok iyi

Teşekkür ettim. Lys me guvenemiyorum bu seneki siralamalardaki dengesizlikte tedirgin ediyor o yüzden 8 bin çekmek bile ürkütücü geldi bana açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

biraz düşük yani ama imkansız değil ts istiyorsun çünkü önündekiler mf ci ve tm ci o yüzden olabilir çalışmana bağlı yüzde 60-65 olur derim ortalama çalışacağını düşünürsek iyi çalışırsan tabii değişir belki

Tarih, Coğrafya iyiydi zaten konu eksiğim yoktu Edebiyat ile Felsefeye yeni başladım. Felsefe de kolay geliyor şimdilik ama Edebiyat yazar eser bakımından sıkacak biraz. Dershane, okul vs yok dersi boşlamamak için dışarı çıkmıyorum ve günümün 5 ila 8 saatini derse veriyorum artık alıştım bu duruma. Yani iyi çalışıyorum bu sene.

Bir sorum daha olacaktı sana. Elimdeki soru bankaları bitince soru bankası mı çözeyim yoksa deneme mi?

• quote:

ikinci sene tekrar hazırlan özele gitmek istemiyorsan devlette hukuk.. istanbul ankara izmir falan büyük şehirlerde olmaz kaçtı o tren.

Teşekkür ederim ama büyük şehirlerde gözüm yok benim zaten ya Afyon olur erzincan olur erzurum olur samsun olur yeterki olsun ben heryere giderim öyle takıntım yok özele gitme gibi bi imkanım yok zaten. Diğer yerler olmazmı acaba ?
  • quote:

tm olduğun için olabilir güzelce çalışırsan bence mümkün örnekleri var etrafımızda

Cevabınız için teşekkürlerimi sunuyorum, umarım mutlu oluruz. İyi forumlar :)
  • ezgtspnr kullanıcısına yanıt
    Ygs1 177k sıralamam var (Düzenli ders çalışan biri değilim, ygsye de düzenli çalıştığım söylenemez). Ege Bilgisayar mühendisliği istiyorum. MF-4'ten 38.700 sıralama ile alıyor. Sizce oluru nedir? Neler yapmam gerek?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.