Şimdi Ara

Sıralama Kaç Bine Çekerim Mimar Adayı Ablanızdan Tavsiye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
3
Favori
3.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    csb olmasın o zaman
  • crimcongo C kullanıcısına yanıt
    netlerini arttırman lazım son 1.5 ay kala bi puan hesaplaması yap kendine, okul puanını düşünme, matematiğin çok düşük integral ve türev kaçırmamaya çalış. Çekilme ihtimali var, sınav zor olursa çok çalışırsan çekme şansın daha yüksek çünkü millet yapamayacak bu sefer.
  • Ygs 2 70k cok iyi bi çalışma ile 30k olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasan2144 kullanıcısına yanıt
    merhaba,merak ediyorum bu sene ygs de emeğinizin karşılığını alabildiniz mi,sizi az çok konularınızdan hatırlıyorumda :)
  • peki teşekkür ederim abla iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezgtspnr

senin durumundakiler için videoda açıklamışlar ona göre düşünürsek lys de yüzde yetmiş net yaparsan girebiliyorsun sanırım

Yüzde yetmiş net derken?

• ygs2 92k lysde 23kya çekmek istiyorum obp 57 puan gelecek çekebilir miyim kaçar net yapmak gerek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Buzzlightyear1

merhaba,merak ediyorum bu sene ygs de emeğinizin karşılığını alabildiniz mi,sizi az çok konularınızdan hatırlıyorumda :)

Merhabalar, konularimi gorduyseniz biliyosunuzdur sene ici ortalamamdan cok daha düşük bekledigimi ve sinavin kaliteden yoksunluguyla ilgili goruslerimi..emegimizi ekmeği haline getiren osym çoğu arkadasin emeginden cok daha fazla almasina vesile olan bizim ise emeklerimizi heba eden bi sinav hazirlamisti, doluyum cok ama uzatip sabrinizi zorlamim sorunuza cevap vereym :) 120 net 28 000 siralama geldi, son sozumu(zu) lys de soyleyecegimizi umuyorum, basarilar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan2144 -- 29 Mart 2016; 21:04:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezgtspnr

ben de bu sene tekrardan girdim ama sırf keyfiyetten açıkçası. 140 bininci oldum resmen sallayarak. rica ederim ne demek severim böyle şeyleri

4. Kez oluyo benim, 28 000 siralama geldi; 7 bine kadar cekmek istiyorm cunku okul puqnim bikac bin geri atiyo ve 10 binde olmam lazm..ne dersin hanim abla, oluru var mi :)

• Merhaba adaş :) ygs2 6.5 bin. Mf3te 2 bine girer miyim? Temelim gayet sağlam ama pratik eksiğim var...

• YGS 2- Tam 50k Hedef 25k olur mu?

• ygs5:64006 hedef:tm3 8k obp:84 olma olasılığı nedir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ygs 3 4 184 bin gibi sözel de ts 2 15 bin amaçlıyorum açıkçası TM ve MF'cilerin çıkacağı için umutluyum sizce ?
  • hasan2144 kullanıcısına yanıt
    sene sonunda bir başarı hikayesi dinliyeceğiz senden inş,iyi çalışmalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzzlightyear1

sene sonunda bir başarı hikayesi dinliyeceğiz senden inş,iyi çalışmalar

Insallah hak eden, emek veren herkes bi basari oykusu yazar :)

• Rebellious96 R kullanıcısına yanıt
    yani her dersin soru sayısının yüzde yetmiş kadarı gibi bir istatistik bulmuşlar onu diyorum
  • gkcb178 G kullanıcısına yanıt
    mf den gireceksen mat 35 geo 21 fiz 21 kim 21 biyo 21.Gibi bir şey çıkıyor sanıyorum ortalama olarak. Şu puan sitelerinden bi kontrol etmek lazım tabi ama hemen hemen bu
  • yorulgun kullanıcısına yanıt
    girmen lazım. Bu puana bu nete yazık etme pratik eksiğin varsa çöz ygs ye çok güvenme sonuçta lys çalışma sınavı. Çalışmazsan olmuyor çalışırsan çekersin
  • Uldyssian kullanıcısına yanıt
    yarı yarıya yüksetmek istiyorsun ama önündekiler hep inek :D o yüzden çok kasman lazım olma ihtimali yüksek, 50k dan 25e gelmek 100k dan 25e gelmeye göre daha kolay
  • 64 bin? 8 bine girmek istiyorsun. Fule yakın yapman lazım biliyorsun dimi? Bu kadar iyi almışken sakın ha pes etme bence her türlü yükselir o sıralama, fullemeye çalış denemelerde falan yanlış olan soruları mutlaka 2 defa bakmadan çöz benzerini falan çöz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.