Şimdi Ara

Sıralama 2019 Gibi Gelecek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
5.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam iühf’de olma ihtimaliniz yüksek bence. Forumun 2 yıldır çok ekmeğini yedim. İühf’ü kazanınca bilgi paylaşımına devam etmek istedim. Zahmet vermiyorsunuz. Her zaman burdayım. Sorabilirsiniz. Bu sıralamayla iühf’ü kazanabilme ihtimaliniz yüksek. Umarım beklentiniz karşılanır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nonameaccount N kullanıcısına yanıt
    2020 gibi gelmeyecektir tahminimce. 2019 gibi gelir bence. Belki bir tık üstü gelir 2019’un. Aşırı ben de merak ediyorum

• imkansız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu arkadaşı iühf holiganlığı ve avukatlık mesleğine fransızlığı ile tanıdım tam anlamıyla evlere şenlik biri. Hiçbir şey bilmeden çok şey bilen biri :D

• Vaay yeniçeri gelmiş buraya. Dağılın odtü’yü bırakıp aühf yazan adam geldi. Bu sene mezun oluyor musun reis?

• 2019 gibi geleceğini iddia edenler neye dayandırıyor fikirlerini? Hem TYT'nin hem AYT'nin kolay bir sınav olduğu herkes tarafından kabul edilmiş, üstüne TYT'de ek süre verilmiş ayrıca yaklaşık 600.000 kişi fazladan sınava girmiş.

• sivasleeee S kullanıcısına yanıt
    Hepsi değil tüm liselerin kontenjanı arttı neredeyse. %3-5 gerçek potansiyeli olan öğrenci geri kalanı baraj kalktı diye girenler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oldum bile. E-devlete düşmesini bekliyorum. Hatta çok yüksek ihtimal sizin okula kamu hukuku YL geleceğim görüşürüz, havuzluda çayını içerim bakkk

• Vay be. Tebrikler. Her zaman beklerim. Sana havuzluda bir otomat çayı ısmarlayacağım :D haber verirsin bana

• 2019x1.5 veya 2020x0,7   

• DeanWinchester54 kullanıcısına yanıt
    Gelmez ama siuuuu

• İlk bine 10000 kişi girer o zaman

• 19 gibi gelmesı hayal ılk 50k 19 sıralamalarına 5-6k eklesın gerısı carsı pazar karısır

• İlk 20k içinde nasıl olur hocam sizce ? 2020x0.9 dan kotu mu gelir

• gelmez de gelirse de sasırmam 2020de ne facialara tanık olduk :(

• 2020de 115K
    2022 kaç k gelir umarım 2020den iyi gelir

•  

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.