Şimdi Ara

Sıralama 2019 Gibi Gelecek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
5.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hayır 2020den bile kötü geldi ea

• SweetChildOMine S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun arkadaşlar o zaman. Bizim yaptığımız bir tahmindi. Maalesef çok üzüldüm. Çok üzgünüm. Sınav gerçekten de çok kolay olmuş. Kolay sınav herkesin düşmanı

•  

• nopervA kullanıcısına yanıt
    Aldın mı başını

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trolldetector kullanıcısına yanıt

Ne çok içerlemişsin seni engellediğimde de gelip ağlamışsın niye beni bu kadar umursuyorsun git gez dolaş abim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nopervA -- 1 Ağustos 2022; 21:39:28 >

23 Haziranda yazmışım mesajı üstünden koca bir ay geçmiş gelip alıntılayıp cevap verme gereği duymuşsun bunun üstüne benim bir şey yazıp çizmeme gerek yok sana en iyi cevap hiç cevap vermemek olurdu ama o hataya bir kez düştüm artık 1 ay sonra da başka bir mesajımı alıntılayabilirsin dostum kendine iyi bak beni de bu kadar kafaya takma geçti gitti sınav tercihlerini düşün önemli bir karar veriyorsun sonuçta

• nopervA kullanıcısına yanıt
    Başkası hortlattı konu üste çıkmış ordan gördüm. Sana iyi gelmiş olabilir ufak bi kesime 2020 den iyi geldi kalan yerlerde 2020 den kötü geldi. 2020 den kötü gelecek diyen üye de her aralıkta 2020 den kötü gelecek dememiş zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt

Ben hiçbir yerde 2020den kötü gelmez demedim ki ben bir iki kişinin sürekli çok olumsuz yorum yapmasını eleştirdim ki kendim de sıralamalar 2020 den ya biraz iyi ya da biraz kötü gelir dedim öyle büyük bir iddiada bulunmadım hiç ama her gün her konuya tek tek çok kötümser yorum yapmanın bir manası yoktu bence onu belirttim zaten o zamanda

Çok gerginsin la kendim konu açıp 2020x0.9 kadar gelir üstünü ben çok beklemiyorum ama b planınızın olmasında fayda var yazmışım ki kalkıp bana 2019 falan diyorsun kaldı ki o zamanlar ben eğlendim de o afrocularla konuşurken ama sen olayı yanlış anlayıp meseleyi kişisele bağlamışsın konuşma tarzın da acayip saldırgan internette biraz eğlenmeyi öğren tebrik ederim sen benden daha iyi bir tahmin yapmışsın ne dememi bekliyorsun bilmiyorum ama hayatında başarılar ve bol şans dostum hayatın boyunca belki bir kez bile olsa karşılaşmayacağın biriyle eğlenmek varken kavga etmek garip kendine iyi bak dostum görüşmek üzere simgemi de bırakayım   

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nopervA -- 1 Ağustos 2022; 21:37:9 >

• Hayal görmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnanmıştım  

• Vay anasını 2020x0.8'e inanmıştık tüm forum bir de.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.