Şimdi Ara

( SİPARİŞLER İPTAL EDİLİYOR )BİTMEDEN KAPIŞIN !! MOTİP PÜTÜR SPREY 500 ML (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
7
Favori
19.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • At arabasında işe yararmı beyler ? Stok çeksemmi acep ?
  • KAPTIM 4 TANE

NASIL UYGULAYACAĞIZ
  • 4 5 dedik 7 tane aldim 7 tane alinca kargo 10 tl oluyor, 7 den sonrasina 14 oluyor o yuzden 7 tane aldim yoksa 8 9 tane alacaktim Bakalim insallah hizlial camura yatipta gondermemezlik yapmaz sahsen korkmuyor degilim

Uygulamaya gelince jantlari cikarirsaniz daha iyi olur.. Davlumbazin icini komple guzelce yikiyorsunuz ve kuruyunca 1 kat putur boyasi sikiyorsunuz.. Erken kuruyan bi boya zaten.. Kuruduktan sonra yine 1 kat daha sonra tekrar 1 kat boya atıyorsunuz.. Veya sahsen soyle soyliyim ben 3 kat atıyorum.. Sesi gercekten bayagi kesiyor ekstra olarak paslanmamasi filanda cabasi.. Altina boyanin astar atarsaniz daha iyi olur yoksa pütür boyasi pütür pütür olup zamanla 5 6 ay sonra dökülüyor

Haydi sicak firsatlar ailesi simdide astar sprey icin saldirin astarida ucuza yakalarsak bu is bedavaya bitti sayilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4ever_aJ -- 25 Nisan 2014; 22:59:53 >

• arkadaşlar bu ürünün 1-2 tüpü birşeye yetmez. ben küçük b sınıfı hb aracıma 7 yıl önce yaptırdım yaklaşık 20 kğ kullanıldı ziftçiler yapıyor kauçuk meges olduğunu söyledi. uygulama da pahalı anlamayan kişilerin yapabileceği bir olay değil. faydası var pas ve ses olayına faydalı komple uygulamayı tavsiye ederim.
  • KAÇMAZ İSE hayatımızın sıcak fırsatlarından birisini daha yakaladık

haber veren arkadaşa teşekkürler
  • aldım 22 tane eşe dosta dağıtırım haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Alsam mi bilemedim uygulama kismi kafami karistiriyor
    Hizlialda parafpara geciyor mu arkadaslar alan var mi boyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 25 Nisan 2014; 23:19:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 5 tüp aldım.Arabada ses yalıtımı yapmak için iyi bir ürün.Haber veren arkadaşa teşekkürler
  • siparişim takip sayfasında görünmüyor??
  • ben aracımın altını ziftle kaplattırdım servıste koruması ıcın bunuda alıp uygulasammı acaba senesı dolmadı daha
  • kargo ucretı ıcın bır yol varmı ???
  • 94 Model Skoda Forman aracıma geçen hafta sonu sis farı ve paçalık uyguladım.
    Hızlıal.com'dan kolçak, pütür sprey, led tavan ampul'ü aldım pazar günü epey uğraşacağım.
    Gösterge panelini söküp ampullerini değiştireceğim bagaj tabanı için mdf üzeri halıfleks, lokal çürüklerin kazınıp macunlanması, davlumbaz içlerine pütür uygulaması kapılara yalıtım süngeri v.s

Pütür uygulamasını tamamen doğaçlama düşünüyorum, uygulama düşünen arkadaşlar araçları eğer garantili ve risk oranı yüksek ise ellememelerini tavsiye ederim benim kaybedecek bişeyim yok.
  • konuyu otomobil genele açtım teşekkürler fırsat için

http://forum.donanimhaber.com/m_91048379/f_//tm.htm#91048379
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeNaN-24

94 Model Skoda Forman aracıma geçen hafta sonu sis farı ve paçalık uyguladım.
    Hızlıal.com'dan kolçak, pütür sprey, led tavan ampul'ü aldım pazar günü epey uğraşacağım.
    Gösterge panelini söküp ampullerini değiştireceğim bagaj tabanı için mdf üzeri halıfleks, lokal çürüklerin kazınıp macunlanması, davlumbaz içlerine pütür uygulaması kapılara yalıtım süngeri v.s

Pütür uygulamasını tamamen doğaçlama düşünüyorum, uygulama düşünen arkadaşlar araçları eğer garantili ve risk oranı yüksek ise ellememelerini tavsiye ederim benim kaybedecek bişeyim yok.

Hocam benim de kaybedecek birseyim yok 95 broadway var.Malum bu araclarin camurluklar cabuk curur.Ben gecen sene curukleri sprey kopukle doldurup boyamistim hafiften pas cikti yine yuzeye.Bu urun derdimize care olur mu ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçici istiyorsanız bence bu ürün birebir fakat yinede elimiz bir kere kirlensin, kalın zımparayla demir parlayana kadar derine inin ondan sonra çelik macunu geçin ve astar sonra 4-5 kat sprey boya ile işinizi profesyonelce halledin. Ben çamurluk davlumbazı olmadığından araç renginde görünen iç kısmı bu pütürden uygulayarak hem orjinallik yakalamış hemde kısmen korozyon ve yalıtım uygulamış olacağım.
  • tükenmemiş hala yakışmadı bu donanımhabere
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

ben aracımın altını ziftle kaplattırdım servıste koruması ıcın bunuda alıp uygulasammı acaba senesı dolmadı daha

Daha gerek yok hocam, boşa para harcama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demage

Aldım 5 tane Nerde kullanacaz

Evin her tarafına sık mis gibi koksun işte
  • 4 tanede ben aldım 3 adet de wd40 aldım 11,50 mükemmel fiyat tavsiye ederim, bilmeyenler için: motoru muhteşem temizliyor
  • Herkes alıyor ama uygulanması öyle kolay değil bence bu işe sorunsuzca halletmek de kolay değil.Uygulayanın dediği gibi iyi bir zımpara,astar ve daha sonra bunun uygulanması sağlıklı olur aksi halde ömrü uzun olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.