Şimdi Ara

Sinyal Sorunu.. Kafa Karışıklığı..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    01.01.2019 tarihinden beri üyeyim arkadaşlar üyelik süreçinde sorun yaşamamak adına daha kalite adına diğitürk çanağın dan tutun kablolar dahil hepsini diğitürk e yaptırdım lakin yaklaşık olarak 8 aydır sinyal sorunu yaşamaktayım. 2 ayda bir teknik servis gelerek sorunu hallediyor ama 1 hafta geçmeden gene aynı sorunla karşılıyorum. Kafamı karıştıran şeyde şudur. Ne zaman müşteri hizmetlerini arasam şikayette bulunsam müşteri hizmetlerini çağırsak problem 2 saat sonra otomatikmen kendi kendine düzeliyor. Bunlar sistemden para kazanma amaçlı sinyali bozma şansları varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Servis geldiği zaman ne yapıyor ve sinyal sorununa neyin sebep olduğunu söylüyormu?
  • Canağa bakıyor sinyal var aşağa bakıyor uyduya sinyal geliyor kutuda arıza var diyip kutuyu değiştiriyor 1 ay sonra sorun tekrar başlıyor. Kalıcı bir çözüm sunamıyorlar. Ne zaman teknik servis gelicek olsa sinyal geliyor ne tesadüf dini :) artık şüpede kalıyorum acaba merkezden sinyali bozup servis geldiği zaman mı düzeltiyorlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.