Şimdi Ara

SINIRSIZ ADSL ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lütfen biri bana yardım etsin bi karar veremedim 24 aylık adsl baglıtıcam sınırsız öneriniz nedir?

• 8mbit sınırsız 24ay tahadütlü 40küsürmü oylr bşey..

biri com tr
  • Uydunet'i bi arayın sorun bulunduğunuz bölgeye hizmet veriyorlar mı diye veriyorlarsa hiç kaçırma uydunete geç fiyatlar cazip
  • quote:

Orjinalden alıntı: WOLKY

8mbit sınırsız 24ay tahadütlü 40küsürmü oylr bşey..

biri com tr

Birinin indirimi en fazla 4 ay sürüyor sonra normal tarife. En uzun süre indirim veren smile diye biliyorum.
  • smile kullan arkadaş ben babamı ikna etseydim smile bağaltıcaktım da ttnetten şaşammal lazım filan dedi o yüzden tt kullanıyorum
  • oturdugun bölgede fiber hat varmı ben QİCKNET aboneligimi taşındıgım için o bölgede fiber hat olmadıgı için acill devredecem sadece 20 ay boyunca 3 mpbs hızda sınırsız ışık hızında fiber hatlı telefon hattı yok 32,5 ytl şu an böyle kampanya yok 4 ay önce aldım yeni herşey 4 aylık
    beylikdüzü
    tel 0542 202 2685 telden ulaşabilirsiniz
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: WOLKY

8mbit sınırsız 24ay tahadütlü 40küsürmü oylr bşey..

biri com tr

Birinin indirimi en fazla 4 ay sürüyor sonra normal tarife. En uzun süre indirim veren smile diye biliyorum.

8 mbps paketinde 4 ay süren kampanya fiyatı 29 tl. 49 tl olan kampanya bitince başlayan normal fiyatı zaten. bana sorarsan çok uygun. baya ucuza geliyor
  • sınırsız adsl'de smile'dan uygun fiyat veren yok şuan
    http://www.internetinitasi.com/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.