Şimdi Ara

Sınırlı Süre İçin Satışa Çıkmış Kostümler Tekrar Satışta (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
6
Favori
6.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Riot un bunu sadece tr server ında oynayanlara yaptığını düşünsenize savaş çıkar vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sn0wFlake -- 11 Ekim 2013; 19:10:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokberkoz

Riot un bunu sadece tr server ında oynayanlara yaptığını düşünsenize savaş çıkar vallahi

Tüm serverlar için dimi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

Orijinalden alıntı: ReyizlerinReyizi

Zombi Brand niye yoooooook

Çünkü Zombi Brand legacy olarak çıktı. Bunların hepsi eski ve Limited olarak satılan skinler. Zombie Brand kafasına göre shop a gelme ihtimali olan bir skin zaten.

Peki dostum U.Twisted Fate ve Headless Hecarim'de aynı olay mı Brand ile ? Cevabını bekliyorum.

• Bu skinler ne kadar paraya alıyorsunuz acaba?

Oyunla bi ilgim yok merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hit-Man

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ReyizlerinReyizi

Zombi Brand niye yoooooook

Çünkü Zombi Brand legacy olarak çıktı. Bunların hepsi eski ve Limited olarak satılan skinler. Zombie Brand kafasına göre shop a gelme ihtimali olan bir skin zaten.

Peki dostum U.Twisted Fate ve Headless Hecarim'de aynı olay mı Brand ile ? Cevabını bekliyorum.

Onların hepsi legacy. Eski Limited skinler 2011 öncesi olanlar, onlar satışa çıkıyor şu an.

• Underworld Twisted Fate gelsin artık lan niye o gelmiyo yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blaze`

quote:

Orijinalden alıntı: gokberkoz

Riot un bunu sadece tr server ında oynayanlara yaptığını düşünsenize savaş çıkar vallahi

Tüm serverlar için dimi bu?

Evet

• Açıkçası bu skinlerin çoğuna sahip değilim ve sahip olmak istiyordum. Fakat bu isteğimin tek sebebi "özel, sınırlı" olmasıydı, zaten bu skinlerin çoğunun herhangi bir efekti bile bulunmuyor. Şimdi ise hiçbirini istemiyorum, paramı koruduğun için teşekkür ediyorum Riot Gerçi Bewitched göz kırpmıyor değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: 14Yaşındayım

Riot işi cıvıtmaya başladı.Ben hiç skin almadım fakat resmen saçmalık.Bu kadar para göz olduklarını bilmiyordum.

Paragözlükle ne alakası var bu skinlerin tekrar indirime girmesini istiyen okadar büyük bir kitle var ki.Mesela Anivianın bu skini benim hep hayalim olmuştur.Hatta sadece Froggenın streamında görmüştüm başkada şuana kadar oynadığım binlerce maçta hiç kimsede bu skin yoktu.Eminim benim gibi binlerce kişide bu skini istiyordur ve alıcaktır.Kimse kimseden zorla para almıyor bunlar arz talep meselesi.Ha Riot bu indirimlerden tabiki tonla para kazanıcaktır ama zaten senin LOL oynaman bile onlara para kazandırıyor bu yüzden Riote paragöz diye kızabilir misin ?
  • Nidalee noc instabuy. Hauntinge benZiyor diye frozen terroru almıştım, şu an içime oturdu. Bi ticket atayım da geri alsınlar :(

• Fiyatlar ne kadar olucak ?
  • o zamana ban yemezsek alırız artık
  • Şubat 2014 = jax :D
  • quote:

Bu skinlerin yarıdan fazlasına sahip birisi olarak diyebilirim ki, saçmalık. Oyuna beta hatta S1'in başlarında başlayan herkes, hala aynı account ile oynuyor ise, eminim ki şu an RP ihtiyacı duymuyordur. Özellikle bu skinlere sahip olan insanlar için fazladan gelecek 1K-20K RP önemli değildir.

Bu skinler özel yapan şey, az olmalarıydı. Hani, riot'ın mantığını anlamak da zor değil. Yapmak istedikleri şey, emeksiz bir şekilde bolca para elde etmek. Her oyuncunun en az 1 tane skin aldığını düşünürseniz hiç bir emek vermeden milyonlarca dolar nasıl kaldırılır görürsünüz sanırım. -Geri dönüş olarak, bunlara sahip olan kişilere de hiç bir şey vermiyorlar zaten. "RP" dediğiniz şey, Riot için hiç bir ifade etmeyen bir şey. Bunların yarıdan fazlasına sahip olan her oyuncuya şu andaki tüm store verseler, yine de bu satıştan kazancakları para yanında hiç bir şey kaybetmezler.-

Benim sinirimi bozan şey, RP geri vericez, Saçma sapan bi çerçeve ve summoner icon vericez ve her şey iyi olcak demeleri. Çünkü olmaz.
    Madem bu kadar az kişide var bu skinler, adam akıllı ve kaybettikleriyle eşdeğer değerde bir şey vermeleri gerekirdi. Her ne kadar bugün milyonlar içinde yüzüyor olsa da, bu skinlerin çıktığı zaman, bunları alan insanlar sayesinde ayakta durabiliyordu Riot. Bu insanların bir çoğu da "bir daha geri gelmeyecek. Sadece bu hafta burada!" dendiği için aldı bunları.
    Şu anki gibi de değildi oyun, Rune Page diye bir şey yoktu. Sevmediğiniz halde support championu açmanız gerekmezdi, IP sistemi biraz daha farklıydı ve daha da önemlisi, champion sayısı azdı. Dolayısı ile insanların oyuna para vermek için hiç bir sebebi yoktu. Yine de bu insanlar gelip, tekrar gelmeyecek diye aldı bu skinleri.

Sonuç olarak, Riot'ın zamanında saçmalamış olduğunu anlamak çok zor değil. Bu skinleri eğlence amaçlı çıkartmaları gerekirken, SINIRLI! diye çıkarttıkları için böyle değerli oldular. Şimdi çoğunluk ise bunlara salça olmak istediği için böyle bir yola gidiyor Riot. Çoğunluğu mutlu etmek istemeleri anlaşılabilir bir hareket. -Doğru değil, orası başka.- Ama en azından kazığı soktukları insanlara biraz düzgünce hediye verselerdi. Çıkış tarihi merak eden arkadaşlar için söylüyeyim, ilk kısım cadılar bayramı, sonra yılbaşı, sonra kış olimpiyatları sonra da dünya şampiyonası zamanında, skinlerin temalarıyla uygun şekilde yerleştirmişler.-

Hemen hemen hepsini oyunda gören biri olarak da söylüyebilirim ki, çoğu o kadar "güzel" değil. Objektif olarak bakıyorum tabi, model, efekt falan olarak iyi değiller. Genel olarak sadece temasını sevdiklerinizi alın derim. Ya da rework gelir, tekrar rare olarak devam edebilir gibi düşünceleriniz varsa, para sizin paranız. Nasıl harcayacağınızı söylemek bana düşmez.

Hurr, durr bedavaya almış olcaksınız diyenler varsa, para benim için o kadar büyük sıkıntı olmadı. Şanslı bir hayatım var. 3 yıldır oynayan insanlar için de o aldıkları skinlerden gelcek RP o kadar önemli değil. Oyunun 2 ay sonra ölme ihtimali olduğunu bilerek verdi o insanlar o parayı.
    Biraz eski amahttp://imgur.com/Ne0FgUw Gelcek olan 100€'luk RP'nin bir anlamı olmadığını göstermek için dursun burada.

Edit: Bu sadece Riot TR'nin yaptığı bir şey değil. Tüm sunucularda yapılıyor. Ama okuduğum kadarıyla, Riot'ın diğer sunucularının bu tarz şeyler vermeye hakkı var. -Korede Sona'nın yılbaşı skininin verilmesi gibi.-

Limited Skinler, yani bu skinler, "KESİNLİKLE GERİ GELMEYECEK" diye satılan skinlerdi. Anlaşılan Jinx filmi gereğinden fazla pahallıya patladı Riot'a

Nefesiz okudum.Katılıyorum.

• Ininal aldım bu ay zombi ryze ve cadı nidalee alıcam
  • Abi skinin rpsini geri verecekler daha ne istiyor eskiden alanlar anlamıyorum.

Bir de ekimin kaçında açılacak skinler?
  • Ortada eski oyunculara büyük bir haksızlık var ama yapacak bir şey yok..
    En çok senin adına sevindim noc geliyor @favians
    Benimde favorim trist insta buy
  • Aman aman gelsin katarina skinleri red kart+kitty ya mükemmel
  • quote:

Orijinalden alıntı: DewilDragon

Abi skinin rpsini geri verecekler daha ne istiyor eskiden alanlar anlamıyorum.

Bir de ekimin kaçında açılacak skinler?

İlk sayfada koyu renkle, uzun uzun açıkladım. Kısaca özet vermek gerekir ise, bu skinlere sahip olan insanların oynadığı dönemlerde, oyunda yeterince IP ve RP harcayacak yer yoktu. Dolayısı ile bu insanlar sadece Destek vermek ve ilerde nadir bir skine sahip olmak için bunları aldı. Verdiği 3 yıl önce parça parça verdiği 200 liralık RP'yi geri isteyecek insanlar değil yani bu insanların bir çoğu. -5 liralık 1 tane skini olan insanlara da gelen RP zaten az.-

Cadılar bayramında çıkar skinler, PBE'de ilk paketin hepsi satışta şu an. Gidip deneyebilrsin ne kadar şaka gibi göründüklerini anlamak adına.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.