Şimdi Ara

Sınırlı Süre İçin Satışa Çıkmış Kostümler Tekrar Satışta (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
6
Favori
6.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

Orijinalden alıntı: DewilDragon

Abi skinin rpsini geri verecekler daha ne istiyor eskiden alanlar anlamıyorum.

Bir de ekimin kaçında açılacak skinler?

İlk sayfada koyu renkle, uzun uzun açıkladım. Kısaca özet vermek gerekir ise, bu skinlere sahip olan insanların oynadığı dönemlerde, oyunda yeterince IP ve RP harcayacak yer yoktu. Dolayısı ile bu insanlar sadece Destek vermek ve ilerde nadir bir skine sahip olmak için bunları aldı. Verdiği 3 yıl önce parça parça verdiği 200 liralık RP'yi geri isteyecek insanlar değil yani bu insanların bir çoğu. -5 liralık 1 tane skini olan insanlara da gelen RP zaten az.-

Cadılar bayramında çıkar skinler, PBE'de ilk paketin hepsi satışta şu an. Gidip deneyebilrsin ne kadar şaka gibi göründüklerini anlamak adına.

Tamam da şuan oyuncu kitlesi çok artmış durumda bence yaptıkları kötü bir şey değil. Zaten limited diyorlar bu da limited olacak sonuçta her zaman açık olmayacak. Böyle bir durum da var. Ve adamlar yazıda da açıklamış havalı olmak için değil oyuna bir şeyler katsın ve zevk alınsın diye yapıyorlar o skinleri ama bazıları tersini de düşünüyor olabilir ki olaya karşı çıkanların o şekilde düşündüğünü düşünüyorum.

Pbe hesabım yok. Ve bence aralarında çok güzel skinler var alacaklarım da var hiçkimseyi düşünemem.

• quote:

Tamam da şuan oyuncu kitlesi çok artmış durumda bence yaptıkları kötü bir şey değil. Zaten limited diyorlar bu da limited olacak sonuçta her zaman açık olmayacak. Böyle bir durum da var. Ve adamlar yazıda da açıklamış havalı olmak için değil oyuna bir şeyler katsın ve zevk alınsın diye yapıyorlar o skinleri ama bazıları tersini de düşünüyor olabilir ki olaya karşı çıkanların o şekilde düşündüğünü düşünüyorum.

Pbe hesabım yok. Ve bence aralarında çok güzel skinler var alacaklarım da var hiçkimseyi düşünemem.

Skinlerin gelmemesi gerek!! demiyorum, demedim. Zamanında limitli olması zaten kısa dönem için anlam ifade eden bir şey. Ve TR'nin, Korenin falan bu skinleri ara ara satması insanların 5200+ skin parası vererek alması anlamına gelip adamlara baya bir ekstra masraf koyuyordu. Onun yerine böyle gelmesi çok daha iyi.

Keşke yazıyı okumak için 1 dk ayırabilseydin. Dediğim şey, eskiden bunlara sahip olan insanlara adam akıllı bir şey verilmesi gerektiğiydi. Kimse o özendiğiniz skinleri almayın demiyor yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

Skinlerin gelmemesi gerek!! demiyorum, demedim. Zamanında limitli olması zaten kısa dönem için anlam ifade eden bir şey. Ve TR'nin, Korenin falan bu skinleri ara ara satması insanların 5200+ skin parası vererek alması anlamına gelip adamlara baya bir ekstra masraf koyuyordu. Onun yerine böyle gelmesi çok daha iyi.

Keşke yazıyı okumak için 1 dk ayırabilseydin. Dediğim şey, eskiden bunlara sahip olan insanlara adam akıllı bir şey verilmesi gerektiğiydi. Kimse o özendiğiniz skinleri almayın demiyor yoksa.

Merak etme okudum. Bence rplerin geri verilmesi icon ve nostalji simgesinin verilmesi yeterli. Tamam diyeceksiniz belki nostalji simgesi olsa ne olacak diye ama sizin de bir fikriniz varsa söyleyin de bilelim ne yapsalarmış?

• Beyler ekimde satılacak gözüken noc satışta mı ? Ya da ekşm boyunca mı satışta kalacak ? Mobilim birkaç gün daha oyuna ulaşma şansım yok o yüzden soruyorum. Kaçırmak istemiyorum:)

Biri cevaplarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

quote:

Orijinalden alıntı: 14Yaşındayım

Riot işi cıvıtmaya başladı.Ben hiç skin almadım fakat resmen saçmalık.Bu kadar para göz olduklarını bilmiyordum.

Paragözlükle ne alakası var bu skinlerin tekrar indirime girmesini istiyen okadar büyük bir kitle var ki.Mesela Anivianın bu skini benim hep hayalim olmuştur.Hatta sadece Froggenın streamında görmüştüm başkada şuana kadar oynadığım binlerce maçta hiç kimsede bu skin yoktu.Eminim benim gibi binlerce kişide bu skini istiyordur ve alıcaktır.Kimse kimseden zorla para almıyor bunlar arz talep meselesi.Ha Riot bu indirimlerden tabiki tonla para kazanıcaktır ama zaten senin LOL oynaman bile onlara para kazandırıyor bu yüzden Riote paragöz diye kızabilir misin ?

O skinlerin değerenin nedeni limited olmasıydı.Fakat şimdi çöp oldu skinler yani kimse bu skinler güzel durduğu için almıyor.Hepsi paint terk skin.Bunları değerli kılan buydu ...

• quote:

quote:

quote:

Riot işi cıvıtmaya başladı.Ben hiç skin almadım fakat resmen saçmalık.Bu kadar para göz olduklarını bilmiyordum.

Paragözlükle ne alakası var bu skinlerin tekrar indirime girmesini istiyen okadar büyük bir kitle var ki.Mesela Anivianın bu skini benim hep hayalim olmuştur.Hatta sadece Froggenın streamında görmüştüm başkada şuana kadar oynadığım binlerce maçta hiç kimsede bu skin yoktu.Eminim benim gibi binlerce kişide bu skini istiyordur ve alıcaktır.Kimse kimseden zorla para almıyor bunlar arz talep meselesi.Ha Riot bu indirimlerden tabiki tonla para kazanıcaktır ama zaten senin LOL oynaman bile onlara para kazandırıyor bu yüzden Riote paragöz diye kızabilir misin ?

O skinlerin değerenin nedeni limited olmasıydı.Fakat şimdi çöp oldu skinler yani kimse bu skinler güzel durduğu için almıyor.Hepsi paint terk skin.Bunları değerli kılan buydu ...

Bu is biraz oyuncaklarini paylasamayan cocuk triplerine kaciyor.Benimde eski hesabimda tonla limited skin vardi ama tekrar satisa ciktilar diye aglamiyorum.Anivianinkinide alicagimdan dolayi aksine sevindim.

Herkesi ayni anda mutlu edemezsin iste bir kisim sevinirken bir kisim belki uzulcek.Yapcak birsey yok buna.[\b]

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu is biraz oyuncaklarini paylasamayan cocuk triplerine kaciyor.Benimde eski hesabimda tonla limited skin vardi ama tekrar satisa ciktilar diye aglamiyorum.Anivianinkinide alicagimdan dolayi aksine sevindim.

Herkesi ayni anda mutlu edemezsin iste bir kisim sevinirken bir kisim belki uzulcek.Yapcak birsey yok buna.[\b]

Bu is biraz oyuncaklarini paylasamayan cocuk triplerine kaciyor.

+sonsuz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hiç skin almadım oyuna.Yani "benim bunlardan var niye onlar alıyor ? " havasında değilim.

• Seneye değilde anladığım kadarıyla 2-3 senede bir aynen bu şekil, çıkarıp piyasaya o skinleri tekrar sokarlar dıye dusunuyorum.
  • Bu oyuna en azından 2 milyar para harcamış biri olarak oyunu bırakmamı sağlayan haber.
    Teşekkürler riot games. Bağımlılığımdan kurtuluyorum sayende.

EUWde bi kac hero haric hepsi bulunan ve olan heroların nerdeyse hepsinde skin olan ki bu skinler en iyi skinleri açıkçası legendary varsa legendary vs. hesap almak isteyen olursa mesaj yollasın bana konuşalım.
    İstanbul içi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faunus -- 13 Ekim 2013; 22:19:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faunus

Bu oyuna en azından 2 milyar para harcamış biri olarak oyunu bırakmamı sağlayan haber.

EUWde bi kac hero haric hepsi bulunan ve olan heroların nerdeyse hepsinde skin olan ki bu skinler en iyi skinleri açıkçası legendary varsa legendary vs. hesap almak isteyen olursa mesaj yollasın bana konuşalım.
    İstanbul içi.

CS Riven var mı bilader ?
  • Skinler ne zaman çıkıyordu beyler
  • BİRİNİZ BİLE CEVAPLAMAMIŞ EKİMİN KAÇINDA SATIŞA SUNULACAKLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: Faunus

Bu oyuna en azından 2 milyar para harcamış biri olarak oyunu bırakmamı sağlayan haber.

İstanbul içi.

• Beyler ne zaman çıkıcak satışa bunlar? Ona göre abancam.
  • Agzimiza etselerdi bide iyiydi knk, simdi santa gragas ile oyuna girdigimde cok ozel hissetmeyecegim kendimi, ondan ziyade bide rp geri vereceklermis. Rp'yide nereme sokacaksam artik @PhTx3
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

Agzimiza etselerdi bide iyiydi knk, simdi santa gragas ile oyuna girdigimde cok ozel hissetmeyecegim kendimi, ondan ziyade bide rp geri vereceklermis. Rp'yide nereme sokacaksam artik @PhTx3

zamanında limited diye yutturdular skinlerin bir tadı kalmayacak...

• Acikcasi Pax TF veya digerleri yakinlarda birsey bahane edilip satisa sunulur diye dusunmuyor degilim. Bu oyunda bizi ozel hissetirecek hic birsey kalmadi. Hernekadar sevinsemde bu habere, en az sevincim kadar da uzulmedim desem yalan olur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Acikcasi Pax TF veya digerleri yakinlarda birsey bahane edilip satisa sunulur diye dusunmuyor degilim. Bu oyunda bizi ozel hissetirecek hic birsey kalmadi. Hernekadar sevinsemde bu habere, en az sevincim kadar da uzulmedim desem yalan olur.

Gursel alici bulursan benim hesabi 2500 liraya falan satalim. 4 sampiyon disinda hepsi acik, her sampiyonun en az 1 skini var, %90 1'den fazla skini var. Summoner name'i cok nadir. 17 full rune page falan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdloader11 -- 15 Ekim 2013; 3:36:51 >
  • abi ne zaman açılıcaklar bekliyorum kaç saattir
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.