Şimdi Ara

Sınırlı Süre İçin Satışa Çıkmış Kostümler Tekrar Satışta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
6
Favori
6.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sınırlı sayıda satışa çıkan kostümler tekrar satışa sunuluyor. Belli tarihlerde satışa açık olacaklar daha önce almış bulunan oyunculara rpleri iade edilecek.

Ekim 2013

Mundo – Dr. Mundo
    Balkabağı Fiddlesticks
    Cici Kedi Katarina
    Lolipoppy
    Zombi Ryze
    Nosferatu Vladimir
    FrankenTibbersştayn Annie
    Ben de İnsanım Blitzcrank
    Cadı Nidalee
    Lanetli Nocturne

Aralık 2013

Kar Tavşanı Nidalee
    Noel Nunu
    Mutlu Cin Teemo
    Samimi Cin Tristana
    Yaşlı Aziz Zilean
    İade Hediye Amumu
    Gragas Baba
    Ren Geyiği Kog'Maw
    Şeker Kız Miss Fortune
    Bez Bebek Poppy
    Fındıkkıran Shaco
    Koro Kızı Sona

Şubat 2014

Vancouver’lı Amumu
    Takım Ruhu Anivia
    Buz Kızaklı Corki
    İngiliz Fiddlesticks
    Hokeyci Jax
    Şenlikli Kassadin
    Fareli Köy’den Twitch
    Curling Veigar

Haziran 2014

Fırtına Forvet Akali
    Kaleci Blitzcrank
    Şimşek Santrfor Ezreal
    Hakem Katarina

Detaylı olarak buradan okuyabilirsiniz.
    http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/store/sales/sinirli-sure-icin-satisa-cikmis-kostumler

• Tr ozel? Omahgad!?!? Para biriktirme(harcamama) donemi baslasin Ama cok saglam skinler varmis. Red card kata, definitely not blitz, snow bunny nidalee, team spirit anivia, festival kassadin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaserov -- 11 Ekim 2013; 5:05:06 >
  • Cadı nidalee
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senmatsu

Tr ozel? Omahgad!?!? Para biriktirme(harcamama) donemi baslasin Ama cok saglam skinler varmis. Red card kata, definitely not blitz, snow bunny nidalee, team spirit anivia, festival kassadin...

Trye özel değil heryerde satışa sunulacaklar. Cidden güzel skinler var masrafa sokacak bizi riot
  • Bune birader.Bu nasıl bir saçmalık yeter be.Riot tr kafasına goremı takılıyor anlamıs degılım.Şubat 2014 de gıdıp gelıcem buyuk ıhtımalle bunlar satısa cıkarsa.
    edit:Tr özel degılmıs bırde.Bir daha 1 rp cekmıcem riot.Hem sılıyoruz dıye satmayan skınlerden para kaldırıyorlar hemde tekrar satısa koyuyorlar.Eskıden ne kadar guzeldın oysakı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vogue -- 11 Ekim 2013; 5:17:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: an4cond4

quote:

Orijinalden alıntı: Senmatsu

Tr ozel? Omahgad!?!? Para biriktirme(harcamama) donemi baslasin Ama cok saglam skinler varmis. Red card kata, definitely not blitz, snow bunny nidalee, team spirit anivia, festival kassadin...

Trye özel değil heryerde satışa sunulacaklar. Cidden güzel skinler var masrafa sokacak bizi riot

tam ben açıcaktım konuyu :D, her ay 3 tane garanti skinim var içlerinde,http://i.imgur.com/qspZX.gif

• http://pastebin.com/H0sHGd9X skinlerin fiyat listesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elyaesin

http://pastebin.com/H0sHGd9X skinlerin fiyat listesi

çok iyi skinler var be
  • Çıktıgı zaman ilk gün alanlara rp geri verilir umarım o geri verme süresi 2 3 saat olmasın :(
  • Team sspirit anivia oooohhhhh sukurler olsun bu gunu de gorecegim umarim.
  • bunlar simdi tum serverlerde mi satisa sunulacak?
  • haber westtede var dolyısıyla her sunucuda olacak. o değilde hepsi olmasada çoğu instabuy

Cadı Nidalee
    Lanetli Nocturne
    hakem katarina
    cici kedi katarina

ağlattınız :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luaz. -- 11 Ekim 2013; 6:48:20 >
  • Çok para gidicek

ekim için alıcaklarım

Nosferatu Vladimir
    Ben de İnsanım Blitzcrank
    Lanetli Nocturne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaneLimoni -- 11 Ekim 2013; 7:18:38 >
  • Ne zaman çıkcak ekimdekiler ?
  • Olmadı bu
    edit:Candy MF vardı bende ama hediye olarak atıldı icon yine gelir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sandor Clegane -- 11 Ekim 2013; 7:26:28 >
  • AEWWWQWWWWWWW YYYYYYEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA@AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • Yalnız beyler skinleri daha önce alanlara hem rp geri verilecek hem nostaljik ibaresi gözükecek hem de özel sihirdar simgesi verilecek. İki taraf için de süper bence. Şimdi soruma geleyim ben Şeker Bayramında Lolipoppy ve Şeker Kız Miss Fortune almıştım. RP iadesi nostaljik ibaresi ve sihirdar simgesi banada gelecek mi? Konusu varken yeni konu acmayayım dedim yanıtlarınızı bekliyorum.
  • 1- Kar Tavşanı Nidalee
    2- Hokeyci Jax
    3- Şimşek Santrfor Ezreal
    Bu 3 skini alırım. Çok iyi oldu bu yenilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhySoDelicious!

Bune birader.Bu nasıl bir saçmalık yeter be.Riot tr kafasına goremı takılıyor anlamıs degılım.Şubat 2014 de gıdıp gelıcem buyuk ıhtımalle bunlar satısa cıkarsa.
    edit:Tr özel degılmıs bırde.Bir daha 1 rp cekmıcem riot.Hem sılıyoruz dıye satmayan skınlerden para kaldırıyorlar hemde tekrar satısa koyuyorlar.Eskıden ne kadar guzeldın oysakı.

Limited'lar hiç satışa çıkmayacak diye bir şey yok. Aynı organizasyon tekrarlandığında satışa çıkıyorlar.

1. Skinler Cadılar Bayramı skinleriydi zaten. Her cadılar bayramında çıkıyorlar satışa bunlar gibi bir kaç cadılar bayramı skinleri. Bu sene en "Rare" olanları çıkmış ama olsun.

2. Skinler Snowdown Showdown skinleri. Bunlar da cadılar bayramı skinleriyle aynı kaderi paylaşıyor. Her kış bunlar gibi birkaçı satışa çıkar zaten.

3. Skinler Kış olimpiyatı skinleri. Bu olimpiyatlar en son 2010'da yapılmıştı ve 2014'te yenisi yapılıyor. Doğal olarak eski limited'lar tekrar satışa çıkıyor. Bunları kaçırırsan 2018'e kadar alamazsın. Gayet değerli skinler.

4. Skinler Dünya Kupası skinleri. Bu da aynı Kış Olimpiyatları gibi 4 senede bir yapılıyor. Bunlar da değerli skinler.

Ama şöyle bir şey var en az 4'e tane yeni limited çıkacak. Onlar daha güzel olursa eskilerini almanızı önermiyorum. Özellikle Dünya Kupasında ne çıkacak merakla bekliyorum.

• Zombi Ryze
    Nosferatu Vladimir
    Cadı Nidalee
    Hokeyci Jax = instabuy
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.