Şimdi Ara

sınıfta çok iyiyim bi ben staj yeri bulamadım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 12.sınıf meslek lisesinde bilişim okuyorum, sınıftaki durumum 2.-3. felan yani baya iyiyim hem alanımda hem diğer konularda, sınıfta herkes staj yeri buldu ben dona kaldım ne yapmalıyım beyler ? dakikada 90 civarı kelime yazıyorum yani hızdada sıkıntı yok bilgi işlem dahi olsa gircem staj yeri bulamazsam kalıcam yardımcı oln.

• okul yardımcı olmuyor mu ?

resmi kurumlardan birçoğuna (belediye,meb,sgk vs.) yada teknik servislere başvurabilirsin.
  • Hocam okul yerine ben bir teknik servis kurumuna girdim ordan atıldım çok kişi var deyip attılar en son giren ben olduğumdan.

Şimdide boşta kaldım acil yer değişikliği lazım nereye / nasıl başvurcam bir bilgim yok son senem zaten stajım yanmasın
  • okul size nasıl yardımcı olmuyor müdür yardımcısına git , başvurdugum yerde çok fazla stajer var diye beni çıkardılar ,bende başka staj yeri bulamadım de okullara bi çok kurum başvuruyor okulun size yol göstermesi lazım.
  • RadioactiveRc R kullanıcısına yanıt
    okulda tamamla stajını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. MacMillan -- 21 Ekim 2014; 21:44:57 >
  • @Unchange - Staj yerini değiştiririz dediler fakat bir yer bulmam lazımmış yer kalmamış ellerinde
    @Cpt - Kimse onu yapmadığında kalktı o durum
    @Ben Valla en iyisi oda alımlar bitti

Son olarak Kahrolsun MESLEK LİSELERİ. az kafamı kullanıp çalışsaydım sbsye %100 anadolu yada fen lisesine girerdim.
  • Civardaki fabrikalara sor soruştur derim !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.