Şimdi Ara

Sınıfların Skilleri?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ben priest karakterle oyuna basladim fakat ingilizcem fazla yeterli olmadigindan tam olarak etkileri neler bilmiyorum acaba ingilizcesi iyi olan veya skilleri kullanmaktan artik ne ise yaradiklarini cozenler yardimci olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kafana takılanı yaz, açıklayayım. Tek tek çok uzun olur
  • Priestlerin patlamali bir kacis skilli var onu npc nin yakinlarinda yapinca ustunde bir isaret birakiyor yani npc uzerinde hasar disinda bir etkisi oluyor mu?

• Slow ( Yavaşlatma ) Atıyor o bahsettigin işaret :)
  • Bir tane daha peki su alan skilli var boyle toz bulutu gibi bir sey atiyor onune onun bir etkisi var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: atakartal

Bir tane daha peki su alan skilli var boyle toz bulutu gibi bir sey atiyor onune onun bir etkisi var mi?

İlk bahsettiğin skill slowun yanında şansa bağlı olarak düşmanın atak hızını da azaltıyor.

Toz bulutu dediğin de çok sağlam vuran bir skill değil ama hem cdsi azdır, hem az mana yer, hem de combo tamamlayıcıdır. İyidir yani.
  • Bari sizi bulmusken son skillimide sorayim resmi meteorlu birsey onun etkisi var mi

• quote:

Bari sizi bulmusken son skillimide sorayim resmi meteorlu birsey onun etkisi var mi

Adını falan yazsan daha iyi hocam
  • Sadece bu konuya birini atamak lazım anlaşılan o ki soruların devamı gelecek
  • Aslinda bilgili birinin bu konuda rehber hazirlamasi daha iyi olucaktir daha derli toplu olur.

• Triple nemesis diyorsun sanırım. Bu skill'i ilk gördügümde bende meteor falan dedim ama yok .d Tek tek atıyor basılı tutuyorsun peş peşe 3 tane yolluyor zımba gibi. Ama diyelim ilki 100 ikinci 170 üçüncü 280 böyle vuruyor.
  • Hoba uclu mu atiyor o bilgi icin tesekkurler arkadaslar.

• Önemli degil.
  • quote:

Hoba uclu mu atiyor o bilgi icin tesekkurler arkadaslar.

Mediv, etrafında görebileceğin Priest'lerin en iyisidir hatta kesemediği tek bir tek ben varım oyunda. ( bense rakip tanımıyorum ) O yüzden takıldığın yerlerde ona sorarsan en iyi şekilde yardımcı olur
  • sizleri bulmuşken bende bir soru sorayım... okçuda trap skilli var ilk skilllerden, çok az vuruyor bu skill, bende hiç uplamadım. ileride işime yarar mı acaba?
  • En önemli skillerinden bir tanesi o aslında, düşman üzerine bastığında %70 speed düşüyor. Buda sana kaçıp vurmak için çok büyük zaman kazandırıyor. Skillerin hiç birini ihmal etme. Kullanılmayan skill yok denecek kadar az.
  • saolasın... Hemen upluyorum :)
  • Bir sey dikkatimi cekti priestte party heallemek amaciyla alan skilli var fakat combat sirasinda tutturmak zor olmuyor mu arkadasin surekli hareket halinde olucak sonucta

• quote:

Bir sey dikkatimi cekti priestte party heallemek amaciyla alan skilli var fakat combat sirasinda tutturmak zor olmuyor mu arkadasin surekli hareket halinde olucak sonucta

Healing Circle diyorsan küçük bi alan oluşturur ama hızlı yapar bunu ve en çok heal veren skilldir. Tutturmak önemli. Bunun dışında priest uzaktan 2 kişiyi seçip heal verebiliyor. Fakat Glyhps ile birlikte 3 kişide seçebiliyorsun. Zor oluyor tabi healing circle tutturmak ama tutturdunmu fulledin gibi bişey. O yüzden biz Ercn ile bam keserken diyorum ben ona hp çok düşerse kıbırdama diye. Kıbırdamıyor bende gidip hemen fulluyorum. Takım oyunu önemli.
  • Anladim yardim icin tesekkurler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.