Şimdi Ara

sınıfının kralı Lancia Delta(birileri ders alsın) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
512
Cevap
7
Favori
51.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

Bravodan hallice

ona bakarsan senin yıldızının citan ıda kangoo dan hallice
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Bravodan hallice

• Arkası önü bambaşka her yeri farklı bi tasarım,

Ve bana sınıfının her alanda en iyisidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Bravodan hallice

Bir de C serisine yeni bir kokpit bir de ekran koydular,elalemin markasına başkasından motor alıyor diye çamur sallarken üstüne bir de rönodan dizel motor aldılar,yıldızı yeterciler kaçacak delik arıyor şimdi,sorma gitsin emreciğim

• arabm 15000 km geçti, hala çok memnunum.

hatta benim ufaklıklar baya büyüdüler geçen ay iki tane 3 tekerlekli bisiklet aldım, şu arkadan itilen bebek arabası gibi olanlar. sadece itme kısmı cıkıyor onun haricinde bütün. bu şekilde bile koltuklar full geride iken iki bisiklet rahat sığıyor. koltukları öne çekerseniz de bagajda ekstra yer kalıyor.

bunun dışında araç normal servisine gitti yağ vs değişti 680 tl tuttu birmotta. ben bir yılda 20 bin yapamadığım için bir yıl sonunda aracı servise soktum. normalde de öyle olması gerekiyormuş servisten öyle söylediler.

arka koltuklarda iki adet bebek koltuğu var koltukların arasına zayıf birisi anca sığıyor. belki bebek koltuklarım biraz büyük ondan olabilir. ancak arkası boşken limuzin gibi hissettiriyor gerek diz mesafesi gerek genişlik.

yakıt şehir içinde kullanıma bağlı 6,5 - 7,5 lt şehir dışı ise bir depo ile sabit hızlarda 1100 km gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: qwertqwertqwert

arabm 15000 km geçti, hala çok memnunum.

hatta benim ufaklıklar baya büyüdüler geçen ay iki tane 3 tekerlekli bisiklet aldım, şu arkadan itilen bebek arabası gibi olanlar. sadece itme kısmı cıkıyor onun haricinde bütün. bu şekilde bile koltuklar full geride iken iki bisiklet rahat sığıyor. koltukları öne çekerseniz de bagajda ekstra yer kalıyor.

bunun dışında araç normal servisine gitti yağ vs değişti 680 tl tuttu birmotta. ben bir yılda 20 bin yapamadığım için bir yıl sonunda aracı servise soktum. normalde de öyle olması gerekiyormuş servisten öyle söylediler.

arka koltuklarda iki adet bebek koltuğu var koltukların arasına zayıf birisi anca sığıyor. belki bebek koltuklarım biraz büyük ondan olabilir. ancak arkası boşken limuzin gibi hissettiriyor gerek diz mesafesi gerek genişlik.

yakıt şehir içinde kullanıma bağlı 6,5 - 7,5 lt şehir dışı ise bir depo ile sabit hızlarda 1100 km gördüm.

Güle güle kullanında, ben hiç 7,5 litreleri görmedim ağır trafikte bile.6,5, 6,8 falan gördüm.Çok ağır trafik ve zorladığım zamanlar.Onun dışında şehir dışı 1200 kmleri görmek mümkün, 1100 km gitmişsiniz zaten.Ben onu bir test edememiştim, tekrar dönersem Delta'ya detaylı inceleme paylaşırım forumda.Ama şimdi suv kovalıyorum bakalım.Özlemedim de değil Delta'cığımı .

• LanciaDeltacı kullanıcısına yanıt
    benim araba biraz yüklü oluyor çocuklar arabalar eşyaları vs derken o yüzden normalden fazla yakıyor olabilir. aracı ben çok az kullanıyorum o sebeple çok net yorum yapamayacağım. benim kullandığım zamanlarda 7 litre nadiren gördüm şehir içi. biraz kullanımdan da kaynaklı olabilir tabi.

size de şimdiden hayırlı olsun, şu yeni mitsubishi outlander baya hoşuma gitti bakmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

ders alındı...

• f/p olarak muhtesem gercekten ama bana hıtap etmıyor
  • Lancia Deltaya yapılacak en güzel şey arka görünümü makyajlayıp birde çift kavramalı alfa daki tct şanzımanı koyacaklar o zaman sınıfında rakipsiz bir araba olur..
  • Vites kolunun solundaki E tuşuna basınca ekranda bir şey çıkıyor mu bilenler yazabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N'aparsınız be deltacılar?

Yoksa nesli tükenenlerden inatla bi ben mi kaldım?    

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.