Şimdi Ara

SINIFÇA İMZA TOPLAMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
7.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sınıfça imza toplayarak matematik hocamızı değiştirmek istedik. geometri hocamız ise bu iş resmiyete girer dedi başınıza bela alırsınız dedi. tamam zaten amacımız resmi bir istek. ama ne gibi bir bela alabiliriz ki ? görüp geçirenler yazsın lütfen

• Matematik öğretmenini değiştirmek isteyip değiştiremediğiniz vakit o hocadan siz sene sonuna kadar 1 kelime dahi bilgi beklemeyin.Sözlü notlarını unutun sizi matematik dersinden bırakabilmek için elinden geleni ardına koymayacaktır emin olun.Diğer öğretmenlere sizi yanlış lanse edip sözlülerini düşürmek için yine elinden geleni ardına koymayacaktır.Yani kısacası sizi sınıfta bırakabilmek ya da yazın millet Antalya'da karı kızla oynaşırken sizi okula çağırıp sınav yaptırabilmek için elinden geleni ardına koymayacaktır.Ne el varmış anasını satim
  • sınıfça imza toplamak hiç bi işe yaramaz hiç bi yaptırımı yoktur müdüre gitdiğinizde olanları müdür direk hocayla konuşur olanları onun azından dinler(hocanın güvenilirliği daha fazla oldugu için daha sonrasında müdür hocanızın bu şekilde ders anlatması benim uygulamamdır der bide sizi azarlar sonra imza listesinde adı olanlarla matematik hocası başbaşa kalırlar)
  • Sorun neydi ?
  • Garip aslında. Daha lise ya da ortaokulda bile yanlış bir işi değiştirmek için neden öğrenciler korkutulur anlamam. Arkadaşım bu olay çok rahattır. Dilekçenizi verirsiniz. Bütün sınıf arkadaşların imzalar. Dilekçeyi okuluna bile değil, gidip milli eğitim müdürlüğüne sunabilirsin. Bu senin en doğal hakkındır

Geometri hocanızın da sunduğu davranış çok yanlış.İş resmiyete dönüşürse ne demek başı yanar felan. İşte bu yüzden baskın ve korkak yetişiyor bu millet. Konuşmalarımdan anarşist bir yapım olduğu çıkmasın kesinlikle değilimdir. Ortada bir problem var ise çözmek için elinizden geleni yapınız. Koyun olmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeniuyeyimiste -- 17 Kasım 2009; 15:12:41 >
  • sorun bir değil birden fazla neden. 2 derste toplam en fazla 10 soru çözüyoruz (lise3 üz). biraz yazılı oluyoruz konu karmaşık sayılar. daha argümentlere bile gelemedik zaten. her sorunun çözümü afedersiniz anasının gözü kadar sürüyor. soruyu çözüyorsun, soru doğru, başka matematik hocasına gösteriosun, onay alıosun, ama 10 puan yerine 3 puan alıosn. neden ise kendi istedigi yöntemden çözmemiş.(herhangi bir şey belirtmedi bu yoldan çözeceksiniz diye). götürdüğümüz soruların cevapsız kalması ve daha niceleri.
  • toplu imza disiplin suçuna girer örgütlenme olarak sayılır ama hepiniz tek tek dilekçe verirseniz o ayrı diye biliyorum. ama kesin bildiğim birşey var aynı dilekçeye toplu imza atmanız sizin başınıza iş açacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

toplu imza disiplin suçuna girer örgütlenme olarak sayılır ama hepiniz tek tek dilekçe verirseniz o ayrı diye biliyorum. ama kesin bildiğim birşey var aynı dilekçeye toplu imza atmanız sizin başınıza iş açacaktır

gayette biz 21 kişi şeklinde ilk rica ettik hocamızın değiştirilmesini hoca birşey anlatmıyordu baktık bunlarda hareket yok direk ilçe milli egitim bakanına gittik böyle böyle diye hoca hakkında soruşturma açıldı ve hoca değiştirmek zorunda kaldılar hoca okulda kaldı işsiz etmedik ama bir çok kişi şikayetçiydi biz sorunu böyle çözdük sizede öneririm ilçe milli egitim bakanı iyi biri ise mutlaka halledilir o zaman görün siz müdür ile yardımcılarını bize başımızı derde soktunuz filan dediler bizde 2 ay yalvardık o zaman düşünücektiniz dedik..

• Sınıfca
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.