Şimdi Ara

Sınıf Komple Gelmeyince Devamsızlık Yazılır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
16.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4.Senemiz olduğu için malum öss şimdi okulda en çok devamsızlığı olan sınıf biziz yandaki sınıflar gelmiyor okula gelseler de topluca kaçıyolar tüm sınıf kaçıyor acaba tüm sınıf kaçınca yok yazılma oluyor mu ya hocaya sorduk samimi olduğumuz bi hocaya yok dedi yazılmıyor fişi atıyoruz öyle olduğu zaman dedi ama güvenemiyorum işte size de bi danışayım dedim

• sıgmazki fişe o kadar kişi
  • Fişe ''Sınıf yok'' yazdı bizim hoca ama yoklamaya geçti mi hatırlamıorum.Denemek lazım.
  • Bizim zamanımızda (8 yıl önce) yazılıyordu. Fişe sınıfta olanların numaraları yazılır yanınada var diye eklenirdi.

Not: Fişin kaybolması disiplin suçudur dikkat edin.
  • Olanları yazarlar.Birde lisede kaç kişi üzerinde gelmesse Protesto ediyorlar diye sayılıp disipline gidiliyormuş.
  • toplu firar yüzünden antalya da bir lisede bir sınıf komple okuldan atıldı geçen sene okumuştm

(ciddiyim)
  • toplu kaçışlarda devamsızlığa eklenmez
  • Sınıf yok yazıyorlar
  • Aynı okula,aynı sınıfa mı gidiyoruz?Biz de birtürlü kaçamıyoruz.Yan sınıflar ya hiç gelmiyor,ya da işleri bitince kaçıyorlar.Yok yazılmıyorlar.Ben bugün 10dk geç girdim 6.derse yok yazıldım.1 ders yok yazılınca yarım günün gidiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: Jolly_RogeR

4.Senemiz olduğu için malum öss şimdi okulda en çok devamsızlığı olan sınıf biziz yandaki sınıflar gelmiyor okula gelseler de topluca kaçıyolar tüm sınıf kaçıyor acaba tüm sınıf kaçınca yok yazılma oluyor mu ya hocaya sorduk samimi olduğumuz bi hocaya yok dedi yazılmıyor fişi atıyoruz öyle olduğu zaman dedi ama güvenemiyorum işte size de bi danışayım dedim

• sınıfın hepsi gelmezse disiplin sucuna girebilir haberiniz olsunda sonradan sakata gelmeyin
  • Disiplin konusunda bi sıkıntımız yok da 5 tane süper lise sınıfı var ver Allah herkes topluca kaçıyoruz 120 kişi falan ya hiç gelmiyor yada kaçıyor 3 gündür böyle
  • bizde topplu 3 gündür yokuz
  • Hocam hangi okul (bide aynı okuldan çıkıyomuşuz)
  • 6 yıl sonra bir başlığı hortlatacak olsam da konuya dair başka başlık bulamadım. Yapacak bir şey yok.

Geçen hafta Pazartesi ve bugün sınıfın tamamı yoktu bizim. E-okulda da diğer devamsızlıklarım var ama sınıfın komple olmadığı günler işlenmemiş.

Yenilerin bilgisi olsun. Son sınıflara güzel bir kıyak olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman1995 -- 4 Haziran 2014; 23:34:49 >
  • yalnız şunu da düşünün.

bir okulun disiplin kurulu tüm sınıfı disiplin kuruluna toplar. ama şunu da bilirler. tüm sınıfı disiplin cezasına çarptırmak çok zordur. genellikle o kurulda 5-6 kişi olur. onlar da 10 kişiyi bile disiplin cezasına çarptırdıklarında çok zorlanıyorlar. verdiklerini kontorl ederler, onlarla ilgilenirler, onları göz önünde bulundururlar falan. yani 10 kişiye bile disiplin cezasını verdikten sonra zorlanıyorlarsa tüm sınıfı vermekten kaçınırlar. yani bence disiplin olayını unutun.

ama tüm sınıf kaçınca devamsızlık yazılır mı bilmiyorum.
  • Bundan 4 sene once lisede sinifca gitmemistik. Sinifca okula gelmeme disiplin sucuymus megersem bizde ne bilek. Neyseki mudur yardimcisiyla konustuk hallettik bir sey olmamisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplu firar disiplin suçu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.