Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.760
Cevap
78
Favori
115.269
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir hafta oldu halen davetiye gönderecek beyefendiler haftasonu başvuranlar çoktan davetiyelerini aldı ben hala bekliyorum. Sürekli e mail atıyorum aynı şablonu kopyala yapıştır gönderiyorlar. Birde garip bir durum var. E-mail gönderdiğimde ayrıyetten otomatik olarak "31 Aralık - 2 Ocak Özel Durum" diye yazı geliyor bu neyin nesidir anlamadım.
  • multinet kartı olan var ise 150 tl yükleyerek 1 ay ücretisz hediye alabilir

http://forum.donanimhaber.com/m_113612365/f_//tm.htm#113612365
  • şimdi bilet aldım. cinemaximum. kartla aldım. kod vermedi. bi sorun çıkmadı. kartta da 90 küsür lira para yüklüymüş. film başlayacak az sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: want2die

şimdi bilet aldım. cinemaximum. kartla aldım. kod vermedi. bi sorun çıkmadı. kartta da 90 küsür lira para yüklüymüş. film başlayacak az sonra.

Selam

İyi seyirler öncelikle.

Kartı alırken nir ücret ödedinizmi yani sadece aylık olan ücretimi ödüyoruz ?

Alan arkadaslar karta ücret ödediniz mi :)

Teşeklürler.

• emre-29 kullanıcısına yanıt
    39*6 = 234 lira ödedim. 9 taksit yapmıştı galiba. başka da para vermedim. kartı ücretsiz gönderiyorlar zaten. 6 ay sınırsız sinema.
  • Arkadaşlar Sinemia'yı ben Bkm Express'in bana gönderdiği kampanya mesajından öğrendim ne olduğunu.

Açıkçası Bkm Express gibi bir firmanın anlaşma yapacağı şirketlerden haberi vardır diye tahmin ediyorum.

Gerçi almadım henüz.
  • benim merak ettiğim bu sinemia üyeliğimle mesela ben gitmediğim zaman anneme kardeşime falan verebiliyor muyum? yani mobil uygulamadan biletinizi alın falan diyor. ben alsam gidebilirler mi? yada telefonda barkod falan okutmak gerekiyorsa onların telefonuna da uygulamayı indirtsem. ben kullanmadığım gün onlardan biri kullansa mesela? yoksa sadece isme göremi bakıyolar. başka birini kabul etmiyolar mı

Edit: bu arada kartın elime geçmesini beklemem gerekiyor mu üyelikten sonra sinemaya gidebilmek için? şimdi gördüm bi kaç arkadaş pnr vermiyor kart kullanmamızı istiyor demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 16 Ocak 2016; 10:49:29 >
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    eğer akıllı telefonu iyi kullanabiliyorlarsa mobil uygulamadan sinemayı seçecek sonra gelen kodu gişeye söyleyecek veya sende onlarla beraber gişeden işlem yapacaksın bileti onlara verirsen filme girebilirler bu kadar ama bu durum tespit edilirse üyeliğini iptal ederler paranıda alamazsın

kart gelince önce ininal.comda üye oluyorsun doğrulama işlemlerini tamamlıyorsun sonra sinemia kartını oraya ekliyorsun bakiyen ekranda görünecek

daha sonra üyelik.sinemia.com dan kartını aktif ediyorsun 1 gün bekleme süresi var sonra kullanabilirsin

ben 6 kere kullandım pnr verdi 2 gündür kartı kullanın diye ekranda yazı çıkıyor şuan kartta 8 tl kaldı eğer bilet alamazsam sinemiayı email yağmuruna tutucam zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: İMAX 3D

eğer akıllı telefonu iyi kullanabiliyorlarsa mobil uygulamadan sinemayı seçecek sonra gelen kodu gişeye söyleyecek veya sende onlarla beraber gişeden işlem yapacaksın bileti onlara verirsen filme girebilirler bu kadar ama bu durum tespit edilirse üyeliğini iptal ederler paranıda alamazsın

kart gelince önce ininal.comda üye oluyorsun doğrulama işlemlerini tamamlıyorsun sonra sinemia kartını oraya ekliyorsun bakiyen ekranda görünecek

daha sonra üyelik.sinemia.com dan kartını aktif ediyorsun 1 gün bekleme süresi var sonra kullanabilirsin

ben 6 kere kullandım pnr verdi 2 gündür kartı kullanın diye ekranda yazı çıkıyor şuan kartta 8 tl kaldı eğer bilet alamazsam sinemiayı email yağmuruna tutucam zaten

cevap için teşekkürler. ben bizimkilerle ayrı şehirlerdeyim de işlem yaparken yanlarında olamam. o yüzden sormuştum yani ben gitmezsem bizimkilerden biri gidebilir mi diye. yani bu işlem uzaktan oluyor mu bi şekilde.

birde şimdi bi kampanya gördüm multinete 150tl yükleme yapınca 1 aylık sinemia üyeliği hediye ediliyormuş, bende bundan faydalanıp almayı düşünürken bu sorular geldi aklıma.

daha önce hiç araştırmadım bu sistemi. sizin anlattıklarınızla ilk defa öğrendim neler yapılması gerektiğini.

emin olmak için tekrar soruyorum kbakmayın;

1- ilk önce illaki kartın elime geçmesi gerekiyor sinemaya gidebilmek için?
    2- kart geldikten ve üyelik işlemlerini dediğiniz gibi yaptıktan sonra telefon uygulamasından pnr da alabilirim direk kartı vererek bilette alabilirim?
    3- ben başka bi yerdeyken pnr alıp anneme kardeşime gönderebilir miyim sinemaya gitmesi için? yada onlar kendi telinden uygulamadan kendileri alabilirmi ben olmadan.
    4- innitial.com u başka konularda da bi kaç defa gördüm ama ne olduğunu hiç bilmiyorum, bu nedir :)
    5- innitialdeki görünen bakiye sanırım sinemia ile ilgili, ben herhangi bi bakiye ekleme vs. yapmıcam sanırım.

zahmet olacak ama, teşekkürler şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

cevap için teşekkürler. ben bizimkilerle ayrı şehirlerdeyim de işlem yaparken yanlarında olamam. o yüzden sormuştum yani ben gitmezsem bizimkilerden biri gidebilir mi diye. yani bu işlem uzaktan oluyor mu bi şekilde.

birde şimdi bi kampanya gördüm multinete 150tl yükleme yapınca 1 aylık sinemia üyeliği hediye ediliyormuş, bende bundan faydalanıp almayı düşünürken bu sorular geldi aklıma.

daha önce hiç araştırmadım bu sistemi. sizin anlattıklarınızla ilk defa öğrendim neler yapılması gerektiğini.

2- kart geldikten ve üyelik işlemlerini dediğiniz gibi yaptıktan sonra telefon uygulamasından pnr da alabilirim direk kartı vererek bilette alabilirim?
    3- ben başka bi yerdeyken pnr alıp anneme kardeşime gönderebilir miyim sinemaya gitmesi için? yada onlar kendi telinden uygulamadan kendileri alabilirmi ben olmadan.
    4- innitial.com u başka konularda da bi kaç defa gördüm ama ne olduğunu hiç bilmiyorum, bu nedir :)
    5- innitialdeki görünen bakiye sanırım sinemia ile ilgili, ben herhangi bi bakiye ekleme vs. yapmıcam sanırım.

İmza attığınız sözleşmeyi okuyun söylediğiniz şeylerin hepsi yasa dışı. Kartı SADECE kendiniz kullanmalısınız! Aynı filme bile 2.ye gidemezsiniz. 40-50 lira verdik diye herşeyin sahibi sanmayalım.Düzgün bir sistem kurulmuş ihtiyacımız ölcüsünde yararlanalım. Sayemizde battıktan sonra hiç bir şeyin önemi kalmıyor. İkeada 2 liraya sınırsız icecek verdiler diye varillerin tamamını bitirdiğinizi sanmıyorum. Kötüye kullanma herşeyden önce etik değil.

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    1.evet

2. sen 2d veya 3d ımax olarak 2 seçenek var film formatı ne ise onu seçiyorsun

3.uzaktan pnr kod alma olayı yok öyle bişey olsaydı herkes kod alıp forumdan satardı zaten uygulama yeşil göstermeden sana ekranı açmıyor bu sana özel tanımlanmış bir ürün annen kardeşin kullanamaz onlarda kullanmak istiyorsan sinemia dan davetiye istersin hediye gönderirsin extra ücret ödeyerek

4.innitial.com nedir ben öyle bişey yazmadım görmedim onun adı ininal.com web sitesine gir bak detaylar orada

5. bilmiyorum sinemia dikkate almayın diyor ama sonuçta karttan çekim yapılınca ordaki bakiyeden düşüyor evet sen ücret eklemiyorsun ödemiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

İmza attığınız sözleşmeyi okuyun söylediğiniz şeylerin hepsi yasa dışı. Kartı SADECE kendiniz kullanmalısınız! Aynı filme bile 2.ye gidemezsiniz. 40-50 lira verdik diye herşeyin sahibi sanmayalım.Düzgün bir sistem kurulmuş ihtiyacımız ölcüsünde yararlanalım. Sayemizde battıktan sonra hiç bir şeyin önemi kalmıyor. İkeada 2 liraya sınırsız icecek verdiler diye varillerin tamamını bitirdiğinizi sanmıyorum. Kötüye kullanma herşeyden önce etik değil.

5 madde soru sordum hiç birine cevap vermeyip böyle kızmanızı anlamadım. sadece bi soru sorum oluyor mu diye. ben gitmediğim haklarımı satıcam falan demedim. sadece annem kardeşim gidermi diye herkesin aklına gelebilecek bişey sordum.

sözleşme elimde olmadığı için okuyamadım, sitelerinde varsa link verseydiniz okurdum.

sitelerinde pek açıklama yok göremedim. burdan sormak istedim. aynı filme tekrar gidilemeyeceğinide bilmiyordum öğrenmiş oldum teşekkürler.

• çok teşekkürler.

ininal.com evet ben yanlış yazmışım
  • Arkadaslar sinemia kartinda bakiye cok azalanlar bugun yeni bilet almayi denediler mi yada bugun yukleme yapilan oldu mu?

• merhabalar bugun bkm express kampanyasını gördüm 45 lira gibi bir ucrete geliyor bir ay için bu sinemia gencturkcell ile birleştirilmiyormu yada birleştiren varmı teşekkürler
  • Arkadaşlar şu anda inial kartımda 13 TL görüyorum, burada okumuştum bazı arkadaşlara bakiye yüklemesi yapılmadığı için mağdur olmuşlar sanırım.

Ben adamlara dünden beri söylüyorum bakın gittiğimde mağdur olmak istemiyorum diye adamlar bunu yazıyor.

Sizce sıkıntı olur mu ?

Merhaba ,

Öncelikle ilginize teşekkürler.

Sinemia kartlarınızın bakiye tutarını lütfen dikkate almayınız.

Sinemia kartınıza ait bakiyelerden Sinemia sorumludur ve Sinemia lokasyon bazlı teknolojileri tarafından otomatik olarak yönetilmektedir.

Saygılarımızla,
    Sinemia Destek Ekibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: want2die

39*6 = 234 lira ödedim. 9 taksit yapmıştı galiba. başka da para vermedim. kartı ücretsiz gönderiyorlar zaten. 6 ay sınırsız sinema.

Hocam 39 lira teklif size ne zaman geldi

• Arkadaslar benim ininal'da 3 tane kartim tanimli oldugu icin Sinemia'yi ekleyemiyorum.Bu durumu yasayan oldu mu?İninal'ı arayinca cozum buluyorlar mi?

• HERKESIN DIKKATINE SINEMIA KARTLARA BAKIYE YUKLEMIYOR HERKESI MAGDUR EDIYOR BUGÜN 13.30 BIZANS OYUNLARI FILMINE BILET ALACAKTIM UYGULAMADAN YINE KARTI KULLANIN DEDI GISEDE KARTI VERDIN SIFREYI GIRDIM YETERSIZ BAKIYE DEDI BILETI ALAMADIM SINEMIA YA EMAIL GÖNDERDİM ONLAR CEVAP VERENE KADAR UYGULAMADA GUNLUK LIMIT SURESI BITTI VE MAĞDUR OLDUM IS ISTEN GECTIKTEN SONRA BANA PNR KODU GÖNDERDİ SUAN AVMDEYIM 16.00 SEANSINA GIRMEK ZORUNDA KALDIM SINEMAYA GITMEDEN ONCE DESTEGE MAIL GÖNDERİN SORUNU COZSUNLER VEYA PNR GONDERSIN YOKSA BENIM GIBI MAGDUR OLURSUNUZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Geri bildiriminiz üzerine bankayla iletişime geçilmiştir. 1 saat içerisinde sorunun giderilmiş olacağı tarafımıza iletilmiştir.

Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılarımızla,
    Sinemia Destek Ekibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.