Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cordcor Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
1.766
Cevap
91
Favori
107.576
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      645 Mesaj
      15 Ocak 2016 10:29:12

Kendinizce haklı olabilirsiniz ama böyle bir oluşum illegal olsaydı Bkm ekspres ve cepteteb gibi büyük kurumlar bunun arkasında durabilirlermiydi sizce. Mars grubunu bağlayan bir durum yok bence çünkü bankamatik kartı gibi bir kartta parasını ödeyerek işlem yapıyor sonuçta zarar edip etmemek sinemianın sorunu.
      |
      |
      Mickey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      8 Not
      15 Ocak 2016 10:37:17

Kurumsal firmalara karşı aynı hizmeti daha düşük fiyatla sunulmasını her zaman desteklerim. Bu yüzden zaten bende forum üzerinde PNR satışı yapıyorum ama bunu etik sınırlar çerçevesinde gerçekleştirmeye özen gösteriyorum. Ben Sinemia bitsin veya kapansın demiyorum. Benim zaten PNR kodunu tedarik edebilme kaynaklarım varken ben neden Mars'a toplu alım için daha fazla ücret ödemeyi göze alarak gittim bunu bir düşünün? Herşeyin bir yolu yordamı vardır. Sinemia kurumsal olarak Mars'la çalışıyor olsa zaten herhangi bir sıkıntı çıkmazdı veya bu yorumları yazıyor olmazdınız ancak ortada Mars Grubu'unun bilgisi dahilinde olmadığı bir konu var. Ben siz(donanımhaber üyeleri) mağdur olmasın diye bilgilendirme sağladım. Benim vermiş olduğum bilgileri teyit etmek tamamen size kalmış. Herkesin bir yaşantısı, süregelen bir hayat biçimi var gidip böyle boş beleş işlerle uğraşacak değilim. Size bu bilgiyi vermeyip ilerde oluşabilecek mağduriyetinizi izleyebilirdim ama insanlık yapmak istedim..

Sinemia bitmesin, kapanmasın ama satışını yaptığı platformun arkasında gizli saklı işler yapmasın. Bu tarz süreçler kısa sürede sonuç veren süreçler olmadığı için bu kadar süre aktif olmaları onların doğru iş yapıyor olduğunu göstermiyor. Tekrar şunu göz alarak yorum yapın, Sinemia'dan almış olduğunuz PNR kodunun altındaki firmaların isimlerine bakın hiçbirisinde ne Sinemia ne de kurumsal kimlikleri olan Brandia'nın ismi var. Burda ki ince ayrıntının ayrımını yapabilen bilinçli kullanıcı benim ne demek istediğimi çok iyi anlayabilir.

Lütfen bana karşı değil, sorumlulara karşı cephe alın. Onlara bunun hesabını sorun, bunun hesabını şimdi sorun ki ilerde mağdur kalmayın.
      |
      |
      Bahsedilenler: mericbey , eahmet

• Yüzbaşı
      527 Mesaj
      15 Ocak 2016 10:43:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Mickey

Kurumsal firmalara karşı aynı hizmeti daha düşük fiyatla sunulmasını her zaman desteklerim. Bu yüzden zaten bende forum üzerinde PNR satışı yapıyorum ama bunu etik sınırlar çerçevesinde gerçekleştirmeye özen gösteriyorum. Ben Sinemia bitsin veya kapansın demiyorum. Benim zaten PNR kodunu tedarik edebilme kaynaklarım varken ben neden Mars'a toplu alım için daha fazla ücret ödemeyi göze alarak gittim bunu bir düşünün? Herşeyin bir yolu yordamı vardır. Sinemia kurumsal olarak Mars'la çalışıyor olsa zaten herhangi bir sıkıntı çıkmazdı veya bu yorumları yazıyor olmazdınız ancak ortada Mars Grubu'unun bilgisi dahilinde olmadığı bir konu var. Ben siz(donanımhaber üyeleri) mağdur olmasın diye bilgilendirme sağladım. Benim vermiş olduğum bilgileri teyit etmek tamamen size kalmış. Herkesin bir yaşantısı, süregelen bir hayat biçimi var gidip böyle boş beleş işlerle uğraşacak değilim. Size bu bilgiyi vermeyip ilerde oluşabilecek mağduriyetinizi izleyebilirdim ama insanlık yapmak istedim..

Sinemia bitmesin, kapanmasın ama satışını yaptığı platformun arkasında gizli saklı işler yapmasın. Bu tarz süreçler kısa sürede sonuç veren süreçler olmadığı için bu kadar süre aktif olmaları onların doğru iş yapıyor olduğunu göstermiyor. Tekrar şunu göz alarak yorum yapın, Sinemia'dan almış olduğunuz PNR kodunun altındaki firmaların isimlerine bakın hiçbirisinde ne Sinemia ne de kurumsal kimlikleri olan Brandia'nın ismi var. Burda ki ince ayrıntının ayrımını yapabilen bilinçli kullanıcı benim ne demek istediğimi çok iyi anlayabilir.

Lütfen bana karşı değil, sorumlulara karşı cephe alın. Onlara bunun hesabını sorun, bunun hesabını şimdi sorun ki ilerde mağdur kalmayın.

siz bu hizmeti sinemia şartlarında verebilecekmisiniz onu söyleyin .
      veya sunduğunuz hizmeti belirtin.

kararı sinema severlere bırakın bence.. rekabet güzeldir. gelişimin önünü açar.
      |
      |

• Yüzbaşı
      344 Mesaj
      15 Ocak 2016 10:47:20

hocam sizde sinemia gibi platform oluşturun, sizden satın alalım o zaman ? sinemia amatör diyorsunuz ama , adresi belli, kuralları belli.kredi kartıyla ödeme alıp, faturanı yolluyor. gizli saklı yaptığı bir iş yok. zaten en fazla 6 aylık üyelik alınıyor. kabataslak aylık 40 liradan toplam 240 lira yapar. zaten 10 filme gidince parası fazla fazla çıkıyor. hele benim gibi istinyepark,zorlu, akasya gibi premium sinemalara giden kişiler 8 filmde 6 aylık üyeliğin parasını çıkarmış oluyor zaten. ben zaten 8 filme gittikten sonra sinemia batsa ne olur, çıksa ne olur. forumdan pnr kod alıp, gişe görevlesi bu kod kullanılmış demesinden se sinemia yı tercih ederim. 2 aydır sorun yaşamadım. istediğim her filme gittim.
      uyarınız için yine de teşekkürler. ben parasını çoktan çıkardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparcoo -- 15 Ocak 2016; 11:05:38 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      429 Mesaj
      15 Ocak 2016 11:11:38

haklısınız aynı fikirdeyim. Nasıl yaptıklarını anlamadıkları için batacaklar diye bekliyor işi bozulanlar. Mars grup neden rahatsız onu anlamadım. Paranı alıyorsun niye şikayet ediyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      sparcoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      322 Mesaj
      15 Ocak 2016 11:33:51

Aynen altına imzamı atıyorum, an itibariyle 59.25TL ye aldığım 1 aylık üyeliğimin 10. gününde 97,25TL faturalandırılmış sinema bileti kullandım.

Batsa ne yazar, batmasa ne

Kaldı ki sistem harikulade işliyor, az tedbirli davrandıktan sonra sıkıntı olmuyor.
      Örneğin kartla ödeme yap dediğinde ininal uygulamasından limit kontrolü yapmak gibi
      |
      |
      sparcoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      377 Mesaj
      15 Ocak 2016 11:36:48
      mars sinemanın durumdan habersiz olmazı imkansız ki zaten ilk kullandığımda gişedeki kız tecrübesizdi kartı kullanma konusunda, şansa sinema sorumlusu oradaydı ve kıza bu hakkında size bilgi vermiştik unuttunmu diye söylendi, hatta kartın şifresi son dört hanesi diye bilgilendirdi bizi sorumlu.

bence buradaki tek sakıncalı unsur sinemianın başkasının PNR kodunu kullandırması, umarım bunu kaldırır ve sadece kredi kartını kullandırır, bizim yararımıza olur :)

mars sinema da bu gelişmelerden sonra bu tarz sıkıntıların önüne geçmek için firmalara ucuz toplu pnr kodu satmasının önüne geçer. madem ucuza verebiliyorsun kendi mars kartınla ucuza ver.
      |
      |

• Çavuş
      71 Mesaj
      15 Ocak 2016 12:06:41
      adamlar daha yeni yatırım aldı. Aslanoba Capital Sinemia’ya yüzde 20 oranında ortak oldu. bi ton da para yatırdılar. kimse batacak firmaya yatırım yapmaz. internette haberleri var araştırın görürsünüz. kolay kolay batmaz mağdur etmez bence. mağdur edecekse bile kısa süre içerisinde olmaz. yıllar sonra batarsa batar. PNR kodunu kimden alıyorsa alsın. beni ilgilendirmez. adam kendi ticaretini yapıyor. teklif alıyordur, kim daha uygun fiyat veriyorsa ondan alıyordur kodu. şahsen henüz sorun yaşamadım, haftada 2-3 filme gidiyorum. sorun çıksa zaten burada olay çıkarak firmayı yerin dibine sokacak ilk insanım. yine de ortada sorun yokken çamur at izin kalsın mantığıyla firmayı kötülemeyi doğru bulmuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi want2die -- 15 Ocak 2016; 12:07:36 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      361 Mesaj
      15 Ocak 2016 12:19:18
      Sinemia yaygınlaştıkça, pnr kod satan arkadaşların satışları düştü sanırım, ondan böyle saçma sapan şeyler yazılıyor. Ayrıca bir bilgi veriyosan teyiti sen edeceksin, ben bilgi verdim teyiti size kalmış ne demektir anlayamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      78 Mesaj
      15 Ocak 2016 12:19:35
      quote:

Orijinalden alıntı: Mickey

Mars Grubundan üst düzey bir yönetici, konu hakkında çalışan kişinin bilgilerini veremiyorum. Dilerseniz yarın mesai saatleri içersinde 0212 281 01 42 numaralı hattan bilgi alabilirsiniz.

Eğer özelden bu ilgili kişinin adını yada dahilisini verirsen bende konuşmak isterim. Verdiğin numara direk santral numarası ve bu konuda buradan bir yere varılmıyor.
      Veremem diyorsan verdiğin bilgilerin bir güvenilirliğine de inanmak bana mantıklı gelmiyor. Bu tür durumlarda firma hakkında elle tutulur kanıt şart.

Örnek Yukardaki Borsa İstanbul sitesinde firmanın itibarını artıran yatırım haberi. Kim batacak yada mahkemelik şirkete yatırım yapar.

Sn. Mickey Sizden bu konuda cevap bekliyoruz.

8 Not
      15 Ocak 2016 12:33:38

İlgili numaradan operatöre kurumsal satış kısmından Dilek Tok hanımla görüşmek istediğinizi belirtirseniz size detaylı bilgilendirmeyi sağlayacaklardır. Ne için aradığınızı sorarlarsa direk olarak Sinemia hakkında diyebilirsiniz. Eğer Dilek Tok yerinde yoksa İpek Tumay veya Murat Camcı ile görüşmek istediğinizi belirtin.

Mars Grubu Sinemia'dan herhangi bir ödeme veya para almıyor. Sinemia firsat.me, yakala.co, ucuz.ca gibi sitelerden almış olduğu kodları size yeniden veriyor/satıyor. Lütfen bana karşı cephe almayı bi yana bırakıp olaya mantık çerçevesinde yeniden değerlendirin. Eğer iyiniyetimi gösterebilecekse ben satış konumu şu anda kaldırıp silmeye hazırım, benim kazancım, müşterim bana zaten yetiyor ama burada yanlış giden bir oluşumu size bildirmek istedim. Sizleri bu kadar rahatsız edeceğimi bilseydim bilgilendirme de bulunmazdım. Benim vermiş olduğum bilgiler teyitli bilgilerdir, ikinci defa teyit etmek size kalmıştır. Ben ortaya çıkacağı bir konu hakkında neden buraya gelip yalan beyan vereyim lütfen bunu açıklayın.

Sizi rahatsız ettiysem kusura bakmayın ancak lütfen benim iyiniyetimden şüphe duymayın. Mars bu firmaya PNR satışı yapan sitelerin kodlarını yasaklamaya başlayıp siz gişede sorun yaşadığınız zaman benim ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
      |
      |
      Bahsedilenler: OzgrTM , want2die , sodostre , akinbalci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1360 Mesaj
      15 Ocak 2016 12:38:04
      Banada 59 lira davetiye gelmiş bekleyeyim bakalım 39 luk teklif gelecek mi

Intel G4560/MSI H110M PRO-VD PLUS/Corsair Vengeance 16GB DDR4 3000MHz/SSD JD 240GB/ASUS R9 390 Series /Thermaltake 750W/Samsung 2253LW
    • Yüzbaşı
      344 Mesaj
      15 Ocak 2016 12:42:36
      quote:

Orijinalden alıntı: CnkYgT

Banada 59 lira davetiye gelmiş bekleyeyim bakalım 39 luk teklif gelecek mi

gelir hocam , acele etme.
      |
      |

• Yarbay
      4025 Mesaj
      15 Ocak 2016 12:42:49
      1 Hafta içinde davetiye elime geçti. Konuyu tamamen okuyamadım, bir arkadaş bana kart geldikten sonra (Üyelik kısmına girip kartım geldi kısmından sonra) sinemaya gittiğimde neler yapmam gerektiğini detaylı bir şekilde anlatabilir mi acaba?
      |
      |

• Yüzbaşı
      853 Mesaj
      15 Ocak 2016 12:50:16
      Sinemia ile baya arastırma yaptım edindigim bilgiler su sekilde.

Sinema sektörünün kötü durumda imiş bir cok avm de sinema salonları kirasını zor cıkarıyormus.

sinemaya giden sayısının oldukca azaldıgını ve masrafları bile zor cıkarmaya baslayan sinemalar. Büyük filmler dısında salonların hic dolmadıgından devamlı zararda olmasından dolayı bir cok sinema kurulusunun gayri resmi olarak birleserek resmi bir olusum olan sinemia adlı olusumu kurmuslar.

Burada asıl amac kar etmek. Simdi siz nasıl kar edecek 59 tl ye 1 ay üyelik alıyorum 15 film izlesem 150 tl tutar diyorsunuz ya aslında bu hesap yanlış.

Şimdi sen bu kart olmasa ayda kac kez sinemaya gideceksin 1 bilemdin 2 hadi cok güzel filmler geldi 3 diyelim. 3 filmin toplamı ne kadar yapıyor 36 tl. Ama bu üyeliğin olmasa sen ayda 3 kez bile gitmezsin.

simdi adamlar (sinemacılar) toplanıyor ve bos salonları doldurmak icin bu olusumu kuruyor. Sende hergün sinemaya gidecegim hevesi ile kart alıp bir anda ayda maksimum 36 tl (ki bunu bir cok kisi harcamıyor) verecegin sinema harcamanı 59 tl ye cıkartıyorsun.

Simdi düsün, burada salonları bos dururken sana hiç harcamayacagın 59 tl yi harcatan sinemia mı karsız olabilirmi. Sonucta 6 aylık üye olsan 6 ay boyunca harcamayacagın parayı adam senden tek seferde alıyor. Zaten hafta ici salonların hepsi bos dolarsa hafta sonu doluyor. senin her gün sinemaya gitsen bile sinemia nın bu isten zarar etme durumu olamaz. Çünkü adamlar zaten senin normalde yapacagın bir harcamanın üstünde bir harcama yaptırıyor.

Haa sen burada ayda 4 filme gidersen paranı cıkarmıs sonrası filmlerde de kar etmiş oluyorsun ama zaten gidecegin filmler normalde para verip gitmedigin filmler oluyor ve bu iste zarar eden olmuyor.

Sen bir cok film izleyerek kar ediyorsun.
      Sinemia sana 1 ayda harcamayacagın parayı harcatarak kar ediyor.
      Sinema salonlarıda zaten bos olan filmleri izleterek kara geciyor.

Sonuçta interneti aktif kullanan herkes herkes zaten bütün filmleri izler burada sizin satın aldıgınız sey aslında ortam ve filmin erken izlenmesi oluyor. Yani burada sinemia oldukca karlı bir cok kisiye 6 ayda harcayamayacagı parayı harcatıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      377 Mesaj
      15 Ocak 2016 12:50:23

Sinemia PNR kodu vermeyip de sadece kartı kullandırırsa sorun olmayacak ozaman doğrumu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      71 Mesaj
      15 Ocak 2016 13:01:36

ayrıca parayı peşin alıyor. sinemaya gitsek 6 ayda o parayı ödeyeceğiz. şimdi trink diye nakiti alıyor milletten.

sinemalar bi kutu patlamış mısırı (maliyeti nereyse yok) 10 liraya satıyor. benim gittiğim sinemada mısır + içecek 18 lira. herkes almasa bile çok sayıda alan oluyor. suyu bile 3-4 liraya satıyor adamlar. biletten kar yapmasa bile oradan giydiriyor.

ben sürekli filme gittiğim için arkadaşlar ve çevremdeki insanlara da "şu film çok iyi kesin git" diye yorumlar yapıyorum. başkalarını da sinemaya yönlendiriyorum.

donanımhaber ölücüleri olarak belki adamları şahsen zarara sokabiliriz ama genel olarak zarar ettiklerine inanmıyorum.
      |
      |
      abuabuabu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

8 Not
      15 Ocak 2016 13:05:05

Doğrudur hocam, o zaman bütün sorumluluğu ve işin muhasebesel kısmını kendi içersinde hallettiği için Mars Grubu ile bir bağlantısı olmasını gerektirecek bir durum olmayacaktır. Çünkü sizinde bildiğiniz gibi karta belli başlı yüklemeler sağlıyor, Sinemia kalkıp "sanane yahu para benim para, karta yatırtıyorum pos cihazından da o parayı çektiriyorum ve ödemesini yapıyorum ister 1e veririm ister 11e veririm bu kimseyi ilgilendirmez" diyebilir.

Dediğim gibi ben kötü niyetli ve satışlarımın herhangi bir etkisinden dolayı bu açıklamayı yapmıyorum sadece öğrendiğim bilgileri sizinle paylaşıyorum. Eğer hatalıysam, yanlışım varsa bunu kabul etmeye hazırım ama ne olursa olsun bu oluşumu Mars Grubu desteklemiyor ve ticari faaliyetlerini durdurmak için en kısa sürede gerekli yaptırımları sağlayacaklar.
      |
      |
      OzgrTM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      377 Mesaj
      15 Ocak 2016 13:06:16

+ normalde gitmeyeceğm filme gidip ortalama maliyeti 1tlden az olan mısıra 10tl veriyorum,
      + AVM lerin giriş sayısını arttırıyorum
      + filmin gişesini artırıyorum
      + doğal olarak filmlerin reklam izlenme sayısını artırıyorum
      + hiç kullanmayacağım ing bankın ininal kartını kullanıyorum, kullanıcı sayısını artırıyorum

vs.....
      |
      |
      abuabuabu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      377 Mesaj
      15 Ocak 2016 13:14:07

Art niyetli olduğunu düşünmüyorum hocam, bencede başkasının pnr kodunu kullandırması sıkıntılı, başından beri bunu kaldırması gerektiğini savunuyordum bende, kartın çıkış amacına ve yürüttüğü kampanyaya aykırı zaten, ben PNR kodu vs, gibi şeylerle uğraşmadan kimseye açıklama yapmak zorunda kalmadan kartla almalıyım,

başkasının PNR kodunu bana satması mantıklı gelmiyor, ayrıca haksız rekabet yaratıyor, kampanya sitelerinin mantığınada aykırı, normalde kampanya sitelerinde belli kampanyadan yararlanma adedi olur, ozaman tek PNR kodu sağlayıcı fırsatme sitesi olsun, oda mantığa aykırı,

neyse sonuç olarak firma sadece kartı kullandırırsa biz kullanıcılarında işine gelecek, umarım bu şekilde olur.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.