Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.760
Cevap
78
Favori
115.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğim kadarıyla orada sinema yok, kapandı, boşuna gitmeyin
    Sinemia'da sadece Piazza Cinemaximum, Yeşilyurt Cinemaximum var.
    Onların dışında SAMSUN merkezde iki sinema daha var, Konak ve Cinejoy, onlarda Sinemi'a da yok.
  • yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. eşim ve kendime üyelik aldım. sistemi düzgün kullanırsanız çok güzel. bu zamana kadar Capitol Spectrum , Cinemaximum İstinyePark, Cinemaximum Meydan, Cinemaximum Akasya, Metrocity Cinemapink, Buyaka Avm Cinemapink te kullandım. Hiç birinde sorun yaşamadım. Şimdilik çok memnunuz. Üyelik bitince kredi kartında çekim yapmazlar umarım. Önlem olsun diye kredi kartımı internet alışverişine, mail order'a kapalı tutarım, çekemezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Svelto

BKM ye üye olup üyelik ücretini BKM ile ödersen 59,25 e gelir üyelik.
    Yada cepteteb kullanıyorsan onunla da indirimli oluyor.

Az önce bkm kodu mail attılar 44 tl den alabilirsiniz diye. Alacağım akşama :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

quote:

BKM ye üye olup üyelik ücretini BKM ile ödersen 59,25 e gelir üyelik.
    Yada cepteteb kullanıyorsan onunla da indirimli oluyor.

Az önce bkm kodu mail attılar 44 tl den alabilirsiniz diye. Alacağım akşama :)

banada davetiye yollamışlar ama 79 tl olarak görünüyor aylık sizde nasıl 44 tl oluyor acaba?

bu arada firma bilgileri yazıyormus zaten

Adı :Brandia Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.
    Adresi : Tomtom Mah. İstiklal Cad. 187/6 Galatasaray-Beyoğlu İSTANBUL
    Telefon : 0850 304 44 66
    Eposta : info@sinemia.com

firma bilgileri yok diyen arkadaşlar için

bu arada telefon yönetim ofisinin telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 7 Ocak 2016; 12:41:34 >

• rapon R kullanıcısına yanıt
    benim de 135 lira vardı. dün burdan okuyunca kontrol ettim. 11 lira kalmış. allahtan kod ile giriyorum sinemaya. kart çeksek kapıda kalacağız bakiye yok. neden böyle yapıyorlar anlamadım. hiç yoktan 20 lira kadar 1 filmlik bakiye bırakmaları lazım.
  • want2die kullanıcısına yanıt
    Bu konuda ben de işkillenmedim değil. umarım firmanın kötü niyetli davranışı değildir bu. Bi de üyelik bitiminde karttan çekim yaptıklarını yazanlar olmuş.
    Bu denli yıldızı parlamaya başlayan bir firmanın bu bahsedilen sorunları çözmezse ve devam ettirirse sonu sinek avlamak olur
  • Zaten Turkcell,Vodafone ile hergün 1+1 neden bunla uğraşıyorsunuz anlamadım..

zaten sinema ayda 1 gidilir.. her hafta gidilirse tadı olmaz sıkar bence.boşuna kart bilgilerinizi v.s riske atıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headkoc -- 7 Ocak 2016; 14:00:50 >
  • Benim hepi topu 34 liracığım var dokunmamışlar ona Allah tan Kullanayım gideyim de bari onlar almadan.

• bende alacaktım ama son yorumlar baya bir negatif yönde olmuş kardeşime verecektim nedersiniz alayımmı?
  • abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Ben sıkıntıları yazıyım siz kendiniz karar verin.

Bi kere bu fiyatlara bu kadar film izlemek harika. Ben memnunum...

Sıkıntılar;
    1. Üyelik bitiminde, sizden habersiz üyeliğin yenilenme ihtimali. (BKM yada sanal kartla bu sorunu aşabilirsiniz)
    2. KOD la girişlerde sıkıntı yok ama kartla girişlerde bakiye sorunu olabiliyor, mobil destek bölümünden sorunu bildirdiğinizde hemen çözüldüğü söyleniyor
    3. Kullanım hatası yapmayın. Üyeliğiniz iptal olabilir.
  • bugün gişeden Haftasonu için bilet alabiliyor muyum diye sordum bu şekilde cevap geldi ama cevaplarından birşey anlamdım

Bana gelen cevap şu şekilde;

• zaferaaa kullanıcısına yanıt
    sinemaya gidip uygulamadan check-in yapınca yarım saat içerisinde gişeden biletini almalısın,
    "gün sınırı olmadan" derken bugün pazar bugün alamazsın, bugün bayram bugün alamazsın yok. her gün alabilirsin demek istiyorlar.
    sinemada check-in'i yaptığında gişeden bilet alacakken 5 saat sonrasındaki filme kadar bilet alabilirsin diyorlar.

sonuç : ertesi gün alamıyorsun, aynı gün ve en fazla 5 saat sonrasına kadar bilet alabiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapon

sinemaya gidip uygulamadan check-in yapınca yarım saat içerisinde gişeden biletini almalısın,
    "gün sınırı olmadan" derken bugün pazar bugün alamazsın, bugün bayram bugün alamazsın yok. her gün alabilirsin demek istiyorlar.
    sinemada check-in'i yaptığında gişeden bilet alacakken 5 saat sonrasındaki filme kadar bilet alabilirsin diyorlar.

sonuç : ertesi gün alamıyorsun, aynı gün ve en fazla 5 saat sonrasına kadar bilet alabiliyorsun
    teşekkürler
  • İndirimle falan kaça geliyor aylık. Var mı bir kampanya

• İndirimle falan kaça geliyor aylık. Var mı bir kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: headkoc

Zaten Turkcell,Vodafone ile hergün 1+1 neden bunla uğraşıyorsunuz anlamadım..

zaten sinema ayda 1 gidilir.. her hafta gidilirse tadı olmaz sıkar bence.boşuna kart bilgilerinizi v.s riske atıyorsunuz.

dimi ya hiç böyle düşünmemiştim. ben de ayda dört kez gidince neden filmlerden zevk almıyorum diyordum. thank you captain obvious.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Troll Bender -- 7 Ocak 2016; 19:37:22 >
  • bugün sinemia yı kullandım mobil uygulamadan check in yaptım gelen kodu gişedeki kıza gösterdim ımax biletini aldım star wars izledim herşey sorunsuz güzeldi

ama biletteki fatura bilgileri kısmın altında müşteri sinemia veya brand bilişim yazmıyor fırsatme bilgi teknolojileri yazıyor aklıma şöyle bişey geldi

sinemia fırsatme den toplu indirimli bilet alıyor kendi adına üyelik vererek kartları satıyor çünkü salı günü bkmnin verdiği pnr kodları ile bilet almıştım müşteri bkm yazıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 7 Ocak 2016; 19:41:57 >

• Evet bende baktım şimdi, benim biletlerde de Fırsatme yazıyor, dediğiniz gibi onlardan temin ediliyor olabilir biletler.
    Benim için önemli değil ama güzel tespit
    Ama bende zarar edecekler
    Henüz boşum yok ve 20 nin üzerine çıkma ihtimalim yüksek

• quote:

Evet bende baktım şimdi, benim biletlerde de Fırsatme yazıyor, dediğiniz gibi onlardan temin ediliyor olabilir biletler.
    Benim için önemli değil ama güzel tespit
    Ama bende zarar edecekler
    Henüz boşum yok ve 20 nin üzerine çıkma ihtimalim yüksek

Her gün sinemaya gitmeyi nasıl başarıyorsun? Vakit yol sinema bulma sorunlarını geçsem bile film kalmıyor ki gitmelik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• MCErgun kullanıcısına yanıt
    İşin açıkçası özel bir çaba sarfetmiyorum, sinema olan mekanlar zaten her türlü sosyal imkanın olduğu mekanlar, zaman sorunum yok, ulaşım kolay vs.vs.
    Film olarakta, şimdiye kadar beğenmediğim, buda izlenmez dediğim bir film olmadı "henüz", bir filme de 2 kez gitmem.
    Bu şartlarda da ayda 20 film olur en az diyorum.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.