Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.761
Cevap
78
Favori
115.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğrudur, ben 19:30 gibi aldım bileti, kartı uzattım kasadaki bayana, beyefendi bizde bu kampanya geçerli değil, İstanbul'da geçerlidir belki ama bize henüz gelmedi dedi

Ne kampanyasından bahsediyorsun dedim, sen karttan bilet parasını çeksene, pardon dedi, bazen yeni kampanyalar çıkıyorda öyle birşey sanmıştım dedi

Malum SAMSUN'da fazla kullanan yoktur, onlarda alışacaklar zamanla...
  • Svelto kullanıcısına yanıt
    ben de o saatte aldım
    yalnız cinemaximum'um reklamları da deli ediyor adamı
  • rapon R kullanıcısına yanıt
    Evet reklam çok, Cinemaximum da film izlemek için en az 10dk gecikmeli giriyorum
  • benim kart bugün ulaştı

yarın gidip sinema bileti alsam haftasonu için mümkün mü acaba

bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferaaa

benim kart bugün ulaştı

Check-in yaptığınız tarihten başka zamana bilet almanızı tavsiye etmiyorum. Günlük hakkınızı kullanın öteye almayın. Yazılımsal olarak kodların takibi mümkün , üyeliğiniz iptal olmasın... Amacımız adamları batırmak olmasın , güzel bir sistem kötüye kullanmamak gerek.
  • Başvuru Yaptım davetiye geldi, aylık fiyatı 79 TL olarak belirlenmiş, 6 aylık alınır ise 59 TL ye geliyor.

Aylık 80 lira biraz riskli gibi..
  • Bende Piazza Cinemaximum dan kod ile aldım. Ne çok Sinemia kullanan Samsun'lu varmış. Konak için ben ısrarla mail atıyorum siz de arada hatırlatırsanız sevinirim :)
  • Listelerinde olmayan bir sinemada bilet almayı deneyen oldu mu? Türkiyedeki tüm sinema salonlarında geçerli diyor ama her salon listede yok.
    Bir de *Sinemia’nın sinema salonları ile anlaşması yoktur, Sinemia ödeme kartınız ve Sinemia mobil uygulamanızla hiç bir açıklama yapmadan biletinizi alabilirsiniz* denmiş. Bu açıklamadan alabiliriz diye düşünüyorum.
  • sodostre kullanıcısına yanıt
    alırsın da check in yaparken sinemia programında sinemanın gözükmesi gerekiyor. program tamam al biletini derse alıyorsun. yoksa keyfine göre karttan harcama yapmış oluyorsun. üyelik iptali oluyor. sinemia anlaşması dedikleri şey programda sinemanın gözüküyor olması.
  • Tamamdır, o zaman sinema salonu uygulamada gözüküyormu diye deneyip görmek lazım, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sodostre -- 7 Ocak 2016; 1:07:59 >
  • Şimdi bu kart ile online bilet alabiliyor, yer atirtabiliyor muyuz? Eğer bunlar olmuyorsa benim icin pek bir anlami kalmiyor. Gittigim sinemalar hep full cekiyor, onlie olarak ayirtma yapilmadigi vakit cok kotu yerler kaliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • online bilet alımı şu an için yok. sebebi de bileti alırken sinemanın yanında olman gerekiyor. gps açık olacak. vala ben 100-150 metre uzaktan açtım kabul etmedi. kapısına kadar gidiyorum sinemanın anca görüyor.

yer kalmama konusunda haklısın. mesela geçen haftasonu filme gidemedim çünkü bilet kalmamıştı. online alabilsek sabahtan alırız akşam gideriz. ben de mecburen haftaiçi gidiyorum. salonlar boş oluyor genelde. rahat rahat istediğin yere bilet alabiliyorsun. haftasonu da gündüz seansları uygun. yoksa cumartesi akşam gidip istediğin filmi istediğin yerden izlemek pek mümkün olmuyor.
  • Fiyat çok pahalı ya düşmesi lazım. Üyelik alanlar ayda kaç film izliyorsunuz merak ettim. Her gün gitmiyorsunuzdur herhalde

• maximum 7tl olayını bu sene de uzattılar ona göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

Orijinalden alıntı: zaferaaa

benim kart bugün ulaştı

Check-in yaptığınız tarihten başka zamana bilet almanızı tavsiye etmiyorum. Günlük hakkınızı kullanın öteye almayın. Yazılımsal olarak kodların takibi mümkün , üyeliğiniz iptal olmasın... Amacımız adamları batırmak olmasın , güzel bir sistem kötüye kullanmamak gerek.

hocam güzel sistemi kötüye kullanmayın filan dersen linç ederler seni burda. meal box konusunda adamlar müşteri kontrolü yok diye 25-30 kez sipariş verip tek kuruş para ödemedi, eleştirince de onlar da sistemde açık bırakmasalardı, bu bizim hakkımız diye savundular kendilerini.

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    BKM ye üye olup üyelik ücretini BKM ile ödersen 59,25 e gelir üyelik.
    Yada cepteteb kullanıyorsan onunla da indirimli oluyor.
  • Ben en az 3-5 kez yazdım, ekledim listeye ama olumlu/olumsuz dönüş olmadı.
    O nedenle Konak konusunda biraz ümitsizim, yine de yazmaya devam edeceğim tabi

Dün yine Piazza Cinemaximumda Denizin Ortasında yı izledim bu sefer KOD verdi sistem, demek ki zaman zaman değişiyor
    Bugün de Yeşilyurt'a gidecem, değişiklik olsun
  • 2 kez de ben mail attım Konak sineması için. Bana da dönüş olmadı.
    Değişiklik olsun diye otogarın oraya gitmeyi düşünüyorum ben de:D
  • İnial kartımda 107 tl param vardı az önce çektiler hepsini

0 tl bakiye var

• istanbulda tek otobüsle gidilen bana yakın salonları belirledim 6 tane salon buldum 10 tane film izlerim kartın 2 3 aylık parası çıkmış olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 7 Ocak 2016; 9:15:49 >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.